Hraničně zvýšená plodová voda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.11.21 13:29

Hraničně zvýšená plodová voda

Dravím maminky, vy co máte po porodu nebo blížíte se ke konci. Máte problém z Hraničně zvýšenou plodovou vodu? Chodím co dva týdny do poradny do nemocnice přičemž jsem 36+3tt pri každé kontrole mi to říkají ( vždy dělají uzv) vždy se zeptám No a? Ad mi k tomu něco řeknou, tak mi oznámí že miminko si tam může dělat co chce tudíž jednou je hlavou dolů pak je poloha KP a pak příčná. Jsem s toho docela špatná teďka po x týdnech konecne hlava dole. Ale já zase cítím (škytavku) pod žebry :zed: tak mě zajímá zda stím někdo má zkušenosti. Popřípadě zda se dřív rodilo. Neboť mě zarazila i váha 3100g v 36tt :think: Děkuji a pěkný den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15462
7.11.21 14:32

No a testy na cukrovku jsi měla v pořádku? Já také měla v jednom těhotenství lehce zvýšené množství plodové vody, měla jsem teda hlídanou cukrovku. No a odhady hmotnosti se v tomto týdnu mohou lišit klidně o půl kila… Rodila jsem přirozeně ve 38+3tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 14:47

@nozu Já tím že mám čtvrtý porod, tak jsem předpokládala že cukrovku nemám. Takže jsem nesla jinak všechny vyšetření mám v pořádku. Moje chyba takže těžko říct jestli mám cukrovku nebo ne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
7.11.21 15:29
@Květinka.kvitek píše:
@nozu Já tím že mám čtvrtý porod, tak jsem předpokládala že cukrovku nemám. Takže jsem nesla jinak všechny vyšetření mám v pořádku. Moje chyba takže těžko říct jestli mám cukrovku nebo ne :zed:

Já měla za to, že test na cukrovku je už x let povinný? 8o

Edit:překlep

Příspěvek upraven 07.11.21 v 23:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
7.11.21 16:19

@Lilypad24 Povinný není žádný test v těhotenství. Ale je dost nezodpovědné ho odmítnout. Dle mě. Já měla cukrovku v obou těhotenstvích a pokaždé potvrzenou už v prvním trimestru.

@Květinka.kvitek no, to je asi škoda, že jsi na ten test nešla. Ty tvoje výsledky by mohly na cukrovku ukazovat. Ale co říkají na hodnoty doktoři? Tím bych se řídila prioritně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.21 16:53

@nozu já vím moje chyba :pocitac:. Veškerý vyšetření mám jen na tohle jsem nešla. Tak ptali se zdá nemám cukrovku řekla jsem že nevím, no předpokládají že jo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15462
7.11.21 19:23

@Květinka.kvitek Tohle už zpátky nevezmeš. Asi bych si na tvém místě našla jídelníčky a nasadila dietu jako při cukrovce. Aspoň na těch pár týdnů do porodu. A nechala bych pak zkontrolovat dítě v porodnici, zda je OK z hlediska kompenzace cukru. Mě to u dětí dělali automaticky, ale měla jsem cukrovku v papírech. Tak nevím, jestli to dělají všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat