Kde se dají koupit hračky, které nepocházejí z Číny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 10:03
Hračky Ne z Číny, kde koupit?

Zdravím ostatní maminky, chtěla jsem nakoupit hračky na feedu a i jinde a jaké překvapení pro mě bylo, když mi bylo odpovězeno, že výrobky jsou z Číny :-( Neříkám, že se nikdy ničemu takovému nevyhneme, ale s manželem bychom rádi chlapci pořídili třeba dřevěné hračky vyrobené u nás. Děkuji za tipy na obchody. Jinak hračky sháním od 6měsíců do roka. Děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zrcadlo
Kelišová 6946 příspěvků 11.10.18 10:06

České dřevěné dělá třeba Detoa v Albrechticích, ale nevím pro jakou věkovou hranici to chceš.

Tichošlápek
Extra třída :D 10830 příspěvků 11.10.18 10:06

http://www.detoa.cz

fia80
Závislačka 2990 příspěvků 11.10.18 10:09

fler.cz

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 11.10.18 10:09

Konkrétně eshop neznám, ale ty dřevěné mívají třeba na vánočních trhach, už párkrát jsem malému kupovala třeba dřevěná chrastítka, vláčky, apod. Většinou to prodávají nějací menší místní výrobci.

Astyna88
Kecalka 197 příspěvků 11.10.18 10:19

Dřevěné hračky jsou moc drahé, ale bohužel to je ta daň za přírodní materiál. Kdysi jsme chtěli s partnerem vyrábět dřevěné hračky - to množství atestů, nevhodných barev, nás odradilo. Zkus mrknout do googlu, něco bude. Ale moc toho není, protože plast je prostě levnější, tam se jen vylisuje forma a jedou se tisíce stejných hraček na pásu… A kde není made in china, tak tam je made in P.R.C (taky čína).

elinka90
Závislačka 2540 příspěvků 11.10.18 10:39
@Kriss Tina píše:
Konkrétně eshop neznám, ale ty dřevěné mívají třeba na vánočních trhach, už párkrát jsem malému kupovala třeba dřevěná chrastítka, vláčky, apod. Většinou to prodávají nějací menší místní výrobci.

No jenže ty jsou právě z Aliexpress. Jaké bylo mé překvapení, když jsem tam koupila dřevěný domeček s vládacímí části a naprosto ten samý jsem objevila náhodou na ali. :nevim: a i chrastítka atd. A já žila v domění, že to je česká výroba.

Kriss Tina
Kelišová 5897 příspěvků 11.10.18 11:03

@elinka90 ono asi zalezi na tom prodejci. Já kupovala od prodejce co má kousek od trhu obchod s dřevěným zbožím české výroby :nevim:

Svetluska.Lulu
Kecalka 312 příspěvků 11.10.18 11:13

Tchýně nám kupovala hračky tady, zatím všechno krásné https://www.dvedeti.cz

hanabenešová
Stálice 82 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 11:33
Děkuji

Moc všem děkuji za tipy :-)

Astyna88
Kecalka 197 příspěvků 11.10.18 16:45

@elinka90

Ja bych se spis priklanela k tomu,ze to bylo naopak. Ali obslehlo vzor a vyrobili to sami. Znam to v souvislosti s montessori hrackama. :roll:

bartoel1
Kecalka 148 příspěvků 12.10.18 07:30

@hanabenešová Já už mám větší dite, ale musím se krotit, abych výplatu nenechala na hrackoteka. Cz nebo v prodejne Agatinsvet. Cz Pokud si vzpomínám, u nás vedla žirafa Sofie a hračky djeco

Káťa19
Echt Kelišová 7664 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 13:34

@hanabenešová shop s VÝHRADNĚ českými hračkami :palec: hugo chodí bos

Káťa19
Echt Kelišová 7664 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 13:39
@Astyna88 píše:
@elinka90Ja bych se spis priklanela k tomu,ze to bylo naopak. Ali obslehlo vzor a vyrobili to sami. Znam to v souvislosti s montessori hrackama. :roll:

taky bych se nedivila, ale Detoa je česká, kvalitní a značkové si vždy dají štítek. Párkrát už jsem nakoupila Detoa na trhách.
dřevěné hračky jsou drahé, ale řekněme si - není lepší mít méně hraček a kvalitních?
Já třeba koupím dětem k vánocům jeden dárek každému, pak něco co potřebují, knížky a něco na sebe - je to hezké pravidlo čtyř dárků :palec:

*něco, co dítě chce
*něco, co potřebuje
*něco na sebe
*něco na čtení

Astyna88
Kecalka 197 příspěvků 13.10.18 17:51
@Káťa19 píše:
taky bych se nedivila, ale Detoa je česká, kvalitní a značkové si vždy dají štítek. Párkrát už jsem nakoupila Detoa na trhách.
dřevěné hračky jsou drahé, ale řekněme si - není lepší mít méně hraček a kvalitních?
Já třeba koupím dětem k vánocům jeden dárek každému, pak něco co potřebují, knížky a něco na sebe - je to hezké pravidlo čtyř dárků :palec:*něco, co dítě chce
*něco, co potřebuje
*něco na sebe
*něco na čtení

To je moc prakticke pravidlo,to si asi zapamatuju ???? moje mama casto rika,ze nyni maji deti hafo hracek a, nikdo si s nimi nehraje. Ja spis jedu taky na kvalitu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Zastavila snad Míša Kuklová čas? V padesáti vypadá na třicet!

Mnohé dámy ze showbyznysu se můžou přetrhnout, aby zahladily vrásky a... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >