Hračky mě fascinují více než dceru

Anonymní
9.3.17 15:03

Hracky me fascinuji vic nez dceru ...

Jist pochopite proc anonym..neprijdu si normalni :)))

Mam petiletou dceru a od te doby, co uz je z ni vic holcicka a ne miminko, se vyslovene vyzivam v kupovani hracek. Kupovala bych nejradsi vsechno mozne - ale hacek je v tom, ze ani ne tak to co se libi ji, ale co se libi mne :oops:

kdyz je ve skolce nebo kdyz ji koupim nejakou hracku a ona u toho neni, neodolam, rozbalim si ji. Rozbalila jsem ji (opatrne, abych neposkodila obal) i Barbinu, kupuji to, poud si zrovna nevybere ona, podle sveho vkusu, nemuzu si pomoct. Ted jsem od kamaradky, ktera ma starsi dceru, pro ni dostala asi deset panenek i s oblecky. Nadherny! Vecer kdyz spala, jsem si sedla na gauc, vybalila si to a s kazdou panenkou si „pohrala“ :oops: koukla jake m vlasky a saty…seradila si je, koukla jak jim jdou ohybat klouby… proste uplne uzasny. Udelala jsem to pak jeste jednou a pak tu krabici zabalila. Hrat jsem si s nimi nastesti nechtela, to uz nemam potrebu. Ale jakmile je ta vec nova, ja se s ni proste musim pomuchlat. Kdyz od babicky dostala saty na karneval, normalne jsem ji je zavidela. Byly to prekrasne Elsi…strasne mě mrzelo, ze se do toho nemuzu narvat. :lol: :oops: Porad jsem na ne chodila koukat. Obcas, kdyz nikdo neni doma, si obleknu na sebe neco „princeznvskeho“. Mam jednu takovou vetsi bilou tylovou sukni, ven se to nosit neda, ale doma! ja v tom varim…

asi jsem blazen, jen by me zajimalo co se to deje. Ja chapu, ze kazda zena je z tech veci rozneznela, je to proste ruzovy, je to holcici, no…
ale nerikejte mi, ze nedokazete odolat, abyste nerozbalily neco co jim koupite. Nebo ze byste jim zavidely satecky na maskarni… to normalni neni.

Prozival nekdo neco podobneho? neni to z nejake frustrace z detstvi?
Pamatuju si, ze ja si s panenkami hrala opravdu dlouho, to je pravda. na zs jsem si s panenkami hrala opravdu hodne dlouho…tak jsem proste byla vic detska a romanticka, to jsem neresila.

Ale ted…?

je tu nekdo, kdo to mel stejne? nevite cim to muze byt?

ono je totiz na tom nejzajimavejsi to, ze ja vubec neprahnu po obleceni, mode, nechci zadny kabelky, licidla, vubec nic takoveho, co bezne zeny ano.
Ale jsem schopna dceri zavidet barbinu doktorku nebo saty popelky na ples… :oops:

uprimne bych byla daleko radeji, kdybych dokazala chtit radeji resit sebe a modu. Bylo by to uzitecnejsi e o sebe zacit vic starat. Ale me sminky nezajimaj, ani obleceni, zato hracky. Boze, proc? Takova zbytecnost. Vzdyt musim byt z detstvi vyhrana do aleluja. (mela jsem myslim hracek dost:) ne tolik, co maji dnesni deti a nemela jsem svuj pokoj, ale hracek bylo dost)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

1460
9.3.17 15:07

Děti nemám, ale na rodinných akcích si s hračkama malých příbuzných hraju víc než oni :D. Nepřijde mi to divné, zvlášť když si vezmeš, že „za našich dětských let“ jsme takové vymakané hračky neměli :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
9.3.17 15:09

Tak on je asi problém, že za tvého dětství tyhle věci nebyly - myslím ty barbíny, kostým Elsy atd. tak si to prostě vynahrazuješ. Proč ne, nikomu to nevadí, dceři hračky „nekradeš“, aby sis mohla hrát sama…

Já se třeba zase těším, až budu mít dítě, že s ním budu chodit na písek, dělat bábovičky, stavět hrady apod. - už teď mám kolikrát chuť, ale kdybych tam byla sama, tak mě asi zavřou do blázince, a asi mě to bude bavit víc jak to dítě - to pak bude říkat „mami, pojď domů, mě to nebaví…“ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6294
9.3.17 15:12

Já si nemůžu pomoct, fakt mě tvůj příspěvek pobavil :D Myslím, že v každém z nás je ukryto dítě. Z různých hraček jsem taky nadšená a líbí se mi, ale abych je chtěla rozbalit, to fakt ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 15:12

Mně přijdeš normální, já si kolikrát se synovcovýma hračkama taky hrozně vyhraju. Víc než on. A teď se mi narodila neteř a to teprve bude - bárbínky, panenky. Už se těším :mrgreen: Tak buď v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
9.3.17 15:13

Mám to stejně jako @Paola21 :mrgreen: už se těším až malá povyroste a budem stavět hrady z písku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6294
9.3.17 15:14
@Paola21 píše:
Tak on je asi problém, že za tvého dětství tyhle věci nebyly - myslím ty barbíny, kostým Elsy atd. tak si to prostě vynahrazuješ. Proč ne, nikomu to nevadí, dceři hračky „nekradeš“, aby sis mohla hrát sama…
Já se třeba zase těším, až budu mít dítě, že s ním budu chodit na písek, dělat bábovičky, stavět hrady apod. - už teď mám kolikrát chuť, ale kdybych tam byla sama, tak mě asi zavřou do blázince, a asi mě to bude bavit víc jak to dítě - to pak bude říkat „mami, pojď domů, mě to nebaví…“ :)

Přesně! Já se zase těším, až budu s dětmi lézt po stromech :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3210
9.3.17 15:15

No já si s barbínama nehraju - syn na to není:):) lae už se mi kolikrát stalo, že když šel spát nebo do školky, tak jsem si vlezla do pokojíčku a „v klidu“ jsem si postavila něco z lega, nebo hezkej okruh kolejí:) pak byl rád, když přišel. takže tě chápu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8764
9.3.17 15:15

Ja se celej dospelej zivot tesila na deti, ze se budu moct pohoupat na houpacce na hristi a nebude to vypadat tak blbe :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
9.3.17 15:18

Já myslím, že třeba na Aliexpress seženeš ty kostýmy i v dospělé verzi, pokud nejsi nějak příliš prostorové vyrazna :mrgreen: Můžete si užívat karnevaly spolecne :D

Já myslím, že jsi ještě v normě, když si vzpomenu na ženský, co mají ty panenky, které vypadají jako živé, stojí to tisíce a jsou schopné je vozit venku v kočárku, těm už asi trochu straší ve věži, ale že si chceš omrknout panenky, než je dáš dítěti, to mi nepřijde zas tak divné.

Já mám kluky a věř mi, že první večer, co bylo doma Lego, jsem ho nedala z ruky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.17 15:20

Já hračky a hry začala sbírat dávno před dětma. Mám na ně spešl skříň ;) A co? :lol: Chlapi si pořizují vláčky, řádí s autama na ovládání, modelaří a okolí blahosklonně podotkne „jako malí kluci“.. maminky nemůžou? 8o :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
9.3.17 15:24

Mam to samy, miluju dceriny hracky :lol: vecer jsem schopna pul hodiny rovnat domecek pro panenky, aranzovat jim tam talirky a misticky a hrnecky a ukladat panenky atd. :D ani mi to neprislo divny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
9.3.17 15:26
@Tarinka píše:
Ja se celej dospelej zivot tesila na deti, ze se budu moct pohoupat na houpacce na hristi a nebude to vypadat tak blbe :P

jo to taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
9.3.17 15:27
@Petule030 píše:
Přesně! Já se zase těším, až budu s dětmi lézt po stromech :oops: :mrgreen:
:mrgreen: to je taky bezva, nebo v zimě bobovat, sáňkovat, stavět sněhuláky.)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25823
9.3.17 15:30
@Anonymní píše:
Jist pochopite proc anonym..neprijdu si normalni :)))

Mam petiletou dceru a od te doby, co uz je z ni vic holcicka a ne miminko, se vyslovene vyzivam v kupovani hracek. Kupovala bych nejradsi vsechno mozne - ale hacek je v tom, ze ani ne tak to co se libi ji, ale co se libi mne :oops:

kdyz je ve skolce nebo kdyz ji koupim nejakou hracku a ona u toho neni, neodolam, rozbalim si ji. Rozbalila jsem ji (opatrne, abych neposkodila obal) i Barbinu, kupuji to, poud si zrovna nevybere ona, podle sveho vkusu, nemuzu si pomoct. Ted jsem od kamaradky, ktera ma starsi dceru, pro ni dostala asi deset panenek i s oblecky. Nadherny! Vecer kdyz spala, jsem si sedla na gauc, vybalila si to a s kazdou panenkou si „pohrala“ :oops: koukla jake m vlasky a saty…seradila si je, koukla jak jim jdou ohybat klouby… proste uplne uzasny. Udelala jsem to pak jeste jednou a pak tu krabici zabalila. Hrat jsem si s nimi nastesti nechtela, to uz nemam potrebu. Ale jakmile je ta vec nova, ja se s ni proste musim pomuchlat. Kdyz od babicky dostala saty na karneval, normalne jsem ji je zavidela. Byly to prekrasne Elsi…strasne mě mrzelo, ze se do toho nemuzu narvat. :lol: :oops: Porad jsem na ne chodila koukat. Obcas, kdyz nikdo neni doma, si obleknu na sebe neco „princeznvskeho“. Mam jednu takovou vetsi bilou tylovou sukni, ven se to nosit neda, ale doma! ja v tom varim…

asi jsem blazen, jen by me zajimalo co se to deje. Ja chapu, ze kazda zena je z tech veci rozneznela, je to proste ruzovy, je to holcici, no…
ale nerikejte mi, ze nedokazete odolat, abyste nerozbalily neco co jim koupite. Nebo ze byste jim zavidely satecky na maskarni… to normalni neni.

Prozival nekdo neco podobneho? neni to z nejake frustrace z detstvi?
Pamatuju si, ze ja si s panenkami hrala opravdu dlouho, to je pravda. na zs jsem si s panenkami hrala opravdu hodne dlouho…tak jsem proste byla vic detska a romanticka, to jsem neresila.

Ale ted…?

je tu nekdo, kdo to mel stejne? nevite cim to muze byt?

ono je totiz na tom nejzajimavejsi to, ze ja vubec neprahnu po obleceni, mode, nechci zadny kabelky, licidla, vubec nic takoveho, co bezne zeny ano.
Ale jsem schopna dceri zavidet barbinu doktorku nebo saty popelky na ples… :oops:

uprimne bych byla daleko radeji, kdybych dokazala chtit radeji resit sebe a modu. Bylo by to uzitecnejsi e o sebe zacit vic starat. Ale me sminky nezajimaj, ani obleceni, zato hracky. Boze, proc? Takova zbytecnost. Vzdyt musim byt z detstvi vyhrana do aleluja. (mela jsem myslim hracek dost:) ne tolik, co maji dnesni deti a nemela jsem svuj pokoj, ale hracek bylo dost)

Díky za tvůj příspěvek, konečně si nepřipadám jako jediný blázen. Cca 70% hraček má dcera zakoupeno s motivací, že se líbily mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama