Hračky, nebo jiný darek pro 9letou holku?

3HE
22304
10.12.19 00:02

Hračky nebo jiný darek pro 9letou holku

Co teď frčí? Co kupujete 9letym holkám? Ona si přeje jen točící kruh a ultra plastelínu… Mě se to zdá málo. Říkala jsem ji, ať se zeptá spolužaček, ale ony ji nic moc neřekly, co si přejí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18997
10.12.19 00:09

Tady letí slizy a sady na jejich výrobu a pak panenky L. O.L Surprise a Poopsie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
10.12.19 00:11

Sliz nechce… Chce tu ultra plastelínu. LOL a pod. taky netouží… Ale děkuji za příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5584
10.12.19 00:14

Letos mě naše devítiletá baví. Chtěla by longboard, koženou bundu a předplatné Čtyřlístku. Jo a ještě láhev na pití se znakem klubu (hraje fotbal). :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
10.12.19 00:19

@nettie tak ta je drsná teda 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
233
10.12.19 05:23

Moje devítiletá si hodně hraje s petshopaky, tak si přeje ty. Dostane ještě nějaké oblečení a taky povleceni s jednorožcem. Ale záleží jestli si ta tvoje ještě hraje, co jí baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25003
10.12.19 06:09

Máme desetiletou, chtěla sims na pc, nejake tancováni na xbox, dostane výrobu slizu a plyšáka jednorožce, pak nejaké blbiny, hadříky. chtěla třeba drátěnku na drdol :roll: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3131
10.12.19 06:43

Moje chce vybavu na snowboard, vetsi kolo a kurz fly jogy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
10.12.19 06:47

Naše desetiletá strašně chce rubikovku a fitness náramek. Pak klasika kniha, společenská hra, nějaké oblečení…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2788
10.12.19 07:32

Vaše děti chtějí docela normální dárky. To ta moje dvanáctiletá koza chce kouzelnou hůlku Harryho Pottera :roll:. Nic jiného prý být nemusí. Takže letošní dárky pro ní musím vymyslet já. To mladší, ta psala Ježíškovi (vystřihuje obrázky a lepí je do dopisu) o tolik věcí, že z toho byl skoro sešit. Tam je alespoň z čeho vybírat, ale ta starší mi to dělá těžký. Chtěla jsem se držet tématu Harry Potter, jenže ona už snad všechno má :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2480
10.12.19 08:43

U nas frci lego friends, cokoliv s jednorozcem, puzzle a pak vselijaky tvoreni, u toho je schopna stravit hodiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66889
10.12.19 09:03

Chce knížku ( Dostane příběhy pro malé Rebelky a druý díl Případu ukradené cukřenky), pak chce novou aktivku, sedací vak ( respektive jen upgradujeme jeden starý přidáním výplně a koupí nového povlaku v lila barvě), ploutve do vody a deskovku s bráchou Plyšová hlídka. Ještě zvažuji nějaké listky - muzikál něbo něco podobného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
10.12.19 11:57

Naše skoro devítiletá si přeje Playmobil s tématikou Jak vycvičit draka, L. O.L panenku a zelenou láhev na pití. Ještě dostane 3D puzzle šperkovnici, pískové obrázky a dvě knížky - Madynka od A. Lindgren a ilustrované převyprávění Čaroděje ze země Oz. U jedné babičky Lego Friends a knížku, u druhé asi nějakou knihu z edice Kouzelné čtení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52206
10.12.19 12:07

V Lidlu maji od vcera fajn akce na stavebnice.
Ja jsem vybrala i pro 11r., ale moje decka i sestry maji radi stavebnice, takze byl veliky nakup.
Jinak 11r. i 8r. chce ty hodinky, kde je krokomer.
Pak dostanou spolecne hraci stul. Kazdy ty stavebnice. A pak holcici blbosti (vonavku, na vlasy). A dostanou velke klavesy, kde bude kompletni pocet klaves, ze potrebuji na trenovani. Tak to dostanou od prarodicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1879
10.12.19 14:50

@Murka nevim, jake jsou vase financni moznosti, ale ja dala dceri k narozeninam navstevu studii Harryho Pottera v Londyne a melo to uspech
https://www.wbstudiotour.co.uk/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat