Reklama

Hra Ypsilonie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suvik
Nadpozemská drbna 26369 příspěvků 01.01.17 17:06
Hra Ypsilonie

Mate nekdo nebo hrali jste? Stoji ta hra za to?

Reklama

Reakce:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 01.01.17 18:07

Koupila jsem ji dceři k Vánocům, je ve třetí třídě, učí se vyjmenovana slova. Mne, jakožto učitelce, se líbí moc. Hrajeme ji od Stedreho dne každý den, dcera je nadšena. Jsou tam 3 hry kratší a jedna velká, spoji se všechny desky dohromady. Doporucuju!

suvik
Nadpozemská drbna 26369 příspěvků 01.01.17 21:55

Dik. Mam ji objednanou, ale jeste vaham, je strasne draha a neda se na ni najit moc recenzi.

Si rikam, ze hranim si ti prdolove neco snad zapamtuji, libi se mi, ze to neni zkouseni. Jen se trochu bojim o tu zabavu vis, hrajem dost acasto jsou ty hry rafinovany nebo legracni, tak doufam, ze decka zaujme.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1656 příspěvků 02.01.17 02:19

Jo, tak minimálně se naučí, ze existuje ryba vyza :-) manžela to překvapilo…
mne se líbí, ze je ta hra taková… česká, není to carcassone apod, víš jak to myslím, tuhle hru proste globalizovat nejde, nedavala by smysl…je tam farma Zbyňka Kopýtka, babykovy les apod… je moc hezky zpracována, kvalitně, bytelna krabice, karticky, krásné ilustrovana… nemám co bych vytkla.

Titty
Echt Kelišová 8096 příspěvků 02.06.17 22:43

@suvik tak co, koupili jste ji? Nam prisla vcera a i kdyz se desetilety skoropubertak tvaril, ze o takovy darek vubec nestoji :jazyk: hrajeme ji se vsemi detmi s velkym nadsenim. :palec:

Stanrodic
Nováček 7 příspěvků 25.05.18 12:59
Soutěž pro ty, kdo Ypsilonii hrají

Vydavatel hry teď uspořádal soutěž o hry za 2 400 Kč pro ty, kdo už Ypsilonii mají a hry hrají: http://www.lorisgames.cz/cs/souteze/

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama