Hra hay day Co je toto?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evik12345
Nováček 3 příspěvky 15 inzerátů 05.05.18 08:26
Hra hay day Co je toto?

Dobry den,
Nevite nekdo co je toto? Nemuzeme na to vubec prijit a hrozne by nas to zajimalo.Je to drevene s rulickou papíru. foto posilam v priloze.Moc de­kuji

Reklama

Reakce:

Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 25.06.18 22:11
ČR Derby

Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

AQUILEA
Kecalka 229 příspěvků 27.06.18 16:42
@Hali.D32 píše:
Ahojky, jsi v nějakém klanu v Derby? Pokud jsi 20 level a výše, tak tě moc rádi přijmeme, jsme tam dobrá parta, ženských a mamin, vzájemně se podporujeme.. Pokud jsem tě zaujala, budu ráda, když se mi ozveš, ahoj Helča

Ahoj, vezmete me? Jsem level 25 a nemuzu najit zadny aktivni klan. Aanipresne nechapu, jak se to Derby hraje, nemela jsem zatim moznost to vyzkouset.
 Petra

Hali.D32
Nováček 4 příspěvky 28.06.18 18:59

Ahojky, určitě ti vše vysvětlíme, a poradíme, budeme rády, za každeho nového člena.. :) napiš mi tvůj tag ja si tě vyhledám a holky tě přijmou.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama