Hračky se kterými si batolata opravdu hrají?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KarotkaGreen
Stálice 93 příspěvků 16.10.18 22:03
Hračky se kterými si batolata opravdu hrají?

Ahoj maminky,

Chtěla bych se zeptat na tipy konkrétních hraček pro batolata, se kterými si doopravdy vyhrají?

Zatím jsem měla štěstí a ukázalo se, že nejlevnější byly u nás nejoblíbenější a než investuji do nějaké dražší interaktivní hračky (Vánoce) chtěla bych znát názor zkušenějších. ;)

Co říkáte na medvídka, co vypráví pohádky, interaktivní telefon s formičkami nebo „busy board“?

Moc díky za tipy :*

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 16.10.18 22:05
@KarotkaGreen píše:
Ahoj maminky,

Chtěla bych se zeptat na tipy konkrétních hraček pro batolata, se kterými si doopravdy vyhrají?

Zatím jsem měla štěstí a ukázalo se, že nejlevnější byly u nás nejoblíbenější a než investuji do nějaké dražší interaktivní hračky (Vánoce) chtěla bych znát názor zkušenějších. ;)

Co říkáte na medvídka, co vypráví pohádky, interaktivní telefon s formičkami nebo „busy board“?

Moc díky za tipy :*

Jak stare mas dite?

Hobitka
Závislačka 3510 příspěvků 16.10.18 22:07

@KarotkaGreen Tak nase soucasne batole ma nejradsi sklenene kulicky starsich sourozencu, mince a krabici blbinek z Kinder vajec. A pak rado pojida PlayDoh. Starsi deti v tomto veku nebyly lepsi, jen mely tu smulu, ze se jeste po byte nevalelo tolik titernych veci. To jsem Ti ale asi moc nepomohla, co? :mrgreen: :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 16.10.18 22:10

U nas i u sestrenice jede tohle (podobne) auticko cca od 8 mesicu az doted (triletak a ctyrletak). Denne. Dětské odrážedlo s pískátkem Bayo vláček žlutý

Dalsi super vec je Duplo - opet, vyhrajeme si cca od roka az do ted.

Dalsi super vec, ktera denne uz delsi dobu bavi osmimesicni mimino i triletaka je Yookidoo kouzelny kohoutek.

Dalsi Play Doh.

A bagr, nakladacky lzice a cocka vysypana na pecici plech u nas kolem roku az dvou jela porad.

Busy board atp. je dobry na par mesicu pro deti +- kolem roka, dal je nebavi. Ale jinak ano, busy board je pro rocniho prcka dobry, stejne jako Pejskuv stolecek a interaktivni kostky. Ale deti z toho rychle vyrostou.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 16.10.18 22:15

@KarotkaGreen ahojky my jsme vyráběli dcerce a hrajou si s tím i starsi brachove :palec: :hug:

KarotkaGreen
Stálice 93 příspěvků 16.10.18 22:19

@Limi123 na Vánoce 10 měsíců, ale hledám hračky pro 1+rok. Plyšáci ho už nebaví, na autíčka je moc malý a vetsinou mi tahá šňůrky z mikiny. Umí si ale už hrát sám akorat musi mít obecenstvo :D

@Hobitka My máme první a kindr čeká v krabici až přijde čas. Ty kuličky mi připomínají zvukostrom, ale to bych už radši ten bubínek :)

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 16.10.18 22:21
@KarotkaGreen píše:
@Limi123 na Vánoce 10 měsíců, ale hledám hračky pro 1+rok. Plyšáci ho už nebaví, na autíčka je moc malý a vetsinou mi tahá šňůrky z mikiny. Umí si ale už hrát sám akorat musi mít obecenstvo :D@Hobitka My máme první a kindr čeká v krabici až přijde čas. Ty kuličky mi připomínají zvukostrom, ale to bych už radši ten bubínek :)

Jo, tak pro desetimesicni klidne nejakou interaktivni kostku, busy board, nebo ten Pejskuv stolecek, to jeste uzije. To odrazedlo, jak jsem psala, mi ale prijde TOP, protoze si s nim vyhraje jako 10 mesicni (muj 8m si s nim uz hraje docela casto - ma tam takove tocitko a tak), ale vydrzi dlouho, ne jen na par mesicu. A ten Yookidoo kohoutek urcite take vyuzijete dlouho. Ale jinak u nas mel obrovskou radost z obycejneho zatloukadla.

Medvidka co vypravi pohadky bych nekupovala.

KarotkaGreen
Stálice 93 příspěvků 16.10.18 22:24

@Limi123 Teda moc děkuji holky, hned mrknu. Takhle to mám i s recenzí :hug: :D

@mayecka home-made je nej, tak se budeme muset vloupat taťuldovi do garáže. Ten bude mít radost :D

růžový achát
Závislačka 4695 příspěvků 16.10.18 22:28

@mayecka Ahoj tohle je dobrej nápad :potlesk: , to asi okopíruji , mohla bys popsat na co jste to přidělali atd.. ?

růžový achát
Závislačka 4695 příspěvků 16.10.18 22:32

Jinak dcerka 2 roky ma ted nejraději omalovánky s krtkem a voskovky, potom obrovsky hrnec, do nej sype kostky a vařečkou vaří … vydrží jí to půl hodiny, což je zázrak, kočárek s panenkou, odrážedlo, ale jinak mam všechno všude jen roztahané, vysypané :roll: :roll: , a ted jak chodím do práce.. je to doma jak po výbuchu..

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 22:42

\taky mám doma 10 měsíční a nejraději má PETlahev..různě ji mačká

Limi123
Závislačka 3524 příspěvků 16.10.18 22:43
@LLenule111 píše:
taky mám doma 10 měsíční a nejraději má PETlahev..různě ji mačká

To je super napad, vyzkousime :-)

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 16.10.18 22:48

@Limi123 Ještě někdo dává do PET láhve 1,5 l pár fazolí ať to rachotí, ale musí se dobře zalepit víčko. My víčko odšroubovaly a má prázdnou velkou láhev, snad si s tím vydrží hrát déle, než s jinými drahými hračkami :pankac:

taketik
Závislačka 3758 příspěvků 16.10.18 22:56
@LLenule111 píše:
@Limi123 Ještě někdo dává do PET láhve 1,5 l pár fazolí ať to rachotí, ale musí se dobře zalepit víčko. My víčko odšroubovaly a má prázdnou velkou láhev, snad si s tím vydrží hrát déle, než s jinými drahými hračkami :pankac:

To samé ( 8mesicu ) a ještě skvělá „hračka“ vlhčené ubrousky :lol:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 16.10.18 22:59

@LLenule111 my do PET lahve nasypali korálky a pořádně zatavili víčko a taky parádně chrastí :lol:
@růžový achát :mavam: dveřní zámek, kuchyňská minutka, kolečko co se dává pod skříňku, zrcadlo, světýlko, spinner, pocitadlo.. Co Dům a garáž dal :lol: :lol: vše přilepené na lepidle Mamut :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >