Hrajou si vaše děti s Hot wheels?

1698
18.11.15 14:00

hrajou si vaše děti s Hot wheels?

Syn by chtěl od Ježíška Hot wheels. Přijde mi to docela drahé a nejsem si jistá, jestli to pak nebude stát v koutě. Hrajou si s tím vaši kluci? Mám v merku toto https://www.google.cz/search?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
18.11.15 14:01

@bubulina ne, bavilo ho to tak týden :think: aby se z toho dalo cosi sestavit, je toho třeba víc a ty prachy za to jsou šílené :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1698
18.11.15 14:05

Hm, no on to hrozně chce, kluci ve školce o tom prý pořád mluví. Ale ten vulkán je takovej roztahanej. Ještě koukám na toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10975
18.11.15 14:07

Naši kluci si bohatě vystačí jen se samotnýma autíčkama Hot wheels. Stačí dřevěná garáž, kostky, duplo nebo lego ze kterého můžou stavit mosty, dráhy,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 14:08
@bubulina píše:
Hm, no on to hrozně chce, kluci ve školce o tom prý pořád mluví. Ale ten vulkán je takovej roztahanej. Ještě koukám na toto

jo, ono je to hrozně in.. tak kup a uvidíš.. u nás to úspěch nemělo -tedy hot wheels auta ano, ty má doteď - teď s tim jezdí malej :mrgreen: ale dráha nanic :think: kupovala jsem jich víc - looping a pod a prostě ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1698
18.11.15 14:13
@MisaHanuska píše:
Naši kluci si bohatě vystačí jen se samotnýma autíčkama Hot wheels. Stačí dřevěná garáž, kostky, duplo nebo lego ze kterého můžou stavit mosty, dráhy,…

jo, přesně tak si taky hrává, ale on viděl u sousedů nějakou tu garáž a ve školce kluci o tom mluví… nerada bych, aby byl zklamanej, ze to nedostal, uvádí to pořád jako první, když se ho někdo zeptá na Ježíška… (nedaří se mi ho nasměrovat jinam) A co říkáte na tu vystřelovací motorku? mám trochu obavy, aby motorka jednou nevletěla do zdi a nebylo po ní. :nevim: Ta vyjde na 299, to už by šlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 14:17

@bubulina ta motorka kupodivu drží - u nás už nějakých 5 let :mrgreen: jako víš jak, kup mu to, radost bude mít.. dál se uvidí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1698
18.11.15 14:20

No asi do toho půjdu, do té motorky, snad s ní hned nezboří stromek nebo netrefí babičku do oka :) díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
18.11.15 14:21
@bubulina píše:
No asi do toho půjdu, do té motorky, snad s ní hned nezboří stromek nebo netrefí babičku do oka :) díky
:mrgreen: doufej.. ono to lítá celkem rychle :hug:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1698
18.11.15 14:31

:D to bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
18.11.15 14:32

U nás se také nehraje. Bavilo je to dva dny a pak už si vybrali jenom autíčka a s nima dál hráli.
Edituji, my máme jenom dvě základní dráhy, krátké, tak možná i proto.

• Citovat
  • Upravit
2389
18.9.18 23:40

Premyslim nad darkem pro syna , budou mu 3 roky. protoze uz ma starsiho brachu, hracek mame mraky a me napadly drahy Hot wheels, to jeste nemame. Je to k necemu, zabavi u vas nebo ne? a moc nechapu ten princip, drahy nejak vystreli ta auticka nebo se jezdi rucne? Prip. nejaky konkretni tip ;) Dik!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.9.18 00:36

Ahoj mám malého nadšence do aut Hot wheels. Dráhy fungují na principu že auto pustíš po klouzačce a sjede dolů(na některých postavíš auta stlačíš páku, která auta spustí dolů a přeskakují překážky). Nebo ho postavíš na dráhu, kterou zapneš a auto se vytřeli a jízdní samo i vzhůru nohama. :potlesk: to má největší uspěch
Byla to pár měsíců hračka číslo jedna. Jen ty ceny jsou tuchu vyšší :cert:
Tyhle dvě dráhy jsou u nás nejoblíbenější.
https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7262
19.9.18 01:44

@peta81 u nas jsou hotwheels auticka velmi oblibena. nejvic,kdyz se sejde vic kamaradu a kazdy si prinese svuj pytlik auticek,to se zabavi nekonecne dlouho.Je dospeli musi davat pozor pri pruchodu bytem,aby se neprozabili :lol: . Drahy jeste nemame,klukum staci si vzit do kazde ruky auticko,jit na prochazku a jezdit a nimi po zidkach,ale jednu drahu ma syn sousedu a kluci si k nemu chodi s ni hrat. Starsi syn si ji preje k 5. narozeninam,takze ja kupovat budu.Asi nejakou uz vymakanejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14267
19.9.18 06:20

U nás jede každá autodráha :D krom té klasické do elektriky jsme teď kupovali svítící :) https://www.kasa.cz/…i-autodraha/
Dá se různě skládat a ohýbat a autíčko v tom svítí a je na baterky ;) tříleták ji úplně miluje uvažuju že koupim druhou aby měl Mega dráhu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama