Hrajete některá Final Fantasy XV?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 15.01.19 14:29
hrajete některá Final Fantasy XV?

Holky je tu mezi námi pár hráček, nehrajete některá FF XV? Chtěla bych se na něco zeptat, a nemůžu si to vygooglit, abych si nespoilerovala :mrgreen:

Reakce:
jitka.84
Kecalka 145 příspěvků 15.01.19 15:20

Hrála jsem. Klidně se ptej

Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 15.01.19 15:27

@jitka.84 super děkuji! Zahlédla jsem náhodou na youtube pár videí s alternativními konci. Měla jsem za to, že celé FF je hra, která nemá otevřené možnosti a že příběhová linie je jen jedna. Jeden z těch konců byla svatba Luny a Noctise. Ono jde nějakým způsobem Lunu zachránit? Jinak můj dojem byl, že ten konec byl možná z té hry co ději FF XV předcházela, ale i tak mě překvapilo, že by předchozí hra nabízela jiný konec pro stejný děj. Nevíš jestli tam opravdu jde ten alternativní konec mít? Nechtěla jsem to hledat, abych si nevyspoilerovala zbytek hry (teď mě teprve čeká mise World of Ruin)

jitka.84
Kecalka 145 příspěvků 15.01.19 15:52

Prý by to mělo mít alternativní konec, ale ja na nic takoveho nenarazila. Takze u mě běžela jen jedna verze.
Navíc při návratu do Insomnie mi hra přestala přidávat zkušenosti a bez nich se to nedalo dohrát. Takže těsně před koncem jsem skončila a čekám na nějakou opravu (jestli teda vyjde, protože jsem nikde nenašla nikoho, kdo by měl stejný problém jako já).
Video ze svatby Luny a Noctise je posmrtné. Noctis musí zemřít, aby Ardyna mohl zničit

Lalelale
Závislačka 3542 příspěvků 15.01.19 16:09

@jitka.84 ajaj. Tak to jsem zvědavá. Já jsem dost pomalý hráč, takže si ještě počkám. Nevíš prosímtě, jestli tam je nějaký point, ze kterého už se nebudu moci s pomocí Umbry vrátit do minulosti? Pořád se tam leveluju a líbí se mi tam :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >