HPV po kontrole šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Abka
Nováček 9 příspěvků 07.02.19 16:45
Hpv po kontrole sestinedeli

Ahoj holky. Pred 14 dny jsem byla na gynekologii po sestinedeli a dnes mi volala doktorka ze mam pozitivni hpv… dalsi tyden musim za ni znovu kvuli dalsimu testu. Kdyz to dopadne nejhur co muzu ocekavat? Docela se bojim. Dekuji za vsechny nazory

Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3210 příspěvků 07.02.19 17:16

@Abka Ahoj, kolik Ti je? Ve většině případů (zejména do věku 30 let) se tělo zbaví viru samo. Pokud nemáš viditelné příznaky a na čípku nějaké změny, není čeho se bát :kytka:

Abka
Nováček 9 příspěvků 07.02.19 17:23
@vjerunqa píše:
@Abka Ahoj, kolik Ti je? Ve většině případů (zejména do věku 30 let) se tělo zbaví viru samo. Pokud nemáš viditelné příznaky a na čípku nějaké změny, není čeho se bát :kytka:

Je mi 32 doktorka rikala ze na cipku nic nevidela ale podle cytologie mam jit pro jistotu znocu ma kontrolu. Bojim se jak blazen. Kdyz to dopadne mejhur muzu umrit?

vjerunqa
Závislačka 3210 příspěvků 07.02.19 17:28

@Abka Neboj :hug: Pokud na čípku nejsou poškozené buňky, tak Tě lékařka bude jen více hlídat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.19 15:36

Po druhém porodu se mi stalo podobné. Byla jsem pozvaná na kontrolu za 3 měsíce (možná jsem dostala i nějaké léky?-ale netuším) a pak zase až za půl roku. Od té doby mě zve na kontrolu co půl roku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >