Hrabe mně nebo mému partnerovi?

Anonymní
24.8.11 10:03

Hrabe mně nebo mému partnerovi?

Dobrý den, předně se moc omlouvám za anonym, ale je to pro mne citlivé téma a moc mne to trápí.
Kde začít. Čekáme s partnerem druhé, chtěné, děcko a najednou jsem na pochybách, jestli ho opravdu tolik chce. Poslední dobou se chová jak pětiletej fracek. Nedávno ráno vyletěl z postele, začal být protivný, pak bezeslova odešel kouřit a když se vrátil a já ho prosila o vysvětlení, začal mi vyčítat že přijde z práce a nemá co jíst, ( po mé nechápavé otázce ‚Takže ty nejíš?‘ ustoupil, že tohle teda pravda není.) začal mi vyčítat že si pořád s někým píšu, že se pořád svěřuju kamarádce. Na to já, že se prostě svěřovat potřebuju a že kdyby měl jiný kamarády, taky by se třeba svěřoval. Po dalších výčitkách typu že si zvykl že spolu nespíme, jsem už nevydržela a řekla ať jde s těma kecama do … A řekla jsem, že beru dítě a jdu na 2 hodiny ven a on ať dodělá úklid po stěhování. Vrátila jsem se, on nikde, když se odpoledne vrátil, chtěl si promluvit, jenže naše promluva jako vždy skončila mým záchvatem pláče kvůli tomu, že mi vyčítá málo sexu a vytahuje věci z minulosti. Já mu na to řekla, že teda půjdu k psychologovi a že on by asi měl jít taky, když je paranoidní atd. Končí to vždy tak, že začne obviňovat sám sebe, ale nikdy se neomluví.
Další problém řešíme pokaždé, když jsme u jeho prarodičů, ke kterým se chová příšerně, ale to je na dlouhé povídání. Včera si vzal dítě ven, prý ať si odpočinu a pak odjel za kamarádem s tím, že se vrátí v půl 10. Vrátil se v 11 a začal fňukat, že chtěl mít hezký večer-on vyspalý byl, spal odpoledne, já ne. A pak ještě říkal, že neví, co se děje, že jsme dlouho nebyli všichni spolu venku, přitom si už kolikrát vzal dítě sám… Já byla v polospanku a nechtěla se hádat. A ráno odešel bezeslova do práce.
A co chci, nebo spíš o co prosím vás, hrabe mne nebo jemu? Jak byste mou situaci řešili na mém místě? Jednou uzná, že potřebuju péči a ne chování debila a druhý den je to na novo. Tolik mě to trápí.
Omlouvám se za dlouhý článek, ale kdybych vše popisovala do detailu, bylo by to 3× delší.
Děkuji
Anonymka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3011
24.8.11 10:13

Anonymní, mě na tom nepřijde až tak moc divného „na hrabání“ :lol:
Myslím, že toto jsou běžné manželské-partnerské žabomyší problémy, které jsou ve většině domácností :nevim: , možná mě někdo vyvede z omylu, ale tak to cítím já :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.8.11 10:16
Katrinka píše:
Anonymní, mě na tom nepřijde až tak moc divného „na hrabání“ :lol:
Myslím, že toto jsou běžné manželské-partnerské žabomyší problémy, které jsou ve většině domácností :nevim: , možná mě někdo vyvede z omylu, ale tak to cítím já :wink:

je možné, že to vidím až moc černě, ale to se v každém vztahu obden hádají? Ach jo. Asi si ten život pořád maluju moc růžově a realita je jiná:/

• Nahlásit
  • Citovat
737
24.8.11 10:21

Klasickej chlap. Když dlouho nemá sex tak si musí najít jiné záminky k tomu bay začal vyčítat spoustu jiných věcí a ne tu kvůli které to je. To samé dělaj ženské začnou chlapovi vyčítat že doma nic neděla a nepomáhá a další jiné věci. Takže ti opravdu nehrabe a ani jemu . Jen chce SEX :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.8.11 10:30
mysicka5 píše:
Klasickej chlap. Když dlouho nemá sex tak si musí najít jiné záminky k tomu bay začal vyčítat spoustu jiných věcí a ne tu kvůli které to je. To samé dělaj ženské začnou chlapovi vyčítat že doma nic neděla a nepomáhá a další jiné věci. Takže ti opravdu nehrabe a ani jemu . Jen chce SEX :palec: :palec: :palec:

takže mám dělat jakoby se nechumelilo a vrhnout se na něj? :D …kdyby to mělo pomoct, tak bych i překonala únavu a těhotenství nevolnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
737
24.8.11 10:33

jj skus to . Jsou i jiné možnosti k uspokojené partnera než je přímí sex ale i taky orální sex. Třeba ho tím zaujmeš :-) :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepřihl. Rampepurna
24.8.11 10:40

Ahoj Anonymko,
myslím, že hrabání je na jeho straně.
Asi je toho na něj moc najednou - dítě doma, druhý na cestě (třeba se toho bojí), únava, třeba nějaká starost v práci, o který nemluví, neuspokojený sexuální potřeby, pocit nedoceněnosti atd.atd.. Hele kdyby byl ženská, tak by si chlapi pomysleli „má krámy“, žejo.
Myslím, že nejde o to, že by tebe resp. vás doma neměl rád. Spíš těká od nikud nikam a furt není tam, kde by chtěl být - obrazně řečeno. A jako únikovej manévr hledá maličkosti k hádání.
Určitě není normální se ve vztahu obden hádat - tedy mi to tak nepřijde. Jasně že u nás taky občas přelítnou blesky. Dokonce snad každej den jedenkrát přelítne nějaká jiskra kvůli tomu, že manžela „sekýruju“ (jenže on je zoufale nedbalej, zapomíná, vše dělá jen napůl, tak to už prostě nevydržim a rejpnu a on vyletí jak čert z krabičky), je to ale záležitost tak na 2 minuty, pak 2 minuty ticha, pusa a zase je klídek. Nějaký hustější nedorozumění probíhá dejme tomu jedenkrát za dva měsíce - většinou je to proto, že se právě nakupí víc stresu najednou - únava, práce, dítě, fyzický zdravotní potíže … to se pak člověk víc ohání proti sebemenšímu náznaku proti sobě.

Zkus to prozatím brát tak, že to je jen nějaký jeho nešťastný období, že to zase přejde.

Máte možnost dát dítko někam na hlídání (rodiče???), že byste si vyšli uplně sami někam na neutrální půdu, třeba na oběd a tam to zkusila uplně v klidu probrat, že s ti poslední dobou nezdá. Co se děje, co ho trápí, co mu vadí, co by mělo být jinak. Trvat na konstruktivní „hádce“, žádný absurdní výčitky sto let starých hříchů, ale koukat, co udělat pro to, aby nebyl takovej podrážděnej. Chlapi skutečně těžce nesou nedostatek sexu, tak to může být třeba fakt jedinej důvod (naštěstí). Snad se to zase jednou uvolní a bude líp. Projde si tím asi většina párů a musí se to prostě přežít, přenest se přes to, že to není konec světa a bude zase líp

• Nahlásit
  • Citovat
nepřihl. Rampepurna
24.8.11 10:40

Ahoj Anonymko,
Asi je toho na něj moc najednou - dítě doma, druhý na cestě (třeba se toho bojí), únava, třeba nějaká starost v práci, o který nemluví, neuspokojený sexuální potřeby, pocit nedoceněnosti atd.atd.. Hele kdyby byl ženská, tak by si chlapi pomysleli „má krámy“, žejo.
Myslím, že nejde o to, že by tebe resp. vás doma neměl rád. Spíš těká od nikud nikam a furt není tam, kde by chtěl být - obrazně řečeno. A jako únikovej manévr hledá maličkosti k hádání.
Určitě není normální se ve vztahu obden hádat - tedy mi to tak nepřijde. Jasně že u nás taky občas přelítnou blesky. Dokonce snad každej den jedenkrát přelítne nějaká jiskra kvůli tomu, že manžela „sekýruju“ (jenže on je zoufale nedbalej, zapomíná, vše dělá jen napůl, tak to už prostě nevydržim a rejpnu a on vyletí jak čert z krabičky), je to ale záležitost tak na 2 minuty, pak 2 minuty ticha, pusa a zase je klídek. Nějaký hustější nedorozumění probíhá dejme tomu jedenkrát za dva měsíce - většinou je to proto, že se právě nakupí víc stresu najednou - únava, práce, dítě, fyzický zdravotní potíže … to se pak člověk víc ohání proti sebemenšímu náznaku proti sobě.

Zkus to prozatím brát tak, že to je jen nějaký jeho nešťastný období, že to zase přejde.

Máte možnost dát dítko někam na hlídání (rodiče???), že byste si vyšli uplně sami někam na neutrální půdu, třeba na oběd a tam to zkusila uplně v klidu probrat, že s ti poslední dobou nezdá. Co se děje, co ho trápí, co mu vadí, co by mělo být jinak. Trvat na konstruktivní „hádce“, žádný absurdní výčitky sto let starých hříchů, ale koukat, co udělat pro to, aby nebyl takovej podrážděnej. Chlapi skutečně těžce nesou nedostatek sexu, tak to může být třeba fakt jedinej důvod (naštěstí). Snad se to zase jednou uvolní a bude líp. Projde si tím asi většina párů a musí se to prostě přežít, přenest se přes to, že to není konec světa a bude zase líp

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.8.11 10:44
mysicka5 píše:
jj skus to . Jsou i jiné možnosti k uspokojené partnera než je přímí sex ale i taky orální sex. Třeba ho tím zaujmeš :-) :palec: :palec: :palec:

tak to je na ty nevolnosti ještě lepší :D

• Nahlásit
  • Citovat
nepřihl. Rampepurna
24.8.11 10:46
Anonymní píše:
Končí to vždy tak, že začne obviňovat sám sebe, ale nikdy se neomluví.
Anonymka

Tohle jsou bohužel zkrátka mužský, no.
Oni nedocení tyhlety „maličkosti“ jako omluvu, požádání o odpuštění, usmíření se, přiznání viny … Neumí to říkat.
Co já už se nařvala jen proto, že jsem čekala a čekala, až řekne soráč, promiň, mrzí mě to, je mi to líto, odpusť mi to, už to příště neudělám … ani Ň. Časem jsem se otrkala a už to ani neočekávám. Musím se vzmužit sama a oklepat se a nečekat na to, no :-?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.8.11 10:49
nepřihl. Rampepurna píše:
Ahoj Anonymko,

Máte možnost dát dítko někam na hlídání (rodiče???), že byste si vyšli uplně sami někam na neutrální půdu, třeba na oběd a tam to zkusila uplně v klidu probrat, že s ti poslední dobou nezdá. Co se děje, co ho trápí, co mu vadí, co by mělo být jinak. Trvat na konstruktivní „hádce“, žádný absurdní výčitky sto let starých hříchů, ale koukat, co udělat pro to, aby nebyl takovej podrážděnej. Chlapi skutečně těžce nesou nedostatek sexu, tak to může být třeba fakt jedinej důvod (naštěstí). Snad se to zase jednou uvolní a bude líp. Projde si tím asi většina párů a musí se to prostě přežít, přenest se přes to, že to není konec světa a bude zase líp

děkuju za příspěvek, to probírání v klidu jsem zkoušela kolikrát, třeba to ale opravdu pomůže na neutrální půdě, jak říkáš. Doma vždycky máme možnost vstát a jít za dítětem, do kuchyně pro pití nebo tak. To by byla možná cesta k úspěchu.

• Nahlásit
  • Citovat
12980
24.8.11 11:05

Nehrabe nikomu..Neumíte komunikovat - ty brečíš on si vymýšlí nesmysly..Ale problém nějaký máte, jen si ho neřeknete na rovinu..

Doberte se jádra a pak si řekněte co s tím - oba máte kam ustupovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.8.11 11:17

problém???

Ahoj holka, pokud chlapovi odmítáš sex, nediv se, že je protivný. Pokud nemůžeš styk, tak ho uspokoj jinak, jinak Ti bude z domu utíkat za kamarády, a potom za kamarádkou..Pozor na to, to bys přece nechtěla

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.8.11 11:23

určitě si nemyslím, že je normální mít obden nějakou manželskou hádku, to se na mě nezlobte. Kdybysme s manželem komunikovali takhle, tak by mě to pěkně sr*lo.

A jak tu bylo napsáno, máte problém v komunikaci, oba dva. Pláčem nic nespravíš (to jsem já zjistila už dávno, tak jsem byla hodně bulivá a už je to dlooooooouho, co jsem u hádky bulela :-))

• Nahlásit
  • Citovat
8286
24.8.11 13:26

u nás to je tak, že když je manžel opravdu hodně protivný, tak je sex a druhej den je jak vyměněný…
jsou to chlapi a ty plné pytlíky jim lezou na mozek :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama