Hrazení screeningu od pojišťovny 211

74
18.2.21 09:43

Hrazení screeningu od pojišťovny 211

Holky dokdy je možné donést potvrzení na pojišťovnu? Od gynekologie skrz první screening. Je na to nějaká lhůta? Já jsem na to zapomněla právě, a mám to doma 3 tydny 🤦‍♀️dekuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4293
18.2.21 10:19

@Denulíí Mají to na stránkách pěkně popsány, tak proč si to nevyhledate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
18.2.21 10:20

Podívej se na stránky máš to tam vše napsané 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
18.2.21 10:57

Na netu u tve pojišťovny je to napsaný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
18.2.21 11:33
@Denulíí píše:
Holky dokdy je možné donést potvrzení na pojišťovnu? Od gynekologie skrz první screening. Je na to nějaká lhůta? Já jsem na to zapomněla právě, a mám to doma 3 tydny 🤦‍♀️dekuju.

211 to proplaci zpetne 2 nebo 3 mesice. Mas cas.
Ja to resila pres email. Posles vyplnenou zadost o prispevek, vyfocenou predni stranu tehotenske prukazky a vyfoceny doklad o zaplaceni.

Proplatili mi i druhy screening a jeste 500kc z dentalni hygieny.

Ale co jsem pochopila z emailu, tak to bylo proto, ze jsem cerpala prvni screening v roce 2020 a druhy s hygienou byl uz 2021.

Kazdopadne mas jeste na proplaceni cas, tri tydny sou v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
18.2.21 11:41

@janikema90
Dekuju jsi moc hodná ☺️
A jak je v té žádosti napsana výše příspěvku, mám napsat kolik ten screening stal celkově nebo je to myšleno, tak jakou část příspěvků chci od nich proplatit?
Je tam bonus 2000 pro těhotné, a chci to využít i na jiné věci. Tak zda jde screening proplatit jen z půlky.
Nikdy jsem od pojišťovny nic neresila, tak nevím jak to Chodí 🤷‍♀️dekuju moc za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
18.2.21 14:08
@Denulíí píše:
@janikema90
Dekuju jsi moc hodná ☺️
A jak je v té žádosti napsana výše příspěvku, mám napsat kolik ten screening stal celkově nebo je to myšleno, tak jakou část příspěvků chci od nich proplatit?
Je tam bonus 2000 pro těhotné, a chci to využít i na jiné věci. Tak zda jde screening proplatit jen z půlky.
Nikdy jsem od pojišťovny nic neresila, tak nevím jak to Chodí 🤷‍♀️dekuju moc za radu

To si nejsem uplne jista. Je to tam napsane takhle (viz foto).
Ale ja bych to nekomplikovala a nechala si proplatit cely screening (napr. tech 1500kc) a zbyde ti tam 500kc.
Ono je to ve finale prece jedno. Jestli tedka usetris a nechas si proplatit u neceho vic penez.
Nebo jestli si ted nechas proplatit cely screening a zbyde ti tam mit penez. Ta castka prispevku zustava porad stejna.

A jinak v te zadosti jsem do castky vyplnila 1500kc, castku, jakou screening stal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
18.2.21 15:06

@janikema90 máš pravdu 🤔
Tu 500 si nechám třeba na monitor dechu jako příspěvek ☺️
Tak dekuju, moc jsi mi pomohla ☺️měj se hezky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek