Hra Dobyvatel, pomůcky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 16.12.16 22:36
Hra Dobyvatel

Ahoj,

po dlouhé době jsem začala hrát opět Dobyvatele a nestačím se divit. Jsou tam dost velké změny, například prostě nemůžete hrát jen tak :? musíte čekat než se vám načtou nějaké body :? což je na nic. Hrála jsem to ráda, člověk si trošku provětral vědomosti, ale nyní nic moc. Dají se stavět nějaké hrady a tak, ale to mě nebere. Nedá se to nabíjení zkušenosti nějak oblafnout? Chci prostě jen odpovídat na otázky a hrát.

Díky :mavam:

Reakce:
Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 16.12.16 23:09

Ja to hraju na tabletu a mobilu. a tak to zkuste hrat jen jako host a nemusite stavet zadne hrady atak. ;)

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 16.12.16 23:16
@Mamina87 píše:
Ja to hraju na tabletu a mobilu. a tak to zkuste hrat jen jako host a nemusite stavet zadne hrady atak. ;)

A nemusíš čekat až se ti načtou body zkušenosti abys mohla hrát další hru? Jak myslíš jako host? Tam musíš být přihlášená, ne?

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 17.12.16 12:33

Taky jsem byla nedávno nepříjemně překvapená z těch změn :nevim:.. úplně to zkazili :D

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 17.12.16 12:39
@Deny208 píše:
Taky jsem byla nedávno nepříjemně překvapená z těch změn :nevim:.. úplně to zkazili :D

Ale úplně :?

Deny208
Povídálka 27 příspěvků 17.12.16 12:45

No jo, mě se to líbilo i právě kvůli té jednoduchosti.. sedneš a hraješ a jak říkáš, provětráš vědomosti.. ale asi měli pocit, že musí vyhovět náročnějším hráčům a konkurovat ostatním :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >