Reklama

Hrozná bolest mezi žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 13:23
Hrozná bolest mezi žebry

Ahoj holky, nevim co mam dělat ale trápí mě hrozná bolest mezi žebry spíše na pravé straně občas se to přesune na levou. Bolí to jakoby nahoře kousek pod prsem… Já vím že někteří mi řeknou tak jdi k doktorovi, ale když mě tohle trápilo v těhotenství tak se mi v nemocnici akorát vysmáli že to patří k těhotenství… Ale teď nejsem těhotná už 8 měsíců a pořád mě to dost často chytne :(… Hlavně mám dvě děti a nevim jestli budu si možnost je někam dat protože když řeknu příteli že mam tyhle bolesti kouká na mě jako bych si to vymýšlela :( měl někdo něco podobného a dá se bolesti zbavit i bez doktora?

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 09.09.18 13:30

Tohle je minimálně na fyzioterapeuta, asi zablokovaná páteř.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 09.09.18 13:31

Může to být od zad,často to bývá. Šla bych k doktorovi,máš nárok na fyzioterapii. Nebo zkus najít na YouTube cviky na protahování zad a pravidelně cvičit,jestli to nepomůže. Popřípadě si u nějakého fyzioterapeuta zaplatit masáž,dneska už to nabízejí i ve zdravotnických zařízeních.

sediza
Ukecaná baba ;) 1513 příspěvků 09.09.18 13:33

Může to být skřípnutý mezižeberní nerv. Nebo i pásový opar, pokud je citlivá kůže na dotek. Ale chce to hlavně navstivit lekare.

mroe
Extra třída :D 14309 příspěvků 09.09.18 13:42

Nestacilo by si prohlednout ty dve stejne pred hodinou zalozene diskuse?
Zadna zazracna rada, ktera jeste nepadla, neexistuje.

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 09.09.18 14:35

takové bolesti dělají často záda,blokace hrudní páteře,když máš 2 děti je to i celkem běžné,ale také to může způsobovat žaludek, Určo ale zajdi k dr a hlavně neboj :hug: . Můžeš kouknout na youtube, zadej blokace hrudní páteře jak uvolnit a máš velkou hromadu videi a fakt to pomáhá,mi na to velmi pomáhají kočičí hřbety ale musí být opravdu dobře provedeny

maruska222
Povídálka 47 příspěvků 10.10.18 22:24

Taky se přidám se svým dotazem.Me teda nebolí pod zebry,ale páli me na hrudní kosti a bolest je na zebrech pod prsem.a je to jen na pravé straně.

brumi
Kelišová 6440 příspěvků 11.10.18 09:24

@maruska222 nemáš problémy s pálením žáhy? toto dělá ráda žáha,žlučník a slinivka. Bolí to stále stejně neo dokážeš najít polohu kde není žádná bolest? Pokud je to bolest jen v určitých polohách tak to bude od páteře,ale jestli bolí jakkoliv může to být dost velká pravděpodobnost jedno z výše uvedených

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >