Hpv vir, sex a wobenzym

9.4.21 10:37

Hpv vir, sex a wobenzym

Ahoj holky,
byl mi potvrzen HPV vir po všech těch spekulacích o zánětu močáku..
Vím, že to má 80% populace a vlastně bych se ani nedivila kdyby to na mě přenesl, můj teď už bývalý partner.. Teď mě budou 2 roky hlídat, aby se to nezhoršilo a mám brát wobenzym na imunitu…

Chci se vás zeptat zda je v pohodě sex s kondomem nebo vůbec sex (doktorka mi nic nezakázala ani tak) celkem je to věc důležitá a moc si to bez toho neumim představit :D

A moje druhá otázka zda neznáte stejně účinné léky, jako je wobenzym, ale levnější

Předem vám všem děkuju ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15012
9.4.21 11:13

Doporucuje se Isoprinosine, je to i v pribalovem letaku. Ale ten by ti musela predepsat gynekolozka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10737
9.4.21 11:17

Tak teoreticky to můžeš přenášet dál, některé typy se, bohužel, dají přenést i s kondomen, třeba virus způsobující geniální opar či bradavice, pokud se zrovna objeví. Ale jako abstinence sexu, to by asi nedodržoval nikdo. Já byla na konizaci děložního čípku před dvaceti lety a poté počala dvě děti. :nevim: a jen wobenzym tedy nepomůže, důležitá je hlavně psychická pohoda, zdravá strava a dobrý životní styl. Protože vir nejradši útočí, když je imunita čímkoliv oslabená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat