Reklama

Hra Gluedo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 24.02.18 23:32
hra Gluedo

Nemá prosím někdo doma hru Gluedo? Asi jsem úplně blbá, ale nechápu část pravidel.
Zeptám se hráče po mé levici-nemá žádnou ze tří mnou nadhozených karet…potom mi další hráč nepozorovaně ukáže kartu pokud ji má… Který, ten co bude na řadě? nebo i jiný? Pokud i jiný, mohli by další hráči ukázat všechny karty co se hádají.
Pokud jen ten po levici a další 1 v řadě, jak zjistím karty ostatních např.3 hráčů? To je blbost,–)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >