Hradec Králové dobrá lokalita k bydlení

Anonymní
8.4.21 11:58

Hradec Králové dobrá lokalita k bydlení

Holky prosím poraďte dobrou lokalitu k bydlení v Hradci Králové a které se raději vyhnout. Zvažujeme koupi bytu, zatím asi pronájem a do budoucna se přestěhujeme. Moc děkuju všem za příspěvek k tématu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
707
8.4.21 12:02

To záleží na tom, co hledáte. Klid? Poblíž centra nebo může být i dál? Nebo raději rušnější lokalitu v centru? Chcete mít poblíž nějakou zeleň nebo radši náměstí? V Hradci se dá najít cokoli ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1737
8.4.21 12:08

Pro rodinu s dětmi doporučuji Rybovu ulici a okolí. Je to blízko do lesa, kde se dá sportovat. Jen se zde hůře shání podnájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
8.4.21 12:10

Jak je psáno výše, dle preferencí… Já osobně bych nejraději bydlela, když už v Hradci, mezi výpadovkou na Týniště a na Pardubice, takový ten JV včetně centra. Úplně nejraději asi na novém HK nebo v Malšovicích. Slezské taky není špatné. Pražské taky ujde. Nelíbilo by se mi v Kuklenách, plačicích, pláckách a obecně SZ města. Taky tam povede ta dálnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 12:57

@Hysi Máme už větší dceru, tak spíš něco ve městě, ale aby tam byla zeleň, takže ne úplně centrum města. Spíš mi šlo o to jestli tam jsou nějaké vyloučené lokality, kterým je dobře se vyhnout. Představovala bych si panelák v blízkosti zeleně ale ne na kraji města

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 12:58

@karmen1 chceme koupit byt a ten pronajímat a pak za čas se do něj nastěhovat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 13:00

@Kolicek95 díky a ty lokalitykde by jste chtěla bydlet jsou asi klidnější a mimo centrum města že? Nejezdím autem takže potřebuji neco v dosahu MHD a i pro dceru aby to do centra nebylo daleko.

• Citovat
  • Nahlásit
1669
8.4.21 13:02

Nenapsalas, kolik muzete investovat. Malsovice bude trosku jina cena nez treba Kukleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
8.4.21 13:21
@Anonymní píše:
@Kolicek95 díky a ty lokalitykde by jste chtěla bydlet jsou asi klidnější a mimo centrum města že? Nejezdím autem takže potřebuji neco v dosahu MHD a i pro dceru aby to do centra nebylo daleko.

Ideální je nový HK, nebo Malšovice, do centra je to MHD chvilka. Nový HK je klidná lokalita, on vlastně celý Hradec je řekla bych v pohodě, jedině ty kukleny, tam se mi nelíbí vůbec a místama je tam ehhhhm malinko tma, snad chápeš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
8.4.21 15:30
@Anonymní píše:
Holky prosím poraďte dobrou lokalitu k bydlení v Hradci Králové a které se raději vyhnout. Zvažujeme koupi bytu, zatím asi pronájem a do budoucna se přestěhujeme. Moc děkuju všem za příspěvek k tématu.

Top Malsovice nebo Rybovka, des Moravske..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
8.4.21 19:32
@Anonymní píše:

V Hradci je klidné i centrum :lol: :lol:. To je město, které působí vylidněně tak nějak pořád. :mrgreen: Je to celkem malé město, v zásadě dojedeš všude na kole, což je ideální dopravní prostředek. MHD tam dle mého stojí za starou bačkoru, pomalé, dlouhé intervaly, to už kolikrát člověk došel rychleji pěšky :?. Ty čtvrtě, co jsem jmenovala, jsou blízko do hradeckých lesů, což je super pro sport a odpočinek. Ty Malšovice jsou zároveň celkem blízko do centra, na Nový Hradec se už musí opravdu trolejbusem. Pro puberťáka je podle mě fajn i moravské nebo slezské předměstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 14:12

@arinecka to jsem chtěla taky vědět, kterým lokalitám se vyhnout :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 14:13

@Kolicek95 díky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 11:42

Holky prosim jaký rozdíl je mezi lokalitami Moravské předměstí, Slezské předměstí a Nový Hradec? Je některá z těch lokalit lepší? Moravské předměstí je u fakultní nemocnice a některé ty domy mi připadají jako vyloucena lokalita pro neprizpusobive. Možná je to jen zdání, tak bych chtěla znát názor někoho, kdo to v Hradci dobře zná. Díky moc🙂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat