Hrozně jsem chtěla ženatého - jak to dopadlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 11:55
Hrozně jsem chtěla ženatého-jak to dopadlo?

Ahoj všem. Asi je to hloupost, ale slíbila jsem, že napíšu jak to dopadne. Nevim jestli si někdo vzpomene. Vídala jsem se pracovně muže, ženatého 3 děti. Totálně jsem se zabouchla a řekla jsem mu, že jsem se rozešla s přítelem. On se vyptával co a jak, zajímal se.Dnes jsem ho po měsíci viděla. Ještě musím říct, že jsem tu od vás dostala sodu, že ho chci a ať ho nechám. Dneska jsem ho tedy viděla. Byla možnost si ho pořádně prozkoumat pohledem a víte co? zjistila jsem, že se mi vlastně až tak moc nelíbí, jak jsem si myslela :lol: Ó, ta úleva :mrgreen: Mozek se uklidnil a já taky. Takže tahle „romance“ se konat nebude. Nikomu rodinu ničit nebudu :mrgreen: A cestou z práce jsem si z té radosti z úlevy koupila velkou čokoládu :pankac: :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 8546 příspěvků 24.01.18 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Asi je to hloupost, ale slíbila jsem, že napíšu jak to dopadne. Nevim jestli si někdo vzpomene. Vídala jsem se pracovně muže, ženatého 3 děti. Totálně jsem se zabouchla a řekla jsem mu, že jsem se rozešla s přítelem. On se vyptával co a jak, zajímal se.Dnes jsem ho po měsíci viděla. Ještě musím říct, že jsem tu od vás dostala sodu, že ho chci a ať ho nechám. Dneska jsem ho tedy viděla. Byla možnost si ho pořádně prozkoumat pohledem a víte co? zjistila jsem, že se mi vlastně až tak moc nelíbí, jak jsem si myslela :lol: Ó, ta úleva :mrgreen: Mozek se uklidnil a já taky. Takže tahle „romance“ se konat nebude. Nikomu rodinu ničit nebudu :mrgreen: A cestou z práce jsem si z té radosti z úlevy koupila velkou čokoládu :pankac: :P

Nikomu nebudeš ničit rodinu než potkáš dalšího, co se ti bude líbit :mrgreen: marnost nad marnost…chtěla jsi poklepat po rameni a pochválit? :think:

Uživatel je onlinexstrasilka
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 27 inzerátů 24.01.18 12:02

A kdyby se ti zalíbil, tak rodinu klidně ničit budeš?

PpeŤuLiK
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 24.01.18 12:06

Gratuluju (myšleno ironicky) Sice jsem předtím žádný příspěvek nečetla, ale jestli byl obsahově tak naplněn jako tento, tak ani nelituju

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 12:07

Nooo, nebudu řešit coby kdyby

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 24.01.18 12:16

Byla bych v klidu. Jestli se takto projevujes i v reálu, tak by ten chlap musel byt úplný zoufalec, aby si kvůli tobě rozbil rodinu

J_Doe
Závislačka 2796 příspěvků 24.01.18 12:24

Bylo by chytre pokracovat v puvodni diskusi, nebo aspon hodit na ni odkaz. :nevim:

warita
Kelišová 7118 příspěvků 24.01.18 12:24

Hmmm, ja nevidim, co je na jejim prispevku tak hrozneho. Ze tohle mate zapotrebi damy se do ni navazet.

J_Doe
Závislačka 2796 příspěvků 24.01.18 12:28
@Tichošlápek píše:
Byla bych v klidu. Jestli se takto projevujes i v reálu, tak by ten chlap musel byt úplný zoufalec, aby si kvůli tobě rozbil rodinu

To je na jednu stranu pravda, na druhou stranu se zase mohlo stat i to, ze by zakladatelka s milencem otehotnela (zlyhani antikoncepce, samozrejme) a hned je rodina narusena…

Ale to uz fabuluji :lol:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 24.01.18 12:32

@J_Doe na druhou stranu když kouknu do zdejších diskuzí na skóre spolehlivosti antikoncepce, tak je to vlastně skoro tutovka :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 24.01.18 12:38
@Tichošlápek píše:
@J_Doe na druhou stranu když kouknu do zdejších diskuzí na skóre spolehlivosti antikoncepce, tak je to vlastně skoro tutovka :lol:

Taky si kolikrát říkám, že všechny ty snažilky by měly zkusit brát HA, tam je podle epipi jistota sviště skoro garantovaná.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 12:38

Zde je puvodni diskuze https://www.emimino.cz/…usit-302356/

Zakladatelko, psala jsi tehdy, ze ma jedno dite, ne tri

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 24.01.18 12:39
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Asi je to hloupost, ale slíbila jsem, že napíšu jak to dopadne. Nevim jestli si někdo vzpomene. Vídala jsem se pracovně muže, ženatého 3 děti. Totálně jsem se zabouchla a řekla jsem mu, že jsem se rozešla s přítelem. On se vyptával co a jak, zajímal se.Dnes jsem ho po měsíci viděla. Ještě musím říct, že jsem tu od vás dostala sodu, že ho chci a ať ho nechám. Dneska jsem ho tedy viděla. Byla možnost si ho pořádně prozkoumat pohledem a víte co? zjistila jsem, že se mi vlastně až tak moc nelíbí, jak jsem si myslela :lol: Ó, ta úleva :mrgreen: Mozek se uklidnil a já taky. Takže tahle „romance“ se konat nebude. Nikomu rodinu ničit nebudu :mrgreen: A cestou z práce jsem si z té radosti z úlevy koupila velkou čokoládu :pankac: :P

Já si z té původní diskuze hlavně pamatuju, že on nechtěl tebe :think:

Ale jinak :palec:

Příspěvek upraven 24.01.18 v 12:39

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 8546 příspěvků 24.01.18 12:39
@warita píše:
Hmmm, ja nevidim, co je na jejim prispevku tak hrozneho. Ze tohle mate zapotrebi damy se do ni navazet.

mrkni na tu předchozí diskuzi na kterou navazuje. Třeba změníš názor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 12:42

Že má tři děti jsem se dozvěděla potom. Myslela jsem, že má jedno.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama