Hřeben z kančích štětin

568
22.4.20 08:14

Hřeben z kančích štětin

Ahoj holky, pořídila jsem si tento hřeben z důvodu elektrizujících vlasů po umělohmotném. Po tom kančím ale elektrizuji přímo brutálně. Jen projedu hned všude lítaj. Přitom jsem četla ze je právě na to. Taky jsem se někde doslechla, že to je prvních 14 dnů běžné. Máte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1826
22.4.20 09:30

O tom hřebenu slyším prvně. A nemáš vlasy moc vysušené? Když mám rozlítané vlasy, většinou pomůže do nich dát kapku oleje a hned poslouchají a vypadají skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
22.4.20 09:43

Mne s kancim vůbec i když mám nabitej den :lol: elektrizujou spíš s některým oblečením

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
22.4.20 09:44

Uz leta používám ruzne typy Tangle Teezer hřebenů, kančí jsem zkousela a nevyhovoval mi, takze u nas jedou TT hřebeny, vlasy mam dlouhe a prirozene vlnité. Hlavne mu vyhovuje jejich údržba a to, ze opravdu rozcesavaji bez tahání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
22.4.20 09:59

Mně kančí kartáč hodně uhlazuje vlasy, až moc, skoro jako bych je vyžehlila, což nechci. Celkově mě zklamal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
22.4.20 11:56
@novomamča píše:
O tom hřebenu slyším prvně. A nemáš vlasy moc vysušené? Když mám rozlítané vlasy, většinou pomůže do nich dát kapku oleje a hned poslouchají a vypadají skvěle.

No právě že teď dávám hodně masky, protože vlasy mám celkově sušší, vlnité. Myla jsem je v pondělí. V pondělí a včera v pohodě dokud jsme je večer neučesala tímto hřebenem. No a dneska je nemůžu mít kvůli tomu rozpuštění, protože je mám připláclý k hlavě a všude lítají. I v drdolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
22.4.20 12:07

@Psisuchar ano, hreben s kancimi stetinami vlasy hodne uhlazuje. V zacatku mi taky elektrizovaly, ale pak se to srovnalo. Ja mam ale jemne, takze na me vlasy se nehodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
22.4.20 12:16
@Psisuchar píše:
No právě že teď dávám hodně masky, protože vlasy mám celkově sušší, vlnité. Myla jsem je v pondělí. V pondělí a včera v pohodě dokud jsme je večer neučesala tímto hřebenem. No a dneska je nemůžu mít kvůli tomu rozpuštění, protože je mám připláclý k hlavě a všude lítají. I v drdolu.

Tak častěji mýt? Jestli první dva dny po umytí máš vlasy v pohodě, tak si myslím že to stačí. Já si teda myji vlasy buď každý den nebo spíše obden, podle situace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
16.12.20 16:51

Hřeben s kančími štětinami pro miminko - jak změkčit

Ahoj, koupila jsem si pro miminko hřeben s kančími štětinami pro děti v dm a když jsem ho rozbalila, zjistila jsem, že je šíleně tvrdý a bojím se, že tím mimčo spíš poškrábu. V biodrogerii jsem viděla jiné, úplně jemňoučké, ale zas strašně drahé. Tak jsem přemýšlela, jestli ještě nezkusím ten z dm nějak změkčit, než koupím ten drahý :D. Nemáte někdo zkušenost, jestli to jde, nebo nápad, jak na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3984
16.12.20 17:12

Hřeben? To asi nebude z kojeneckého zboží :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
16.12.20 17:20
@Venett píše:
Hřeben? To asi nebude z kojeneckého zboží :think:

Je z kojeneckého. Takový malý kartáček, s obrázkama :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4716
16.12.20 17:24

@Kolicek95 kup normálně s umělohmotnými štětinkami. Nevim, jak vlasaté máš dítě, já to svoje prakticky česat ještě nemusela. Ale sama jsem jednou podlehla, koupila ho sobě a byla to tragédie. Akorát to vlasy elektrizuje, žádný užitek z toho. A to můžu říct, protože sama mám jemné vlasy jako miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
16.12.20 20:06

Přesně vím, který myslíš máme ho taky :D je fakt tvrdý, já ho radši nikdy nepoužila a koupila jsem jiný asi za 70,– na nějakém kojeneckém eshopu a ten je mekounky, ale vůbec ho nepoužívám, nepotřebujem ho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20134
17.12.20 14:26

V DM mají kojenecký dřevěný hřeben mezi potřebami pro kojence a je super,
ten s kančíma je až pro trochu větší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6828
17.12.20 16:13

Prirodni stetiny jsou pro pokozku hlavy daleko lepsi nez umele. Volil bych kvalitnejsi produkty (treba kent), kvuli pouzitym materialum. Hreben kupujes jednou za cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat