Hra hay day Co je toto?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evik12345
Nováček 4 příspěvky 05.05.18 08:26
Hra hay day Co je toto?

Dobry den,
Nevite nekdo co je toto? Nemuzeme na to vubec prijit a hrozne by nas to zajimalo.Je to drevene s rulickou papíru. foto posilam v priloze.Moc de­kuji

Reakce:
Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 25.06.18 22:11
ČR Derby

Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

AQUILEA
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 27.06.18 16:42
@Hali.D32 píše:
Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

Ahoj, vezmete me? Jsem level 25 a nemuzu najit zadny aktivni klan. Aanipresne nechapu, jak se to Derby hraje, nemela jsem zatim moznost to vyzkouset.
 Petra

Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 28.06.18 18:59

Ahojky, určitě ti vše vysvětlíme, a poradíme, budeme rády, za každeho nového člena.. :) napiš mi tvůj tag ja si tě vyhledám a holky tě přijmou.. :)

Dawek
Povídálka 13 příspěvků 02.08.18 15:41

o tom jsem nikdy neslysel …

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >