Hraje si nebo hledá opravdu partnerku?

Anonymní
27.5.20 20:37

Hraje si nebo hledá opravdu partnerku?

Ahoj, před nějakou dobou jsem se na internetu seznámila s jedním chlapem („vyvolený“). Nebyla to vyloženě seznamka. A jelikož to byl chlap z okolí. Tak jsme si začali psát. Už z té komunikace jsem cítila, že si ta nějak „hraje“. Nečekala jsem to, ale se schůzkou souhlasil. Mně se líbil, tak jsem mu po schůzce ozvala sama a odepsal, že jede na služebku. Vím, že na ní byl. Během té doby jsme v kontaktu nebyli. Já jsem během té doby šla na rande s jiným, opět jsem slyšela, že jiskra nepřeskočila, takže to s tím jiným nevyšlo.
Během té doby, kdy byl onen dotyčný na služebce, přispěla do skupiny jiná slečna. Je ještě mladší než já, je fotogenická, apod. Můj vyvolený se s ní samozřejmě po příjezdu sešel a jsou spolu v kontaktu. Nevím do jaké míry. Ona má na síti vystavené nějaké fotky s chlapem. asi přítelem, i když jsou starší. Možná jsou jenom parťáci pro danou aktivitu, v takových skupinách to bývá. Aby to nebylo víc složitý :D Já jsem se mu ten den, kdy s ní někam šel, ozvala… I když zprávu četl, odepsal až po tom, co se s ní sešel, že nechce. :) Tak si říkám, proč to neřekl hned před tou služebkou. :) Co o mém vyvoleném vím, že je mu 42, je svobodný bezdětný, bydlí v 1+KK, toto vím na 110%!!!, práci má. Jediný jeho"majetek" jsou věci na sport. Neříkám, že musí mít 3 byty, ale chci říct, že má rád ten svůj prostor a žije ze dne na den. Nebo nevím, jak to napsat. Já jsem o dost mladší než on a slečna je mladší o 12 let.
Mám tři důvody, proč jsem píšu:

1. Trochu mě to mrzí, jak to dopadlo. A těch „náhod“ je v tomto příběhu strašně moc. Myslíte si, že mě řekl ne, že cítil, že chci něco „víc“ a měl mě po té schůzce jenom jako zálohu? A nebo jsem mu opravdu nelíbila a s tou „mladší“ slečnou něco má, Nechce se mi věřit, že takový chlap má smůlu na ženský.

2. Myslíte si, že se vyvolený nehledá partnerku když tu rodinu nemá doteď, že má rád to svoje a občas si najde nějakou na chvíli?

3. Měli jste období, kdy jste pořád od chlapů slyšeli, že jste fajn, ale že to není ono? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Katastrofaobecna
27.5.20 20:43

Vytahuji věšteckou kouli… prosím čekejte, načítá se

Ano, tipuji, že si užívá, proč se nezeptáš jeho?

Neměla, samozřejmě se mi stalo že mě někdo odmítl, ale období jsem neměla. Je fajn umět být sama.

• Citovat
  • Nahlásit
4397
27.5.20 20:49

Takze pocitam:chlap 42, slecna 30, ty jsi o trochu starsi nez ona, takze biologicky hodiny tikaji, tlacis na pilu, upinas se na „vyvolene“ a jim se to nelibi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
27.5.20 20:51

Prý vyvolený :lol: působíš na me zoufale a jako stíhačka. Mozna to je ten důvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
27.5.20 21:10

Já bych to viděla úplně jednoduše - že je jen neschopný říct, že ty nejsi jeho „vyvolená“. Proč by se scházel s jinou a neozýval se? Do hlavy mu nevidíme, jaké jsou jeho důvody. Ale chlap, který má zájem, se chová jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.20 21:35

Tak já jsem mladší o 10 let, tak jaký je v tom rozdíl. Příběh je možná podrobný, ale šlo mi o to, popsat jaký je…A jestli jsem tím pádem narazila na špatný typ chlapa neb něco dělám špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
24395
27.5.20 21:57

Nechce te.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
27.5.20 22:00
@Anonymní píše:
Tak já jsem mladší o 10 let, tak jaký je v tom rozdíl. Příběh je možná podrobný, ale šlo mi o to, popsat jaký je…A jestli jsem tím pádem narazila na špatný typ chlapa neb něco dělám špatně.

Ať je jakýkoliv, je zjevné, že tě nechce, promiň :kytka:

Jak nejsi jeho první volba, je to velký špatný. A tady je těch náznaků víc než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
27.5.20 22:55

Asi te to mrzi spis, ze nikoho lepsiho nemáš. Ale neboooj, jdi na normalni seznamku a zacni se bavit, at se neukouses zarlivosti pri sledovani neceho noveho :(

Stejne, ty jsi holka na vdavani, on nema nic a ani nechce, co s nim, prenech „mladsim“, i kdyby to byl superplayboy :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
4218
28.5.20 00:44
@Anonymní píše:

Jsou věci, které se prostě nedozvíš.
Třeba ho má malého a proto si jen hraje a vyhýbá se vztahům… :roll:
Třeba má nějakou libůstku a nepřišla jsi mu dost perverzní :jazyk:
Třeba jsi podobná jeho bývalé…

Nic vlastně neudělal, jen se nezachoval tak jak jsi čekala.
Takže není to špatný typ chlapa, je jen jiný než by jsi chtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
28.5.20 06:31

Nechce tě. Hledej dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
30.5.20 14:03

Jdeš na to moc urputně, zvolni. Měli jste jednu schůzku, kdyby to bylo opačně, on by tě chtěl a ty jeho ne, líbilo by se ti to. Zas byl upřímný a řekl ti, že nemá zájem, můžeš se zaměřit na jiného

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat