Hřeben Tangle teezer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pikulenka
Kecalka 196 příspěvků 24.09.14 08:36
Hřeben tangle teezer

Dobré ráno, mám dcerku (4,5 roku) s dlouhými vlásky, hodně se jí cuchají, nerada se češe, slyšela jsem o hřebenu na zacuchané vlasy- tangle teezer- https://www.mall.cz/…l-pink-fizz1?…
Ráda bych věděla, zda je možné koupit tento nebo podobný hřeben někde v kamenném obchodě, přes internet ho kupovat nechci. Předem děkuji za tipy :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 24.09.14 08:37

Obejdi kadeřnictví, mívají je tam.

HelcaDE
Kecalka 182 příspěvků 24.09.14 08:39

Mne ho objednala kadernice (stal ale 350!). Jinak ale pomohl, dcerka se necha konecne ucesat ;-)

cuttysark
Extra třída :D 12658 příspěvků 24.09.14 08:40

Mam kytickovy, ale podla mna je to normalny hreben s makkymi stetinami. Ziadna extra slava.

petulilinka111
Kecalka 127 příspěvků 24.09.14 08:40

Ahoj, já ho koupila, když jsem si šla vyzvednou parfémy z elnina do jejich kamenné prodejny na Václaváku v pasáži Černá růže. Měli ho u pokladny za 186,–Kč, tak jsem ho hned brala. ;) Mám fialový.

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 24.09.14 08:46

Mám ho doma též a Teda nevím co na tom všechny vidí? Stále raději uživam klasicky kartáč…

Pikulenka
Kecalka 196 příspěvků 24.09.14 08:47

Děkuji, zkusím se poptat kamarádky kadeřnice. Koukala jsme na net, na německých stránkách DM mají tyto hřebeny, tak se možná podívám i v DM.

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 24.09.14 08:48

@Pikulenka mam pres net za 250 a je bozii

ivašot.
Kelišová 7352 příspěvků 24.09.14 08:52

Dcera ho má, ale používá ho spíš při mytí na mokré vlasy. Jinak opravdu netahá ale taky úplně nerozčeše. Nám se spíš osvědčil kartáč s přírodníma štětinama. Dcera má dlouhé vlnité vlasy a hodně se jí zacuchávají.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 24.09.14 08:54

Já si ho teď koupila a spokojenost, přes parfums.cz za 220,– ale jejich prodejnu mám kousek takže jsem si ho vyzvedla.

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 24.09.14 08:56

Vidděla jsem je také v těch instantních kadeřnictvích typu Klier v obchodních centrech. Jinak ještě loni byl na tyto hřebeny speciální stánek v OC Letňany.

elanaa
Nadpozemská drbna 28830 příspěvků 24.09.14 08:57

@Pikulenka mívají je kadeřnictví (takováta velká, viděla jsem tuším v Klieru)-ale pozor, někde jsou mnohem dražší než i s poštovným po netu :nevim:

Mjau
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 24.09.14 09:10

Nejspíš bude více druhů, nejsem s ním absolutně spokojená. Vůbec se s ním neučešu, natož abych vlasy rozčesala, zacuchané vůbec a to mám jemné a docela málo. Holka s hustými vlasy dle mého nemá šanci vůbec. Koupila jsem si ho v kadeřnictví, ten menší typ, abych ho měla do kabelky. Ale nedám dopustit na kartáč s přírodními (kančími) štětinamy. Ten rozčeše a načechrá, za ten bych dala nobelovku :mrgreen:

open mind
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 24.09.14 09:13

Maji je v kadernictvich obchodnich center. Mam ho pro sebe, opravdu netaha, ale moje hlouhe huste vlasy rozcese hlavne po povrchu, dolu musim jeste normalnim hrebenem. Ovsem u ditete tohle asi nehrozi…

masinka9
Kelišová 5064 příspěvků 24.09.14 09:23

Maji ho normalne v drogerii Martina. Podle me je dobry spis pro holcicky, pokud maji jemne vlasy. Ale my cesem kancima stetinama z DM za 150, koupila jsem ten nejmensi, obe mame bohatou kstici a spokojenost. Teezer se asi dobre udrzuje cisty, ale jinak mi moc sympaticky neni, umelotina.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >