Hrozné až děsivé masky na karneval

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 09.01.19 10:12
Hrozné až děsivé masky na karneval

Ahoj maminky, chtěla bych jít s dětma na karneval a není možné sehnat v obchodech nějakou pěknou masku na karneval..všude samí bojovníci, zrůdy jak z nějakého hororu.
Mám malé děti a chtěla jsem koupit nějakou pěknou masku např. třeba z večerníčku, nebo šmoulu, nebo prostě nějaký více,,dětský'' kostým. Na šití jsem levá, proto jsem chtěla koupit, ale není z čeho vybrat. Jak to máte vy? Kupujete takové „bojové“ masky?

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 09.01.19 10:14

Ne, mame usitou masku tygrika a doma jsem vyrobila piráta - to je easy. Dodelam vždy oblicejovymi barvami a hotovo :)

Fíková
Kelišová 6010 příspěvků 09.01.19 10:18

Mrkněte na Fler, tam se dají sehnat pěkné masky.

Maminanamatersky
Kecalka 495 příspěvků 09.01.19 10:27

Normálně v beznem hrackarstvi jsme kupovali masku pro male dite.. Meli tam motylka, berusku, princeznu.. Zadnych hroznych masek jsem si nikde nevsimla :think: Nebo i v HM maji neco malo z dětských kostymu.

stonožka12
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 10:30

Někdy mívají hezké masky v hračkářství - Pompo, Bambule aj. Dobrý výběr bývá i na internetových bazárcích, někdy tam maminky dávají i doma šité masky, ty jsou nejhezčí. Taky ty hororové masky moc nechápu, asi je to většinou dovoz z Anglie, co neprodali po halloweenu :roll:

Aduš8
Kelišová 5214 příspěvků 09.01.19 10:41

Já jsme taky většinou viděla samé hezké masky pro malé děti. Jenže… I po těch ošklivých a strašných je poptávka, proto je prodejci nabízejí. Desetiletý kluk už maminku se šmoulou pošle do háje. :nevim:

xammy
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 09.01.19 11:00

Mám na letos přes bazoš pro oba kluky kostýmy tygrů, ze sekáče tu máme ještě loňskou kočičku a pavoucka. Určitě se dají sehnat i hezký kostýmy.

pocker
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 09.01.19 12:01

Já byla i ve dvou sekáčích a marně..prostě nic normálního. Zkusím fler.díky.
Mám dva malé kluky a ideální by byla maska, pro dva :) např. křemílek a vochomůrka, pat a mat..a tak..

Ornwen
Kelišová 5328 příspěvků 09.01.19 13:17

Muj kluk chodi pravidelne za myš. Vybral si sam a nic jineho zatim nechtel. Mam ocasek z vycpanych ruzovych puncochacu, z jejich zbytku a jednoho frote rucniku jsem udelala usi (nalepila na tvar z kartonu) a to vzdycky jen prisiju na sedive teplaky a mikcu
Nebo jsem videla prisitou bambuli vzadu na mikine jako ocásek, kralici ouska na celnce a mrkev do ruky ;)
Jinak meli u nas v sekaci minimalne tygra a medveda a v kiku jsem videla slusny.

Váš příspěvek
Reklama