Hrozná bolest po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 04.05.18 17:07
Hrozná bolest po sexu

Prosím vás potřebuji radu, včera a i dnes bolest na levé straně břicha (i podbrisek) a dnes po sexu ukrutně bolest celého spodku a slo to i do konecniku. Bolesti sem brecela, hrozne to bodalo a nemohla sem ani sedět, stát nic.
A to jsme ani neměly tvrdý sex.
Až sem se osprchovala teplou vodou a dala prášek tak sem to zmírnila. Myslela jsem ze pojedu na pohotovost.
Menstruace má přijít za týden, ani ne.
Stalo se vám to někdy? Nemůže to být cista nebo těhotenství?
Mám strach:/ teď to je dobrý ale kdybych měla mít další sex tak umřu :,( :,(

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 04.05.18 17:12

@Olahova.andrea může to být cysta. Objednala bych se na gyndu. U mně se takhle projevilo prasknutí cysty.

Příspěvek upraven 04.05.18 v 17:23

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 04.05.18 17:16

Mě se takhle projevila cysta, úplně stejně jak popisujes.

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 04.05.18 17:45

@Olahova.andrea - s tímhle k doktorovi musíš.

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 04.05.18 18:09

@Olahova.andrea Ať je to, co je to, šupej na gynekologii. Prasklá (i neprasklá) cysta, zánět, čípek… Držím palce.

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 04.05.18 19:05

AŽ v pondělí:/ bolí to i při curani :?

KimL
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 04.05.18 19:06

@Olahova.andrea běž na pohotovost, bože. Do toho pondělka taky nemusíš vydržet, jestli je to slepák nebo máš něco natržené nebo prasklé. :roll:

lachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 04.05.18 19:44

@Olahova.andrea tak běž na pohotovost ne?

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 05.05.18 02:13

@Olahova.andrea mám to samé teď. Bolest podbřiška při sexu i čůrání, taky hlavně na levé straně. Našli krev v moči - zánět močáku

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 05.05.18 02:17

@Olahova.andrea - dodávám, že by bylo dobré zajít na pohotovost. Jestli je to zánět močáku, který mám momentálně i já (jak už jsem psala měla jsem stejné příznaky), bude to při močení i řezat a to teprve budou křeče. Není dobré to podceňovat. Takže jeď na pohotovost a měli by ti napsat antibiotika. Jednou jsem to nechala zajít tak daleko, že jsem s tím byla týden doma bez léků a pak už jsem měla strach dojít si na záchod, bylo to, jako by mě řezali zevnitř zaživa. V moči byla bílkovina a krev, doktor už od pohledu do plastového kelímku věděl, že je to hodně rozjetý zánět. Takže mazej

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 07.05.18 22:21

@Olahova.andrea - jak jsi dopadla?

Olahova.andrea
Stálice 82 příspěvků 08.05.18 22:01

Tak praskl nějaký folykul. A mám cystu na levém vaječníku. 3cm, píchla mi injekci a čeká se na ms. Prý by ta cysta měla s ni odejít. Po m/s kontrola. :) dekuji ze jste mě donutily jit to ověřit.:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >