Hrací strojek na kolotoč, který nehraje falešně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jindriska.z
Nováček 9 příspěvků 23.02.17 11:34
hrací strojek na kolotoč, který nehraje falešně

Ahoj,
učím mimino usínat na hrající kolotoč, celkem to funguje, jen ten náš hrací strojek hraje hrozně falešně a mě to jde na nervy. Koupila bych nový hrací strojek… nemáte někdo zkušenost s nějakým dobrým?

Díky!

J.

Reakce:
Heivka
Závislačka 3616 příspěvků 23.02.17 12:05

Tak to hodně štěstí, taky jsem hledala, ale marně, trochu lepší mi přijdou mechanické zvonkohry většinou hrají Brahmsovu ukolébavku, chtěla jsem zvonkohru s Mozartovou ukolébavkou ale smůla, nenašla jsem v hračkářství jedinou. Asi se za Mozarta někomu platí autorská práva :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 12126 příspěvků 23.02.17 12:48
jindriska.z
Nováček 9 příspěvků 14.03.17 23:32

Moc děkuji! ten co máme je opravdu peklo žhnoucí..navíc jsem někde četla, že hodně falešně znějící hračky a brnkátka můžou dětem ničit hudební sluch, to bych opravdu nerada :)
zkusím ten z odkazu|!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Kamarádka heroinové Terezy v exkluzivní zpovědi: Do Pákistánu ani za milion!

Přinášíme vám slibovanou exkluzivní zpověď kamarádky Terezy Hlůškové (22),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >