Hroutí se mi manželství, neopětovaná láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 13:45
Hroutí se mi manželství + neopětovaná láska

Děvčata, jsem psychicky úplně ko… S mužem jsme spolu 11 let, máme dítě skolkoveho věku. Vztah je na rozpadnutí, v sexu nám to neklape, nerozumíme si a poslední dobou je na mě manžel i hodně nepříjemný a má i tendence mě napadat :(. Problém je, že nemám kam jít, takže to budu muset přetrpět.
Do toho zjistuji, že jsem asi zamilovaná do kolegu z práce. Je to přesně typ chlapa, který by mi vyhovoval, ještě horší je to, že mi dává najevo také svou náklonnost, ale vždy to tak nějak vysumi a přejde to v legraci. A já jsem pak strašně zmatená a nevím, co si myslet. Třeba řekne, že se ke mě večer staví atd, jenže to třeba nejde… Teď jsem měla před 14 dny o víkendu čas, tak říkám, že se stavím a on mi na to neodpověděl a já si pak pripadam, jak kráva, že nevím teda, jestli si že mě dělá legraci nebo co to má znamenat. Buď musí být slušný herec nebo se mu líbím a neví, co s tím, protoze je ženatý a má dvě dcery. Jeden den se mnou celý den flirtuje, div by mě nesvlikl očima a druhý den nic a ani nereaguje na můj flirt. Nic jsme spolu neměli, jen se o tom stále bavíme. Já jsem fakt v koncích. Nechci mu rozbíjet rodinu a on to asi také nechce. Je to tak divná a nepříjemná situace, že mi z toho jde hlava kolem. Co mám dělat? S manželem se momentálně nebavím, protože na mě napřáhl ruku. Na kolegu pořád myslím a je mi s ním krásně, rozumíme si ne jen po pracovní stránce… Jsem fakt na zhroucení :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
j-p
Extra třída :D 11740 příspěvků 26.01.18 13:48

Tak ani se mu nedivím asi s tebou jen flirtuje a to je vše ;) když je ženatý a má děti. Nechce asi rozbíjet rodinu.To tě nenapadlo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18777 příspěvků 26.01.18 13:52

Na kolegu z práce se fakt vykašli. Dělá si z tebe srandu a kdyby věděl, co k němu cítíš, tak s křikem uteče. Vyřeš si manželství - ať tak nebo tak - ale bez omámení nějakým pracovním flirtem. Vsadím se, že kolega vůbec netuší, jak jeho srandičky bereš vážně.

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 26.01.18 13:53

Bude to znit tvrde, ale dej si nejprve do poradku svuj osobni zivot a pak hledej noveho chlapa. Doporucuji ho hledat mezi nezadanymi :nevim:

Konnny
Závislačka 2585 příspěvků 26.01.18 13:58

Na ženatýho se zavčas vybodni, budeš mít akorát trápení a nerozvede se nikdy, má děti.

vertunka
Závislačka 4720 příspěvků 26.01.18 13:59

Ten kolega z prace to bere spis jako zpestreni, legraci. Vlastne proc ne, alespon je v praci sranda. Ale lasku bych v tom urcite nehledala.

S manzelem bych se vubec nebavila, kdyz na tebe naprahl ruku. Jak dlouho uz takhle krize trva? A zmenilo se u vas neco?

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Kelišová 5411 příspěvků 26.01.18 14:00
@cecetka píše:
Bude to znit tvrde, ale dej si nejprve do poradku svuj osobni zivot a pak hledej noveho chlapa. Doporucuji ho hledat mezi nezadanymi :nevim:

A ještě bych dodal - někde mimo práci…

ka2ka
Extra třída :D 13135 příspěvků 26.01.18 14:01

No paráda takže když se tobě hroutí manželství tak bez skrupulí děláš oči na ženatého :zed:

Markéta80
Hvězda diskuse 40469 příspěvků 26.01.18 14:02

A to si pak představuješ jak? Ty ženatého milence ale žít s manželem nebo se oba rozvedete? Napřed si vyřeš svoje manželství ;) Dokážeš si vůbec představit jaký by jeho děti k Tobě měly vztah když by jsi jim rozbila rodinu ;) On si max chce užít nebo možná mu jen stačí dvojsmysly ;)

rena621
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 26.01.18 14:13

Jsi dospela a navic matka. Ty musis vedet co chces! Nebud naivka a prestan se zahazovat s kolegou je to neprofesionalne a jeste zenac. Dej si do poradku sve manzelstvi. S muzem si promluvte a dejte to do poradku.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 26.01.18 14:14

Kecy v kleci v práci a zakladatelka cítí otřesy půdy :mrgreen:.

sonique
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 39 inzerátů 26.01.18 14:23

Není třeba se navážet do zakladatelky tématu. Ale taky si myslím, že by měla nejdřív pořešit problémy doma a pak si najít normálního partnera a hlavně nezadaného, kterého nezajímá jen flirt v práci.

káťa
Extra třída :D 13177 příspěvků 26.01.18 14:33

Souhlasím s ostatními. Vyřešit si své manželství a v žádném případě se neupinat na nějaký flirt z práce. Kolega je ženatý, zřejmě fakt jen dělá srandičky a zakladatelka, které to doma hapruje, se toho chytá. Když už nejsi solidární s jeho dětmi a manželkou, buď solidární alespoň sama se sebou. S kolegou to bude jen o tvém trápení ;). Až budeš sama a s čistou hlavou, najdi si někoho, kdo to s tebou bude myslet vážně.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 26.01.18 14:42

Kolega z prace si s tebou jen hraje, dela mu to dobre, ze je o neho zajem. Nic vic. To vysvetluje proc obcas nereaguje na tvoje flirtovani a proc se to neposune dal - on to ani posunout dal nechce, hrozilo by mu ze si to pose*e doma. Ono obecne neni dobry utikat od jednoho chlapa k druhemu - protoze clovek ma tendence zvelicovat chyby u prvniho a idealizovat si druheho, ze on je urcite lepsi nez ten soucasny. Prochazis ted tezkym obdobim, jsi zranitelna, potrebujes spriznenou dusi a tak ji hledas v kazdem. I v kolegovi, ktery pouze flirtuje. Vyres nejdriv problemy s jednim chlapem, doprej si cas pro sebe, ujasni si co dal od zivota chces a to ostatni pak prijde ;)

pijavice
Kecalka 263 příspěvků 26.01.18 15:31

A co jsi čekala, že ti odpoví, že se k němu stavíš?? Předpokládám, že žije s manželkou a ta by zřejmě nadšená nebyla. Vyřeš si nejdřív svoje manželství. Buď se rozveď nebo se s tím smiř a snaž se neodstávat s manželem do konfliktu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >