Hrozná únava 45 dní těhotná nejsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 13:14
hrozná unava 45 Dc těhotná nejsem

Prosím o radu behem tohoto cyklu 45Dni mam zasebou uz dvoje antb.na zanet. prvne mocaku a ledvin po 14 dnech bolesti vaječniku pry zase zanet. Tehotenstvi vyloučeno na gynde i dnes testem. Muj normalni cyklus je max.27 dni. O dite se snažíme uz dlouho. Posledni mesic me doprovazi šílena unava prospím klidne 20 hodin denne nic me neboli ale nejsem schopna chvilku fungovat.Po chvili se mi toči hlava a usnu. Byla jsem i u obvodni ta nic v krvi neshledala a pry jestli nemam psych. problemy. Myslim ze problemy mam jako kazda mama na rodičovske ale že bych z toho mela deprese to fakt ne. Musim nejak fungovat takhle uz to dal nejde.Muz je uz nejaky čas (pred Vanoci) s nama a pomaha se synem a abych se z toho nejak dostala ale den ode dne je horší. Jím relativne zdravě. Piju moringu. Nevim co udelat aby uz dosla ta mrcha a ja mela klid :( Děkuji

Reakce:
Lishaa
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 09.01.18 13:34

Nechávala obvodní dělat testy i na štítnou žlázu?

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 13:37

@Lishaa ano mam ji v pořadku

Iva575
Kecalka 356 příspěvků 09.01.18 13:49

Zkusila bych homeopata, ten právě řeší případy, kdy se necítíš dobře, přestože jsi podle klasické medicíny zdravá..

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 09.01.18 14:03

Nemůžeš mít boreliozu? Ta způsobuje šílenou únavu.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 09.01.18 14:24

Nedostatek magnesia.

Leenvecka
Kecalka 374 příspěvků 09.01.18 14:25

Ja bych klidne tipla, ze je to po tech atb…nekomu to nemusi delat dobre.

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 19:36

@lalaláček predpokladam ze tu brala z krve.jsem uz uplne vyrizena dvakrat jsem dnes usnula a uz bych spala az do rana. Ani pobyt na cerstvym vzduchu mi nepomaha. Po hodine ve školce se synem jsem byla uplne hotova. Trapí me to

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 19:38

@lalaláček predpokladam ze tu brala z krve.jsem uz uplne vyrizena dvakrat jsem dnes usnula a uz bych spala az do rana. Ani pobyt na cerstvym vzduchu mi nepomaha. Po hodine ve školce se synem jsem byla uplne hotova. Trapí me to

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 09.01.18 20:20

@baracon Nebo jsi prostě jen vyřízená z těch nemocí,.. napadlo mne to jen proto, že jedním z nejmarkantnějších příznaků boreliozy je právě únava. A vzhledem k tomu, že způsobuje problémy s otěhotněním, asi může i rozházet cyklus.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >