Rada pro výběr hrazdičky pro miminko

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 03.10.14 20:46
hrazdicku pro mimi, porada s vyberem

Můžete mi, prosím, poradit jakou koupit hrazdicku pro mimi. Teď je malé 5týdnu a brzy bych ji chtěla nějakou pořídit. Jestli koupit nějakou hrající, blikakici a třeba použitelnou i pro starší mimi. Nebo koupit jen tu obyc. Chci zavesne a vymenitelne hračky, taky mě zaujala taková, která má tu desticku na nožičky, ale nevím zda se dá i sundat když už je mimi větší.

Diskuze co jsem tu prošla jsou už starší a odkazy nejsou aktuální.

Předem moc díky za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 03.10.14 20:51

@Erkata ja brala malou vzdy s sebou a nechala ji vybrat. Kazdou kterou si vybrala sama, miluje dodnes (10mes). Jinak co jeste hoodne frci a vybrala babi je obycejna chrastici cinka a vceli medvidek (navykla si od narozeni na jednu pisnicku co hraje a vzdy ji to uklidni kdyz ji neni hej)

Erkata
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 03.10.14 21:05

@Sonreir a jak si malá v obchodě vybrala :-D

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 03.10.14 21:06

Měli jsme asi tři a nejvíce se nám osvědčila tato, stará. Je perfektní, syn se u ní pak i stavěl, tlačil ji před sebou. Když se začal otáčet, vnímal i hračky na stranách, kuličky, cinkrlátka. Opravdu nejlepší. http://www.babiescb.cz/…gle-gym.html

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.10.14 21:11

Já měla pokaždý obyčejnou,, hrající bych nekupovala, myslím že v cca 3m, kdy do toho začímá mimčo mlátit, tak má na hrající hračky čas, těch si bohatě užije od cca 9m, kdy začne pořádně lézt, a výš. takhle malýmu mimi úplně stačí hračky, které při rozhoupání chrastí, a je z toho unešené :)

ivašot.
Kelišová 7343 příspěvků 03.10.14 21:15
@Tůmička píše:
Měli jsme asi tři a nejvíce se nám osvědčila tato, stará. Je perfektní, syn se u ní pak i stavěl, tlačil ji před sebou. Když se začal otáčet, vnímal i hračky na stranách, kuličky, cinkrlátka. Opravdu nejlepší. http://www.babiescb.cz/…gle-gym.html

Měli jsme úplně tu samou a obě děti si s ní fakt vyhrály. U mladšího jsme jk používaĺi jako „ochranný rám“, když malý ležel na zemi a starší lítala okolo :)

Mrs.M
Extra třída :D 12640 příspěvků 03.10.14 21:17

@ivašot. já ji prodávala až teď a to je malýmu už skoro 16 měsíců. Zlatá obyčejná :) někdy je opravdu méně více.

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 03.10.14 21:18

@Erkata smarjaa cetla sem hracku a ne hrazdicku. Hele tak hrazdu tak aby nebyla moc nizka a dite se pod ni pozdeji mohlo i otacet. :-)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.10.14 21:19

Nekupovala bych s dečkou, děti jsem hodně přesouvala a bylo to zbytečně složitý. Máme tu viz foto, je to chicco, hračky jsem tam věšela dle libosti, co se jim zrovna líbilo. Krásně se vydala i do postýlky.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 03.10.14 21:20

@Tůmička My tu samou, ale v zelené :D

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 03.10.14 21:21

Mam doma obyc i lepsi moderni. A za mne zase spise ta lepsi. Male vyhovovalo mnozstvi prostoru ktere kolem sebe mela. Pod plastovou mi rvala ze tam nechce byt :nevim:

kačka25
Kelišová 7369 příspěvků 03.10.14 21:41

Tak jako ze jsem na malou nakupovala miliony veci, i ruzovou hadrovou hrazdu s hrací dekou, tak nejvíc se osvědčily hrazdicky dvě, ktere zdědila po brachach. Jsou to obě chicco, v minulých příspěvcích již zmineny. Obě relativně obyc, ale absolutne nejlepsi.

neschopná mamka
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 03.10.14 21:51

Hlavně stabilní, malá se o ni pokoušela postavit. Ta chicco, co je odkaz výše je dobrá. A v IKEA mají dřevěnou - ta je taky fajn

michee
Závislačka 3589 příspěvků 03.10.14 22:04

Meli jsme takovouto: http://pro-nejmensi.heureka.cz/…i-hrazdicka/ chteli jsme tu nejobycejnejsi, aby se vlezla i do postylky, ve ktere se valel pres den a aby se dala event. slozit a vzit na tydenni dovcu, coz splnovala do puntiku. Sice nemela tak promakle a zajimave hracky, ale malemu jsme tam veseli ruzne hracky, podle toho, co ho zrovna bavilo. Zhruba kolem 7 mesicu jsme ale hrazdicku zrusili, nekolikrat ji na sebe shodil a strkal si hozicky od hrazdicky do pusy :-)

Hoa Mai
Kelišová 6086 příspěvků 20 inzerátů 04.10.14 02:51

My jsme měli moderní hrací deku s hrazdičkou i poděděnou plastovou bez hrací deky a víc se osvědčila ta plastová, podobná jako psaly holky výše. Syna zaujaly obě stejně, pro mě byla u té plastové výhoda v tom, že jsem si vedle syna mohla sednout na podložku (měli jsme pod tím pěnové puzzle), což u hrací deky nešlo a taky jsem mohla libovolně hrazdičku dávat nad miminko a zase pryč, to u hrací deky taky nejde.
Jinak u nás to byla hračka číslo 1 od tří týdnů do pěti měsíců, pak začal lézt a přestala ho zajímat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >