Hřiště nebo dětský koutek v Orlové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Indrielka
Kecalka 229 příspěvků 09.03.09 11:31
Hřiště nebo dětský koutek v Orlové?

Ahoj maminky,
asi dva týdny bydlíme v Orlové. V okrajové části řekla bych. Opravujeme si domeček u dolu Fučík. A ať pátrám jak pátrám nějak nemůžu narazit na žádné dětské hřiště, hřišťátko nebo dětský koutek. Mám dvouletého syna a v létě čekáme druhé mimi. Zatím teda jen pátráme ať mám kam s mrňátky vyrazit až na to bude vhodné počasí. Můžete mi prosím dát nějaké typy? Moc ráda poznám i nějaké maminky které to tady znají.
Děkuji. :lol:

Reakce:
davmi
Kelišová 5252 příspěvků 09.03.09 11:47

Ahoj,tak já bydlím v Orlové od května,ale u autobusového nádraží,dětské centrum ted otevřeli nově nad námi,jenže to máš asi daleko.
Tady je odkaz:

http://www.bejbacek.webnode.cz/o-nas/

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 09.03.09 12:37

Ahoj Davmi
Tak koukám,že jsi něco našla. :wink: Už jsi to byla okouknout?

Indrielko
Hřiště je kousek od nemocnice.S dvou­letým je to lepší dopoledne,to se tam neprohánějí větší děti.

Novire
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 09.03.09 12:44

No jo, ale od dolu Fučík to má k nemocnici celkem štreku :wink:
O ničem poblíž vás nevím, není nějaké hriště třeba kolem náměstí na jedničce?

Bejbáček vypadá dobře, škoda, že není něco takového u nás :(

Novire
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 09.03.09 12:44

Nějakým omylem se to poslalo 2×, tam mažu :oops:

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 09.03.09 12:45

Ahoj jirabobes:byla jsem to okouknout jen přes okno :lol: ,otvírali tuším minulé pondělí a to jsem ten týden byla u rodičů,chystám se tam zítra,pokud bude tak hnusně jak je dneska,tak abychom neseděli doma :)

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 09.03.09 13:20

Kolem Fučíku nic není.Myslím.Jen je na jedničce školka.Jinak asi nic.Ani hřiště jsem tam nikde neviděla. :nevim: Když je pěkně,tak se dá procházet na jedničce po parku.Jinak nic.Na trojce myslím taky nic není. Až tady u nemocnice a ten Bejbáček. Jo a ještě je kousek od Shellky ten „orlí kaňon“,ale už dost zdevastovaný a pro dvouleťáka o ničem.
Jinak my trávíme skoro celé léto v lesoparku.

Davmi
Pak dej vědět.Ju? Když tak by jsme se tam mohly sejít. :wink: Ale zítra nee.Zítra už něco mám.

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 09.03.09 13:46

Jirabobes:určitě dám vědět,já to zítra asi omrknu,ale samotné se mi tam taky moc nechce,tak když tak se pak můžeme domluvit na nějaký den :wink:

Indrielka
Kecalka 229 příspěvků 09.03.09 13:56

Holky moc děkuji za odpovědi.
Na ty stránky jsem už koukala. Vypadá to dobře. Vyrostla jsem v Karviné takže zatím jsme jezdili do Sluníčka právě tam. Určitě prubnem autem nebo busem. Teť jsme pět let bydleli v OV takže Orlová je pro mě španělská vesnice. Ten lesopark je někde kolem nemocnice? V OV jsme jezlili do Bělského lesa nebo do Karviné do parku. Takže jsem zvyklá si za rozptýlením zajet. Ano tady je jen školka, ale ta nemá pozemek přístupný a potom ten parčík. Ale žádné pískoviště ani houpačka. Tak asi zůstanem u té Karviné.
Ráda se tu s někým seznámím tak snad to půjde rychleji v tom Vašem mateřském centru. Mám pocit, že bydlíme na konci světa.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 09.03.09 21:08
davmi píše:
Jirabobes:určitě dám vědět,já to zítra asi omrknu,ale samotné se mi tam taky moc nechce,tak když tak se pak můžeme domluvit na nějaký den :wink:

Ahoj.Já vím,že je to narychlo,ale zítra můžu.Návštěva mi vybouchla.Tak jestli chceš,tak se tam sejdeme. :wink: V kolik?

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 09.03.09 21:35

jirabobes:napíšu ještě hned z ráno,jak budeme stihat,musím kvůli mateřské něco vyřídit,ale uvidím až co mi řekne mzdová ráno do telefonu a podle toho uvidím,jestli budu zítra stihat i to MC.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 09.03.09 21:44
davmi píše:
jirabobes:napíšu ještě hned z ráno,jak budeme stihat,musím kvůli mateřské něco vyřídit,ale uvidím až co mi řekne mzdová ráno do telefonu a podle toho uvidím,jestli budu zítra stihat i to MC.

A v kolik je pro tebe ráno? My vztáváme nejpozději v 7:00.

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 09.03.09 21:49

jirabobes:my vstáváme mezi 7 a půl 8,takže nejpozději v 8 budu volat účetní a hned bych tady napsala,kdybych nemusela kvůli té mateřské,tak bychom se domluvily na kterou hodinu?

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19202 příspěvků 09.03.09 22:14

Davmi
Máš SZ.

Pleo
Kecalka 441 příspěvků 07.09.11 21:23
Bejbáček

chodíte někdo na cvičení s miminky do Bejbáčku? Mají tam něco takového?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >