Hrozně divný průjem

Napsat příspěvek
12885
22.3.20 22:02

To CRP není nijak hrozné, ale trochu zánět v těle máš, salmonela se zjišťuje tím výtěrem stolice, tak když ti dali atb, tak to je dobré, snad už se začneš léčit, akorát pak pozor, když ti bude líp, ať nejíš něco mastného, těžkého - jestli je to salmonela, tak někdy už je ti dobře, ale pořád jsi infekční
dobře, že jsi na tu pohotovost šla - snad už ti bude líp, musíš být hrozně vysílená, a že máš hodně pít, nejraději čaj, to ti asi řekli :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.20 22:12
@stinga píše:
To CRP není nijak hrozné, ale trochu zánět v těle máš, salmonela se zjišťuje tím výtěrem stolice, tak když ti dali atb, tak to je dobré, snad už se začneš léčit, akorát pak pozor, když ti bude líp, ať nejíš něco mastného, těžkého - jestli je to salmonela, tak někdy už je ti dobře, ale pořád jsi infekční
dobře, že jsi na tu pohotovost šla - snad už ti bude líp, musíš být hrozně vysílená, a že máš hodně pít, nejraději čaj, to ti asi řekli :hug:

Děkuji moc :* Uvidíme, co se najde v tom vyteru a snad antibiotika pomůžou a srovná se průjem a zmizí i zvýšená teplota. Snad už mi bude brzo dobre…

• Nahlásit
  • Citovat
357
22.3.20 23:15
:kytka: :kytka: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5247
22.3.20 23:54
@Anonymní píše:
Děkuji moc :* Uvidíme, co se najde v tom vyteru a snad antibiotika pomůžou a srovná se průjem a zmizí i zvýšená teplota. Snad už mi bude brzo dobre…

Hele jako dobrý, ale testy na koronavirus ti neudělali, co?
Já ten přístup fakt nechápu.
Pak se to nemá šířit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
23.3.20 06:23

Tim deletrvajicim prujmem muzou byt trhlinky ve strevni sliznici a v nich vznikat zanet. Odtud muze byt to zvysene CRP i zvysena teplota. Drzim palce at je ti brzo dobre.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 08:31
@Lucie_Sx píše:
Hele jako dobrý, ale testy na koronavirus ti neudělali, co?
Já ten přístup fakt nechápu.
Pak se to nemá šířit.

Ne, ptala jsem se na to. Ten doktor byl ke mě velmi vstřícný a říkal, že plně vyloučit se to nedá, ale nevypadá to u mě. Spíš salmonela nebo campylobacter. A kdyby náhodou, jsem mladá, lék není a měla bych to zvládnout doma. Z vedlejšího pokoje jsem slyšela nějakou babičku, jak někomu volala, že má zápal plic. A já vím, že mi nic není, nemám žádnou dušnost, mám „jen“ prujmy. V tu chvíli jsem si úplně říkala, jak jsem vůči tomuhle v pohodě… A to se tu našlo x lidi, co mě děsilo a tvrdilo mi, jak mám podle příznaků covid. Měla jsem sice 2 dny horečky 39 a bolesti svalů, ale to pak přešlo a teď jen běhám na záchod.

• Nahlásit
  • Citovat
5247
23.3.20 19:19
@Anonymní píše:
Ne, ptala jsem se na to. Ten doktor byl ke mě velmi vstřícný a říkal, že plně vyloučit se to nedá, ale nevypadá to u mě. Spíš salmonela nebo campylobacter. A kdyby náhodou, jsem mladá, lék není a měla bych to zvládnout doma. Z vedlejšího pokoje jsem slyšela nějakou babičku, jak někomu volala, že má zápal plic. A já vím, že mi nic není, nemám žádnou dušnost, mám „jen“ prujmy. V tu chvíli jsem si úplně říkala, jak jsem vůči tomuhle v pohodě… A to se tu našlo x lidi, co mě děsilo a tvrdilo mi, jak mám podle příznaků covid. Měla jsem sice 2 dny horečky 39 a bolesti svalů, ale to pak přešlo a teď jen běhám na záchod.

Tak ono jde primárně o to, abys někoho nenakazila. Ty budeš třeba v pohodě, ale tvoji rodiče /sousedi / další lidi už ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.20 20:30

A dostala jsem Entizol, což mi přijde celkem zvláštní. Když jsem si to vyhledala, tak všude že je to na nějaké gynekologické potíže. Že je to na takovéhle střevní potíže jsem nikde nenašla..

• Nahlásit
  • Citovat
18285
23.3.20 20:36
@Anonymní píše:
A dostala jsem Entizol, což mi přijde celkem zvláštní. Když jsem si to vyhledala, tak všude že je to na nějaké gynekologické potíže. Že je to na takovéhle střevní potíže jsem nikde nenašla..

Ja dostala Entizol jako preventivni ATB, před extrakci moudraku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12885
25.3.20 22:10
@Anonymní píše:

jak to vypadá? už se to zlepšuje? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama