Hrášek a 6ti měsíční mimco

259
15.1.20 08:04

Hrášek a 6ti měsíční mimco

Ahoj holky, vcerejsi večer byla pro me noční mura…mala je zvykla chodit spinkat v 19h…to taky usla ale v 19.15 se vzbudila s šíleným řevem a ten brutální řev pokračoval az do 22.30..napomáhalo nic :nevim: sum, kojení, siskani, houpání, nošení prostě nic…napadlo me jestli ji neboli zoubky protože ji tam něco už začíná pomalinku…no ale nejspíš ji bolelo bříško protože jak ležela začala jakoby tlačit řvát a cela se trepat..přemýšlela jsem z čeho…na oběd a večeři jsem jedla ryzí a v tom zamichanou mrazenou zeleninu (hrášek, kukuřice, mrkev). dala jsem si to na oběd a to sem tam zarvala odpo…(mám hodne miminko, které vůbec neplace skoro) tak mi to bylo divné..na večeři jsem to mela zas a masakr 3,5…myslíte ze to bylo z toho hrášku a kukuřice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23398
15.1.20 08:15

Tak jestli to měla poprvé, tak je to možné :nevim: měla by jsi zkoušet postupně a ne hned hrnout 3 druhy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
15.1.20 08:17
@pikola píše:
Tak jestli to měla poprvé, tak je to možné :nevim: měla by jsi zkoušet postupně a ne hned hrnout 3 druhy

No neměla jsem to poprvé..vždy ji to sedlo v pohodě. Nevím jestli ted by ji to nesedlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7151
15.1.20 08:22

@Deňa1995 a tu zeleninu jsi dávala jí, nebo je kojená a tys ji jedla? Mohla mit prostě zaražené prdy, nemusí to mit žádný důvod a nehledala bych za tím bůhví co..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
259
15.1.20 08:52
@Aduš8 píše:
@Deňa1995 a tu zeleninu jsi dávala jí, nebo je kojená a tys ji jedla? Mohla mit prostě zaražené prdy, nemusí to mit žádný důvod a nehledala bych za tím bůhví co..

Já ji jedla a je kojena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 11:51

Mně taky občas dcera takhle řve, usne a za hodinu vřískot. Na ruce se teda většinou uklidní. Stejně na příčinu nepřijdeš, ale je možné, že po hrášku bolelo břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 11:52

Jinak hysteráky v noci ta moje mívá hlavně ze zubů, vždycky tak týden než se vyklubou řve každé 2h.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama