Hračka na naučení písmen a číslic?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LauJak
Kecalka 466 příspěvků 13.06.19 09:36
Hračka na naučení písmen a číslic?

Ahoj, už asi 2 týdny googlím nějakou interaktivní hračku na naučení písmen a číslic. Dcera si to moc přeje a vybrala si dětský notebook, ale bohužel už není na žádném eshopu skladem. Můžete mně poradit nějakou šikovnou hračku pro dítě 6 let? Děkuji.

Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 13.06.19 09:39

@LauJak Nám nejvíc fungovaly magnety na lednici (i když teda podstatně dřív, ve 3 letech) :mavam: A mladší (4 roky) teď chce dohnat bráchu školáka, tak si spolu občas čteme nějaké nápisy (kdekoli), po písmenkách a pak celé slovo. Takové ty výukové hry na tablety a telefony se mi nikdy nelíbily a nebavilo to ani děti.

Kriss Tina
Extra třída :D 11075 příspěvků 13.06.19 09:40

Já čísla učila 4 leteho na adventním kalendáři (jo je fakt že se naučil jenom do 24) :mrgreen: každý den sme přidávali jedno číslo navíc, a musel se dopocitat k aktuální čokoládě :lol: jinak dětský notebook sem kupovala v tescu.

chaela
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 2 inzeráty 13.06.19 09:42

Já zrovna jednu vyrábím :) ale budou to obyčejný karty. Jinak existují knížky, puzzle, tablety, telefony, aplikace do nich apod. Já preferuju ty neelektronicky věci. Jinak máme doma dětský tablet s abecedou a puzzle s abecedou.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 13.06.19 09:49

Můj syn se naučil písmena a počítat z pořadu s Michalem Nesvatbou. ABCD s Michalem a Jedna dvě, Michal jde.

LauJak
Kecalka 466 příspěvků 13.06.19 09:51

A nemáte zkušenost s něčím takovým? https://www.megaknihy.cz/…x24x7cm.html

Dcera už písmenka vcelku ovládá, ale chce do něčeho datlovat :mrgreen: a tablet atd. ji dávat nechci.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 13.06.19 09:53

@LauJak Máme doma starý psací stroj a když to mladyho chytne, sedí u toho třeba hodinu :-) Ale on má radši mechanické věci než digi.

LauJak
Kecalka 466 příspěvků 13.06.19 09:53

@unuděná @Kriss Tina @chaela @ProfZav

A nemáte zkušenost s něčím takovým? https://www. megaknihy. cz/…x24×7cm. html

Dcera už písmenka vcelku ovládá, ale chce do něčeho datlovat :mrgreen: a tablet atd. ji dávat nechci.

LauJak
Kecalka 466 příspěvků 13.06.19 09:54
@ProfZav píše:
@LauJak Máme doma starý psací stroj a když to mladyho chytne, sedí u toho třeba hodinu :-) Ale on má radši mechanické věci než digi.

Jé, no to je super tip. :potlesk: Doufám, že mám starý psací stroj ještě u rodičů na půdě.. Mohl by se teď hodit.

unuděná
Echt Kelišová 8213 příspěvků 13.06.19 10:04

@LauJak To vypadá fajnově, my měli takový ten úplně miminkovský laptop, něco jako v příloze, tam byly teda jen čísla 1-5 a písmena A-C a nějaká zvířátka a hudba, ale děti si s tím hrozně vyhrály. Uznávám, že pro šestiletou slečnu už to fakt není :mrgreen: :mrgreen:

Anna85
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.06.19 10:15
@LauJak píše:
Ahoj, už asi 2 týdny googlím nějakou interaktivní hračku na naučení písmen a číslic. Dcera si to moc přeje a vybrala si dětský notebook, ale bohužel už není na žádném eshopu skladem. Můžete mně poradit nějakou šikovnou hračku pro dítě 6 let? Děkuji.

My mame krtkuv tablet, jsou dva druhy, pro mrnata (barvy, pohadky) a pro vetsi, cisla, pismena, psani, basnicky a je to cesky a anglicky.
Ale jestli pro sestiletou, nevim. Zkus na nej mrknout. :)

LauJak
Kecalka 466 příspěvků 13.06.19 19:48

@unuděná @Anna85

Děkuji moc za zkušenosti. Dnes s ní nějaký v vámi uváděných hraček koupím, ať má na čem datlovat. :mrgreen: Díky! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama