Hr. Králové -kavárna, restaurace + vyžití pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 14.10.10 15:45
Hr. Králové -kavárna, restaurace + vyžití pro děti

Sice už jsem něco málo vygooglila, ale víc dám na osobní zkušenost místních nebo města znalých.
Chtěly bychom v blízké době udělat sraz v HK mamky s dětma, minimálně by to byly 3 maminy a 3 cca 2,5 leté děti+mimi.
Ani jedna HK moc neznáme, ale máme to tam nejblíž, tak prosím poraďte kde bychom si mohly dát kafíčko, případně obídek s dětma, aby tam bylo nějaké vyžití pro ně, nejlépe dětský koutek(nekuřácká by byl zn. ideál) a i kam se dá jít ven když bude pěkně.
Děkuji předem za reakce :kytka:
webovkama, případně fotkama místa určitě nepohrdneme :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 14.10.10 16:47

v dobách mého bydlení v HK bylo hezký venkovní hřiště u knihomola (na náměstí)

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 14.10.10 16:49

mě by spíš zajímalo,kam tam jít se známýma a mimčem jinám než do restaurace :nevim:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 18:07

Holky u malýho Tesca ve městě /pozor máme tady tři Tesca :roll: / je kavárna s dětským koutkem.
Nebo se dá zajít na oběd do pizzerie Santa maria a tam je nekuřácký salonek.
Taky to občas řešíme tak že jdem do Intersparu, tam je nahoře restaurace a kavárna a taky dětský koutek s kuličkama a hlavně hlídáním. Platí se tam 30,– na hodinu.
No ještě by se děckám mohlo líbit v obřím akváriu.
Eeeee a už mě nic nenapadá…si ještě třeba vzpomenu :wink:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 18:10

Kocu pro tebe by byla asi nejlepší ta Santa Maria…
Jo a ještě taky je pěkná restaurace nekuřácká Nové Adalbertinum na starým náměstí.

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 18:22

Jo a ještě se dá najíst s dětma v Tescu/bývalém Carefouru/ tam je taky dětský koutek s hlídáním za myslím stejnou cenu jako ve Sparu.

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 14.10.10 18:26

no Peti,ale já nemyslela restauraci,ale něco pak… :nevim:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 18:34

aha…tak to obří akvarium. V podstatě můžete kamkoliv s kočárkem. Tady je to spíš tak na procházku, moc toho tady k vidění není :think:

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 14.10.10 18:36
PETRUCHA píše:
aha…tak to obří akvarium. V podstatě můžete kamkoliv s kočárkem. Tady je to spíš tak na procházku, moc toho tady k vidění není :think:

no to obří akvárko je zrovna takový.. no uvidíme.. já jsem v HK pár let (asi 6) bydlela,ale právě mě vůbec nic nenapadá… Dřív jsem nemusela řešit mimčo,tak mě ani nenapadlo hledat místa,kam s ním jít.. Hele a myslíš že třeba na ZOO ve Dvoře už je zima?

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 14.10.10 21:16

No mě napadá ještě aquapark. A nevím do kdy jezdí na nábřeží vláčkodráha, ale už je asi zima :think:
Jinak já se s kamarádkama scházím většinou ve Sparu, je tam přímo v té restauraci domeček, houpačka a pár hraček a pokud chceme opravdu klid od dětí nebo jít cvičit :twisted: , tak jdou děti do hlídaného koutku.
S tou ZOO ve Dvoře - zrovna nedávno jsem se s kamarádkou bavila, jak tam byli loni na Helloween a prý tam mohli děti dlabat dýně a pak je rozmisťovali různě po areálu. A navečer to prý bylo moc hezké… Jen už teda nefunguje safari a i venkovní výběhy jsou omezené…

Příspěvek upraven 14.10.10 v 21:20

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 21:18
Ernata píše:
No mě napadá ještě aquapark. A nevím do kdy jezdí na nábřeží vláčkodráha, ale už je asi zima :think:
Jinak já se s kamarádkama scházím většinou ve Sparu, je tam přímo v té restauraci domeček, houpačka a pár hraček a pokud chceme opravdu klid od dětí nebo jít cvičit :twisted: , tak jdou děti do hlídaného koutku.

Jsme se tam možná někdy potkali :wink: :-D

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 14.10.10 21:21

Petrucho, je to možný :lol: :wink:

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 14.10.10 21:38

Tak až tam někdy uvidíš oplácanou prdelatou tmavovlásku co honí po sparu 3 letýho blonďatýho uřvanýho spraťoucha a tlačí před sebou zelinkavej kočárek, tak to jsem já :mrgreen:

Aknel2
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 15.10.10 08:48

Pokud zakotvite na obidek ci kavco ve Sparu, muzete potom jit do parku a projit se kolem vody pokud bude hezky. Vidavam tam hodne mamin s kocarkama i ted. Pokud bude skarede, co takhle bazen?

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 15.10.10 15:04

moc děkuju všem za reakce, na takový velký město jsem asi čekala trošku víc :zed: , ale to se místních samo nechci nějak dotknout :oops:
zatím mi z toho nejlíp vychází ten Interspar a pak se jít projít k té vodě, je tam třeba někde v okolí i nějaké venkovní hřiště kde by se děti vyblbly?
V tom intersparu pochopila jsem dobře, že je tam koutek u restaurace, kde si můžeme normálně hlídat své děti samy, a pak někde vedle další dětský koutek s hlídáním?

Ještě mě napadlo co Šimkovy sady, nebylo by tam nějaké vyžití pro ty prcky?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >