Zjištěný HPV na čípku a žádná chuť na sex

14
8.8.13 21:30

hpv a chut na sex

Ahoj holky,
asi pred vic jak mesicem mi zjistili zmeny na cipku a hpv virus. Trosku me to vzalo, ale snazim si to nepripoustet, jeste nemam dite a jednou bych si ho hodne prala, tak se trosku bojim. Ale od te doby co mi to zjistili jsem snad nemela jeste vubec chut na sex, jak by se k tomu schylovalo hned si na to vzpomenu a rozhodne se neda mluvit o nejakem vzruseni. S pritelem jsme spolu skoro 2roky, takze jen chvilka zatim, libi se mi stale atd. asi je to stresem a psychikou jen.Ale nevim co s tim, pritel samozrejme chut ma a to dost casto, nechci mu to odepirat, ale nechci se ani nutit. Kdo mate zkusenosti s hpv a zmenami na cipku, meli jste podobny problem? Dekuji za odpovedi:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8504
8.8.13 21:49

@lilik1 Já byla cca ve 23 letech očkovaná (to už jsem nebyla panna samozřejmě) proti rakovině dělož. čípku. Poté mi doktor stejně našel změny na čípku, pravidelně mi dělal biopsii na rakovinové změny, nějak jsem to ani neřešila. Když chodím pravidelně každý pul rok k doktorovi, tak vím, že by mi objevil, kdyby bylo něco špatně, včas. A vždycky mi řekl, že „dobrý“. No a loni v červnu jsem uplně nez problému otěhotněla a nyní mám prcka. Ani na vteřinu mě nenapadlo, že bych jako kvuli tomu ditě mít neměla. Jo a chuť na sex to ovlivnit podle mě nemuže - to je psychikou. A na to bych ti asi poradila, aby ti doktor pořádně vysvětlil, co ti je/ pokud ti něco je/ a jak to ovlivňuje tvůj život, zda li vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
8.8.13 23:03

@lilik1 HPV a zjměny na čípku mi našli taky, po porodu. Chuť na sex mě nepřešla, to apíš bude psychikou, my jsme dupali pořád :mrgreen: Druhé dítě jsme v té době zatím plánovali, taky jsem měla strach, jak to půjde. NMakonec misestra u gynekologa doporučila kapky od dr. Jonáše, jmenujou se HPV. Nevím, jestli jen díky nim, ale během 3měsíců jsem měla cytologii v pořádku. Druhé mimčo se taky zadařilo, sice po 6ti cyklech, ale tam bych to nedávala za vinu tomu „nálezu“, to tak prostě bývá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama