Hraniční protilátky, zkušenosti?

22.12.19 10:51

Hraniční protilátky, zkušenosti?

Ahoj všichni, prosím o zkušenosti. Dva měsíce zpátky mi byla zjištěna hraniční alergie na sperma, ureoplasma, manžel horší spermiogram. Po přeléčení antibiotiky ureoplasma pryč, spermiogram úplně super ale opět hraniční protilátky. Takže jsem čekala, že dostanu prednison aby se alergie zmírnila, ale doktorka mi řekla že už se nepíše a mám to řešit pomocí ivf. Měli jste to některá taky tak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

460
22.12.19 11:13

Já měla taky hraniční protilátky na manželovo sperma a manžel měl horší spermiogram, ale nikdo neřešil, protože vždy v poho otěhotním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 14:55

@Reny28 díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
22.12.19 23:22

@Ellena24 rozhodně to řeš s reprodukčním imunologem, protilátky mohou zapříčinit neotěhotnení, někdy i potrat. Nenech se ukolébat a nech se pořádně vyšetřit, ušetříš si možná fůru starostí, vím, o čem mluvím :mavam:
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.12.19 14:52

@Berry77 děkuju moc za odpověď!! Chodím. do gennetu k doktorce Vykysale…ta mi řekla že řešení je ivf, dnes jsem volala abych mi řekli kam se dal objednávat atd a sestřička mi nabídka konzultaci s imunologem tak nechápu proč doktorka chtěla hned ivf… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
23.12.19 23:49

@Ellena24 protože za ivf zkasíruje buď pojišťovnu, nebo tebe (pokud bys byla samoplátce) Ano, je to byznys a většinu doktorů příčina neplodnosti vůbec nezajímá :cert:
Nedej se…chtěj všechna vyšetření, než se do ivf pustíte :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 00:44

@Berry77 děkuju moc :) můžu se zeptat, ty si měla taky takový problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama