Hra Monopoly - doporučte verzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jandulka
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.11.18 09:41
Hra Monopoly - doporučte verzi

Ahoj, dcera si moc přeje pod stromeček hru Monopoly, dívala jsem se na internet a existuje asi milión verzí. Moc se v tom nevyznám, doporučili byste mi prosím tu, která se vám osvědčila? Dceři je 11.

Moc díky JANDULKA

Reakce:
vertunka
Závislačka 4734 příspěvků 30.11.18 09:54

My máme verzi Česká republika a moc se nám líbí. Ale asi záleží na vkusu každého z nás.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 09:54

Doporučuji monopoly e-Banking děti se u toho zabaví a díky platbě přes kartu si nachvíli připadají jako dospělý. Nebo pokud má dcerka ráda nějaký seriál, mrkla bych se jestli na něj nevyrábí monopoly :)

leyllae
Stálice 73 příspěvků 30.11.18 10:05

Naopak já bych monopoly e-banking nedoporučila, protože to strašně hru zdržuje. Musíš zadat částku a tu si nechat strhnout z karty a naopak protihráč si tutéž částku musí na kartu nechat nahrát,…bankovky jsou tradičnější a podle mne pro děti lepší.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 30.11.18 10:40

My mame s bankomatem, kde se kreditkou vybiraji penize a ukoly, to kluky hodne bavilo kdyz byli mensi, asi tak 5 ale nevim jestli se jeste dela, uz ji mame hodne dlouho. Pak mame svetovou edici. Vybrala bych podle toho ktera verze je ji tematicky blizsi.

Shak
Povídálka 44 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 10:41

Souhlasím s leyllae. E-Banking se pro 11-ti leté dítě nehodí. Myslím si, že pro začátek je ideální originál verze nebo-li Česká republika.
Hrála jsem asi 6 verzí a stejně se mi nejvíc líbí ten originál. Rozšířit to o nějaké ty obměny můžete vždycky, ale základ je základ.

marin
Echt Kelišová 9234 příspěvků 30.11.18 10:47

Také máme Monopoly e-banking. Dcera si je minulý rok vyloženě přála. Teď druhá dcera si přeje Monopoly cheaters edition.

hani28
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 30.11.18 11:17

Do zacatku bych ji koupila klasickou verzi. A taky se mi libi vic hra s penezma nez kartou, o tom to podle mne je :)

Jandulka
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 30.11.18 11:56

Díky, můžete mi prosím někdo hodit odkaz na tu originální verzi? U té České republiky jsem četla, že jsou tam bankovky ve statisících a že se to hrozně dlouho hraje, tak nevím.

Shak
Povídálka 44 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 12:09
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >