Rychle se mi mastí vlasy

Anonymní
24.1.20 16:17

Hrozně často se mi mastí vlasy

Dobrý den
Neskutečně rychle se mi mastí vlasy, musím si je umývat ob den, nevím jestly pomůže nějaký šampon nebo něco ale kdyžtak prosím jestly by někdo nevědět co na to + ještě bych chtěla přidat objem vlasů

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
288
24.1.20 16:22

Dobrý den, vlasy se myjí 2× za sebou, aby jste se opravdu zbavila nečistot, kondicioner pouze do délek a konečků. Používat lepší vlasovou kosmetiku, ne drogerku. jinak Kerastase mohu doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
24.1.20 16:23

Hlavně vlasy mokré nesepnout, vyfoukat nebo nechat volně uschnout. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25100
24.1.20 16:24

Mému muži se mastili vlasy neskutečně. Ráno umyl a do večera byla jak polité olejem. Zkusil kde co a pomohlo mu až metoda mytí pouze vodou. Maximálně obyčejným kopřivovým šamponem, když se hodně zašpiní v kotelně.
Mě se taky mastily dost, ale stačilo omezit mytí na 2× týdně. Já tedy šampon používám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
24.1.20 16:25

Mne pomohl přírodní šampon bez chemie, myju 2× tydne, ale da se vydržet v pohode tyden. Pres zimu foukam, v lete ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Meredithx
24.1.20 16:25

Často? Já si musím umývat každý den pokud nechci být za asociála. Taky šampon 2× a kondicionér a pořád stejné.

• Citovat
  • Nahlásit
7749
24.1.20 16:29

Taky jsem to tak měla, nic nepomohlo. Spravilo se to trochu až věkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
24.1.20 16:29

Já si myju vlasy ob den a nepřijde mi to jako že by se mi hodně mastily… Pokud tě to takto obtěžuje, zkus si vlasy třeba neumýt týden a pak úpo umytí vydrží déle nemastné. Mě to tžřeba takto funguje. Ale ten týden neumyté nemohu mezi lidi (většinou to praktikuji při nemoci :-) ). A nebo experimentovat s vlasovou kosmetikou a hledat, co ti bude vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
24.1.20 16:45

Mam to stejne, vlasy si myji kazdy den. Zacaly se mi hosne mastit v puberte (kolem 12-13 letech), s kadernikem jsme zkouseli ruzne veci, nic nepomohlo. Mam velmi jemne vlasy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.1.20 19:24

Taky se mi začaly mastit vlasy v pubertě, jemne jako chmiri. Musela jsem myt každý den a ještě ke všemu ráno, jinak bych je měla odpoledne mastné. Pak mi po hormonech začali padat. :zed: no a exzem taky stal za to :zed: Nicméně kolegyně mi doporučila Milva produkty - na padání vlasů šampon s chininem a na mastné s borovicovym dehtem. Po měsíci myju na střídačku po 2 dnech, dávám tužidlo na zvětšení objemu vlasů a konečně nejsem jak lízátko. :palec: exzem není :dance: to je asi mě maximum. Jo a ty šampony nejsou nijak drahé, na netu, zasílají do 2 dnů. Jinak od nich mám sprchac pro citlivou kůži a zboznuji jejich růžovou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
24.1.20 19:30

Mně dost pomáhal Tea tree šampon a umýt 2×, balzám pouze na délky, nedávat na kořínky. Jinak ručník nemotat na hlavu, pak se vlasy zapaří, takže promnout a nechat schnout volně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
24.1.20 19:38
@Anonymní píše:
Dobrý den
Neskutečně rychle se mi mastí vlasy, musím si je umývat ob den, nevím jestly pomůže nějaký šampon nebo něco ale kdyžtak prosím jestly by někdo nevědět co na to + ještě bych chtěla přidat objem vlasů

Tak si je odbarvi a bude po masteni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
24.1.20 19:46
@Komsomol píše:

Nepomaha :,( vyzkoušeno za posledních 20 let kde co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7894
24.1.20 19:47
@Anonymní píše:
Dobrý den
Neskutečně rychle se mi mastí vlasy, musím si je umývat ob den, nevím jestly pomůže nějaký šampon nebo něco ale kdyžtak prosím jestly by někdo nevědět co na to + ještě bych chtěla přidat objem vlasů

Hormony jsou sviňa… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
24.1.20 19:49
@Komsomol píše:

Mam vlasy barvene a stejne se masti. Barveni vlasu neni zaruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat