Hpv virus - jak je to mozne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 14:54
Hpv virus - jak je to mozne?

Ahoj, potrebovala bych od vas poradit, snad pochopite muj anonym - muj zdravotni intimni stav…
Dnes jsem byla na gyn. prohlidce, doktor rikal ze na cytologii vysel nejaky mensi problem (ted si ten nazev nevybavim) a ze to zpusobuje vir HPV, mam prijit na dalsi prohlidku za pul roku (normalne se chodi 1× za rok).
Byla jsem v soku, doktor rekl, ze je to prenaseno jen sexualne. Rekla jsem mu, ze mam partnera 5 let, a zadny problem jsem zatim nemela.. A on jestli mam podezreni jestli muj muz nekoho nemel??! No sok, abych rekla pravdu, ja jsem si opravdu jista, ze muz ma jen me, moc se milujeme a jsme vlastne furt spolu kdyz neni v praci, mame holcicku, budou ji 2 roky a opravdu je to laska a ja neverim ze by me podvedl, dokonce jsme se i dnes pohadali kdyz jsem s tim na neho uhodila… Doktor rikal, ze ten vir se muze objevit i zpetne, jako v prubehu mesicu, i napr. 2 let - ale jak rikam, my jsme spolu 5 let. Partner mel predtim nejake zeny, ale za tech 5 let jsem problem nemela.
O co mi jde, mate nejake zkusenosti, nebo je zde lekar, ktery mi dokaze rict, zda ten HPV vir jde chytit nejak jinak nez sexem?? Opravdu nevim, kde bych k tomu prisla… Napada me jen pri porodu, kdyz me nekolik lidi furt vysetrovalo a sahalo mi na cipek.. Nebo v bazenu, nebo proste nejak jinak??!!
Dekuji zda jste to docetli az sem a budu rada treba za zkusenosti. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 18.07.19 15:00
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebovala bych od vas poradit, snad pochopite muj anonym - muj zdravotni intimni stav…
Dnes jsem byla na gyn. prohlidce, doktor rikal ze na cytologii vysel nejaky mensi problem (ted si ten nazev nevybavim) a ze to zpusobuje vir HPV, mam prijit na dalsi prohlidku za pul roku (normalne se chodi 1× za rok).
Byla jsem v soku, doktor rekl, ze je to prenaseno jen sexualne. Rekla jsem mu, ze mam partnera 5 let, a zadny problem jsem zatim nemela.. A on jestli mam podezreni jestli muj muz nekoho nemel??! No sok, abych rekla pravdu, ja jsem si opravdu jista, ze muz ma jen me, moc se milujeme a jsme vlastne furt spolu kdyz neni v praci, mame holcicku, budou ji 2 roky a opravdu je to laska a ja neverim ze by me podvedl, dokonce jsme se i dnes pohadali kdyz jsem s tim na neho uhodila… Doktor rikal, ze ten vir se muze objevit i zpetne, jako v prubehu mesicu, i napr. 2 let - ale jak rikam, my jsme spolu 5 let. Partner mel predtim nejake zeny, ale za tech 5 let jsem problem nemela.
O co mi jde, mate nejake zkusenosti, nebo je zde lekar, ktery mi dokaze rict, zda ten HPV vir jde chytit nejak jinak nez sexem?? Opravdu nevim, kde bych k tomu prisla… Napada me jen pri porodu, kdyz me nekolik lidi furt vysetrovalo a sahalo mi na cipek.. Nebo v bazenu, nebo proste nejak jinak??!!
Dekuji zda jste to docetli az sem a budu rada treba za zkusenosti. :kytka:

Hpv virus je skutecne prenosny jen sex. stykem, klidne jsi to mohla chytnout od partnera jestli pred tebou mel par zen je uplne jedno, ze se to projevuje az ted..

Kaci89
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 18.07.19 15:02

Ja jsem si takhle „jista“ byla taky, ze by me bejvalejnepodvedl. podvadel me půl roku, nez jsem na to prisla

Lucie1906
Kecalka 427 příspěvků 18.07.19 15:06

Lidský papilomavirus. Je zajímavé že ti řekl že se to přenáší pouze sexuálně, což není pravda, přenáší se to sexuální, orálně ale i prsty ale i výjimečně z toalety, bazénu, ručníků. Inkubační doba je půl roku mám pocit. Taky jsem to měla a taky jsem v tu dobu měla stálého partnera, akorát já nemůžu stoprocentně říct jestli mě nepodvedl, no to už se nedozvíme. Každopádně to nemusí hned znamenat že tě podvedl.

Uživatel je onlinesmoule.koule
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 18.07.19 15:07

Virus máš v sobě třeba od začátku vztahu, ale změnily se mu podmínky, tak se projevil. Mohla se ti snížit imunita, mohla jsi být v tu chvíli k tomu náchylnější. Ani jsi to nemusela chytit od svého současného, ale bývalého a projeví se to až teď.

Havlova
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 18.07.19 15:07

Pokud to není tvůj první partner a ty jeho první partnerka, už to mohl jeden z vás v sobě mít a projevit se to mohlo až teď.

Lucie1906
Kecalka 427 příspěvků 18.07.19 15:08

Teď čtu že je 30 typu HPV, takže hodně záleží který z nich máš.

berry4
Nadpozemská drbna 28686 příspěvků 18.07.19 15:09

Nevím, proč tak hysterčíš. Kdyby jsi jen zagooglila, tak ti vyjde, že HPV může propuknout i jen při snížené imunitě, mohla jsi mít za sebou nějakou nemoc, oslabení organismu. Ten virus v sobě máme všichni a je jen na organismu, jestli vypukne, nebo ne.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.07.19 15:11

Je to přenosné jen sexuálně. S tím, že muž obvykle příznaky nemá (ale nejsem si jistá nechci kecat) - je jen přenašeč.
Zvláštní je, že ženy se zaklínají mužovou věrností a ještě se ho ptají, když obecně platí že chlap je schopný lhát i když ho přistihnete přímo při činu, že se vám to jen zdálo :D No jasně že se bude rozčilovat, hrozí mu mega průser a nejlepší obrana je útok :nevim: Bohužel no, zakladatelko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 15:26
@berry4 píše:
HPV může propuknout i při snížené imunitě, mohla jsi mít za sebou nějakou nemoc, oslabení organismu. Ten virus v sobě máme všichni a je jen na organismu, jestli vypukne, nebo ne.

Presne tak. Třeba kamoska mela kazde 3 mesice jineho kluka a nemela zadny nalez a jina mela dlouhodoby vztah a pak byla dlouho sama a ten nalez tam byl.

Azeretereza
Závislačka 3009 příspěvků 18.07.19 15:35

Bez na ten kontrolní ster a když vyjde blbě, pak to řeš. Taky jsem měla jednou nějakej nález na čípku, dr řekl že mám přijít za tři měsíce, a ejhle, na druhým stěru nebylo nic. Neplašila bych.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 17:13

Nestresuj, ja to chytla od exmanzela tak, ze kdyz mi delal oralni sex tak mel opar vedle rtu :roll: byli jsme blbe decka tehdy no…

Havlova
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 18.07.19 17:18
@Anonymní píše:
Nestresuj, ja to chytla od exmanzela tak, ze kdyz mi delal oralni sex tak mel opar vedle rtu :roll: byli jsme blbe decka tehdy no…

Tak to jste chytla spíš HSV než HPV. Aneb, hodinky nebo holinky, obojí se natahuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 17:39

@Havlova Doktor mi tehdy rekl HPV vir,..to druhe ted slysim prvne.

Havlova
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 18.07.19 17:44
@Anonymní píše:
@Havlova Doktor mi tehdy rekl HPV vir,..to druhe ted slysim prvne
To druhé dělá opar.. A vzhledem k dlouholeté praxi ve zdravotnictví jsem si docela jistá. Tak to holt bylo nečím jiným než oparem na rtu.
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama