Reklama

Hrací strojek na kolotoč, který nehraje falešně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jindriska.z
Nováček 9 příspěvků 23.02.17 11:34
hrací strojek na kolotoč, který nehraje falešně

Ahoj,
učím mimino usínat na hrající kolotoč, celkem to funguje, jen ten náš hrací strojek hraje hrozně falešně a mě to jde na nervy. Koupila bych nový hrací strojek… nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým?

Díky!

J.

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 23.02.17 12:05

Tak to hodně štěstí, taky jsem hledala, ale marně, trochu lepší mi přijdou mechanické zvonkohry většinou hrají Brahmsovu ukolébavku, chtěla jsem zvonkohru s Mozartovou ukolébavkou ale smůla, nenašla jsem v hračkářství jedinou. Asi se za Mozarta někomu platí autorská práva :think:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9612 příspěvků 23.02.17 12:48

Mame tento https://m.maxikovy-hracky.cz/…toc-zviratka?… hraje čistě.

jindriska.z
Nováček 9 příspěvků 14.03.17 23:32

Moc děkuji! ten co máme je opravdu peklo žhnoucí..navíc jsem někde četla, že hodně falešně znějící hračky a brnkátka můžou dětem ničit hudební sluch, to bych opravdu nerada :)
zkusím ten z odkazu|!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama