Hra na klávesy s lektorkou - úplný začátečník

7.9.20 19:39

hra na klávesy s lektorkou - úplný začátečník

Je to hodně těžké? Myslím tím naučit se noty atak celkově hra na klávesy…Je tu někdo kdo se učil od úplného začátku se vším všudy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1150
7.9.20 19:43

Jako dospělý člověk? Samozřejmě, že je to těžší, lépe si zvykají dětské prsty, ale jde to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
7.9.20 19:58

@Daniela.Novohradska Prosím Tě, ty si děláš nějaký průzkum? Nestačilo by založit jednu diskuzi? Napřed jestli je důležitá hra na klavír na předškolní pedagogice, potom srovnání státní a soukromé SŠ a teď toto :mrgreen:
Nikdo Ti neřekne, jestli zvládneš hrát na úrovni těch zkoušek. Člověk by si měl dávat reálné cíle. Někdo to zvládne, někdo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 20:02

@Jana206
Mě zajímá jestli je to stejně lehký jako třeba hra na flétnu. A proč bych si měla zakládat jednu skupinu? Však je jedno jestli mám jednu otevřenou diskuzi nebo 10 ne? Je to diskuzní fórum, tak si myslím, že by to tu nikomu vadit nemělo ne? Já si tu zakládám diskuze, které mě zajímají a ráda se dozvím názory ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
7.9.20 20:06

@Daniela.Novohradska Protože všechny podobné diskuze posledních pár dní jsou od Tebe :mrgreen: Můj příspěvek ber s nadsázkou, jasně, že si tu můžeš založit, co chceš :lol: Však jsem tam dala smajla. Jen mě fakt napadlo u té střední školy, jestli si děláš průzkum.
Přeji Ti, ať dosahnes svého cíle :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.20 20:11

@Jana206
Promiň, mě to zarazilo :D
Před založením jsem hledala podobnou diskuzi, ale nějak jsem nikde nenašla to co mě zajímá. A tak celkově jsem,,nervózní" po tolika letech zase studovat, že se po všem teď pidim :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32904
7.9.20 20:22

@Daniela.Novohradska A ty jdeš teda na tu předškolní pedagogiku na VŠ nebo SŠ?

Říká se, že kde je vůle, tam je cesta :kytka: Jednoduší to budeš mit, pokud máš hudební nadání, ale pokud ne, není to úplně ztracené. Taky podle mně záleží, kdo a jak bude hodnotit tu zkoušku. Na flétnu hrát umím, na klavír hrají dcery, pro mě by to bylo bylo těžké, i když umím dobře číst noty. Studuji jiný obor, ale protože je mi bližší, ne k vůli tomu, abych se vyhla hře na klavír.
Docela si dovedu představit, že bych se raději připravovala na zkoušku z hry na klavír než z metodologie výzkumu a statistiky, to bylo výživné :mrgreen: Četla jsem rozhovor s nějakou učitelkou, která dává hodiny i dospělým, kteří nikdy nehráli. Prý je kamenem úrazu nutnost každodenního cvičení a na tom to často ztroskota. Vydrží jen Ti se silnou motivací, Ty ji máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11366
7.9.20 20:30

Oproti diteti mas obri vyhodu, ze se rychle naucis noty. Takze ty zacatky nebudou tak dlouho trvat. Na druhou stranu prsty nejsou tolik ohebne. Ale nemozne to neni. Ucila jsem takhle jednu pani okolo 30. Bohuzel nevim, jak pak u zkousky dopadla, dochodila to do porodu a pak uz nezacala… Ale docela postupovala dobre. Jen malo cvicila. Kazdodenni cviceni je zaklad, lepsi jednou denne 15 minut nez jednou tydne 2 hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat