Reklama

Hrací kostka s barvami - kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 24.11.10 09:55
Hrací kostka s barvami - kde sehnat?

Máme doma hru pro děti, která se dá hrát pouze s barevnou kostkou,mám na mysli, kostku, která má na stranách barvy červená, zelená, modrá, žlutá, černá a bílá. Tahle kostka se nám ale ztratila.
Nevíte prosím někdo, kde by se dala sehnat nová? Sháněla jsem po hračkářství a není to k sehnání. :-(

Reklama

Reakce:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.11.10 09:58

Ahoj. Myslím, že by se sehnat dala, ale kdyby ne, nešlo by na normální kostku nalepit samolepky s těmito barvami? Nebo kolečka vystřižená z barevného papíru? :think:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 24.11.10 13:56

Jo to je asi taky řešení, ale pokud by to šlo, byla bych ráda sehnala přímo barvičkovou kostku.
Doufám, že se tu ještě někdo ozve a dá mi tip. PROSIIIIM PROSIIIIM SMUTNE KOUKAM

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 24.11.10 21:25

http://www.svetpotisku.cz/…hraci-kostky

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 24.11.10 22:50

a co tady i za prijemnou cenu
http://eshop.imlok.net
a k tomu rovnou i nejakou zajimavou novou hru, ke ktere by se dala vyuzit. Vsak mrknete.
Sam jsem ji s ditetem doma hral a dost ji to chytlo.

Jo a budou i klasicke figurky (halmičky), kdyby Vam nejake chybely.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 24.11.10 23:26

tulenice - díky za tip,akorát nevím, kolik by si tak za jednu kostku řekli..hmm je to reklamní firma, to asi nebude málo. Ať jsem hledala, jak jsem hledala, nikde jsem tam ceny nenašla ani orientační

jrk - jéééééé super, to je přesně taková jakou sháním a ta cena je fakt parádní, to v hračkářství mi nabízeli různých kostek habaděj, ale s barvičkama žádnou a za 6 kaček už vůbec ne :potlesk: :potlesk: :potlesk:
omrknu ještě ty hry malá je zrovna teď ve věku, kdy chce pořád něco hrát
figurky zatím nepotřebujem, ale až budou potřeba, budu si to pamatovat
ještě jednou dík :kytka:

Jrk
Kecalka 494 příspěvků 25.11.10 14:06

Jasne neni zac. rad pomuzu kdyz muzu.
Taky jsme zrovna v hravem obdobi :-))

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 25.11.10 20:06

Nu musím se teď připravit zas na dlouhé období, kdy se moc po venku chodit nebude a budu muset vymýšlet aktivity na doma.

Les2311
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 26.11.10 10:20

zkoušela jsi shánět ne po hračkářstvích, ale spíš po obchodech, které se specializují na hry? Jako je třeba v praze paluba na andělu? já se jednou byla v jednom takovém obchodu podívat na jednu konkrétní hru a překvapilo mě, že tam kromě celých her ke mnoha z nich prodávali i náhradní figurky a kostky. zkus kouknout, kde po tvém okolí je obchod se specializací na „deskové hry“ nebo „moderní společenské hry“ a poptej se tam.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 26.11.10 14:29

Les - Tak takový obchod tady neseženu a do Prahy kvůli tomu nepofrčím. Každopádně tady v různých klasických obchodech s hračkama figurky i kostky mají, ale tuhle prostě nevedou a cena normální kostky je taky někde jinde.
Nu už jsem si to koupila na tom imlokovi a rovnou jsem si objednala i obě hry, bude aspoň co dělat v deštivých dnech :dance:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 01.12.10 14:11

Musím říct, že ty hry mě příjemně překvapily. Šaška chce Verunka hrát každý den minimálně jednou a to ovoce jsme hráli s manželem a byla to sranda.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >