HRADEC KRÁLOVÉ - obchod s kojeneckým zboží i s web.stránkami

Anonymni
20.3.09 16:55

HRADEC KRÁLOVÉ - obchod s kojeneckým zboží i s web.stránkami

Dobrý den, ráda bych se zeptala, pokud jste někdo z Hradce Kr., jestli mi můžete doporučit nějaký inet obchod s kojeneckým a dětským zbožím, který má zároveň kamenný obchod popř. výdejní místo v HK. Díky moc! S.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

853
20.3.09 20:30

Ahooj..vím o Náchodě,je zde Sovička, ale věřim tomu, že i v Hradci Králové něco je.Sovička má pobočku v Týništi a v Náchodě a zde jsou velice prodavačky příjemné poradí, atd…předpokládám, že tomu tak bude i v Týništi a navíc to tam bude asik větší.

http://www.kojenecke.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.3.09 08:28

Řekla bych, že asi žádný není. V Pardubicích jsou.

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
35
20.4.09 10:31

Ahojky, koukni na eberunka.cz. Mají kamený obchod v Malšovicích v areálu naproti bývalé prodejně potravin/teď bowling/. Byla jsem tam naposledy na podzim a čekala jsem více. V prodejně spíše nějaké hračky, nějaké drobnosti jako dudlíky, lahvičky apod.. Zahlédla jsem i nějaké autosedačky. Více si nevzpomínám. Mají tam i hrací koutek. Obchod je v prvím patře - takže schodiště a výtah si nevybavuji. Kde je výdejna zboží nevím, ale na jejich int. stránkách to určitě najdeš. Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
4.9.09 09:33

ahojda, já bydlím v malšovicích a v obchodě jsem byla,ale opravdu nic moc. výtah není a schodů docela dost. takže nechat kočárek dole pod schody a vydupat pěšky. divím se, že vůbec takový obchod udělali v patře bez výtahu. moc lidí tam nechodí a mají to docela drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama