Hranicni zvetseni mozkovych komor u plodu

23.1.20 21:25

Hranicni zvetseni mozkovych komor u plodu

Dobry den dnes jsem byla na 2skreningu a tam zjistil u plodu hranicni zvetseni mozkovych komor mate stim nekdo zkusenosti? Tohle je moje 2vlozeni embria chceme moc dite! Nevim Co me ceka za vysetreni…ATD CO TO PRESNE ZNAMENA U MIMINKA? DEKUJU ZA ODPOVEDI… doktorka jen rekla at dojdu 7.2.na kontrolu skrz to hranicni zvetseni… Zadne hodnoty me ale nerekla! Dekuju Vsem za odpovedi… Pobrecim si vzdy kdyz jsem se neco do cetla na internet.. Ale moc sem se nedocetla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.1.20 21:33

Ahoj. Já zkušenost nemám ale Pise hraniční, to znamena ze nejsou velke větší ale na hranici. Přistě to určíte bude ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 21:39

Klid, je to urcite v pohode, rekla ti hranicni, byla bych uplne v klidu :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
23.1.20 21:48

Já taky zkušenost nemám, ale kamarádka to také tak měla, vystrašili ji, honili ji po genetice a nakonec se narodila zdravá holčička, bylo to jen hraniční. Je pravda, že jí trošku dýl trvalo než začla lézt, chodit sedět, než jiným dětem, ale naučila se to a teď v 8 letech je to moc krásná a šikovná holka, co jezdí na koni a dělá gymnastiku. Doktoři zbytečně maminky akorát straší :-'(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 05:07

Dekuju Vsem za odpovedi snad bude vse ok uvidim v klidu ale nejsem… Klidne at je to na hranici at se to nezvetsuje. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama