Reklama

Hrozná únava 45 dní těhotná nejsem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 13:14
hrozná unava 45 Dc těhotná nejsem

Prosím o radu behem tohoto cyklu 45Dni mam zasebou uz dvoje antb.na zanet. prvne mocaku a ledvin po 14 dnech bolesti vaječniku pry zase zanet. Tehotenstvi vyloučeno na gynde i dnes testem. Muj normalni cyklus je max.27 dni. O dite se snažíme uz dlouho. Posledni mesic me doprovazi šílena unava prospím klidne 20 hodin denne nic me neboli ale nejsem schopna chvilku fungovat.Po chvili se mi toči hlava a usnu. Byla jsem i u obvodni ta nic v krvi neshledala a pry jestli nemam psych. problemy. Myslim ze problemy mam jako kazda mama na rodičovske ale že bych z toho mela deprese to fakt ne. Musim nejak fungovat takhle uz to dal nejde.Muz je uz nejaky čas (pred Vanoci) s nama a pomaha se synem a abych se z toho nejak dostala ale den ode dne je horší. Jím relativne zdravě. Piju moringu. Nevim co udelat aby uz dosla ta mrcha a ja mela klid :( Děkuji

Reklama

Reakce:

Lishaa
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 09.01.18 13:34

Nechávala obvodní dělat testy i na štítnou žlázu?

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 13:37

@Lishaa ano mam ji v pořadku

Iva575
Kecalka 354 příspěvků 09.01.18 13:49

Zkusila bych homeopata, ten právě řeší případy, kdy se necítíš dobře, přestože jsi podle klasické medicíny zdravá..

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 09.01.18 14:03

Nemůžeš mít boreliozu? Ta způsobuje šílenou únavu.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 09.01.18 14:24

Nedostatek magnesia.

Leenvecka
Kecalka 361 příspěvků 09.01.18 14:25

Ja bych klidne tipla, ze je to po tech atb…nekomu to nemusi delat dobre.

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 19:36

@lalaláček predpokladam ze tu brala z krve.jsem uz uplne vyrizena dvakrat jsem dnes usnula a uz bych spala az do rana. Ani pobyt na cerstvym vzduchu mi nepomaha. Po hodine ve školce se synem jsem byla uplne hotova. Trapí me to

baracon
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 19:38

@lalaláček predpokladam ze tu brala z krve.jsem uz uplne vyrizena dvakrat jsem dnes usnula a uz bych spala az do rana. Ani pobyt na cerstvym vzduchu mi nepomaha. Po hodine ve školce se synem jsem byla uplne hotova. Trapí me to

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 09.01.18 20:20

@baracon Nebo jsi prostě jen vyřízená z těch nemocí,.. napadlo mne to jen proto, že jedním z nejmarkantnějších příznaků boreliozy je právě únava. A vzhledem k tomu, že způsobuje problémy s otěhotněním, asi může i rozházet cyklus.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >