Hra Monopoly - doporučte verzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jandulka
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.11.18 09:41
Hra Monopoly - doporučte verzi

Ahoj, dcera si moc přeje pod stromeček hru Monopoly, dívala jsem se na internet a existuje asi milión verzí. Moc se v tom nevyznám, doporučili byste mi prosím tu, která se vám osvědčila? Dceři je 11.

Moc díky JANDULKA

Reakce:
vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 30.11.18 09:54

My máme verzi Česká republika a moc se nám líbí. Ale asi záleží na vkusu každého z nás.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 09:54

Doporučuji monopoly e-Banking děti se u toho zabaví a díky platbě přes kartu si nachvíli připadají jako dospělý. Nebo pokud má dcerka ráda nějaký seriál, mrkla bych se jestli na něj nevyrábí monopoly :)

leyllae
Stálice 99 příspěvků 30.11.18 10:05

Naopak já bych monopoly e-banking nedoporučila, protože to strašně hru zdržuje. Musíš zadat částku a tu si nechat strhnout z karty a naopak protihráč si tutéž částku musí na kartu nechat nahrát,…bankovky jsou tradičnější a podle mne pro děti lepší.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 30.11.18 10:40

My mame s bankomatem, kde se kreditkou vybiraji penize a ukoly, to kluky hodne bavilo kdyz byli mensi, asi tak 5 ale nevim jestli se jeste dela, uz ji mame hodne dlouho. Pak mame svetovou edici. Vybrala bych podle toho ktera verze je ji tematicky blizsi.

Shak
Stálice 78 příspěvků 30.11.18 10:41

Souhlasím s leyllae. E-Banking se pro 11-ti leté dítě nehodí. Myslím si, že pro začátek je ideální originál verze nebo-li Česká republika.
Hrála jsem asi 6 verzí a stejně se mi nejvíc líbí ten originál. Rozšířit to o nějaké ty obměny můžete vždycky, ale základ je základ.

marin
Extra třída :D 10088 příspěvků 30.11.18 10:47

Také máme Monopoly e-banking. Dcera si je minulý rok vyloženě přála. Teď druhá dcera si přeje Monopoly cheaters edition.

hani28
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 30.11.18 11:17

Do zacatku bych ji koupila klasickou verzi. A taky se mi libi vic hra s penezma nez kartou, o tom to podle mne je :)

Jandulka
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.11.18 11:56

Díky, můžete mi prosím někdo hodit odkaz na tu originální verzi? U té České republiky jsem četla, že jsou tam bankovky ve statisících a že se to hrozně dlouho hraje, tak nevím.

Shak
Stálice 78 příspěvků 30.11.18 12:09
Váš příspěvek
Reklama