Reklama

Hra hay day Co je toto?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evik12345
Nováček 4 příspěvky 05.05.18 08:26
Hra hay day Co je toto?

Dobry den,
Nevite nekdo co je toto? Nemuzeme na to vubec prijit a hrozne by nas to zajimalo.Je to drevene s rulickou papíru. foto posilam v priloze.Moc de­kuji

Reklama

Reakce:

Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 25.06.18 22:11
ČR Derby

Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

AQUILEA
Kecalka 351 příspěvků 27.06.18 16:42
@Hali.D32 píše:
Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

Ahoj, vezmete me? Jsem level 25 a nemuzu najit zadny aktivni klan. Aanipresne nechapu, jak se to Derby hraje, nemela jsem zatim moznost to vyzkouset.
 Petra

Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 28.06.18 18:59

Ahojky, určitě ti vše vysvětlíme, a poradíme, budeme rády, za každeho nového člena.. :) napiš mi tvůj tag ja si tě vyhledám a holky tě přijmou.. :)

Dawek
Povídálka 12 příspěvků 02.08.18 15:41

o tom jsem nikdy neslysel …

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama