Po porodu jsem ztloustla a nelíbím se mu

17
17.8.20 22:25

Hrozne jsem po porodu ztloustla nelibim se mu

Ahoj rekl mi ze se mu nelibim ze jsem ztloustla jsem po porodu a furt nemohu zhubnout mam od neho odejit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
728
17.8.20 22:26

Jak dlouho jsi po porodu? Má pravdu? Spousta informací chybí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
17.8.20 22:27

Jak dlouho jsi po porodu? V jakem kontextu to bylo řečeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
17.8.20 22:28

Ale dle tvé včerejší diskuze tě pořád obšťastňuje, takže to zas tak horké/tlusté nebude ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.8.20 22:30

Hlavně nedělej unáhlená rozhodnutí kterých jednou můžeš litovat… nezapomeň že hormony pracují…
Mě po porodu pomohlo fitness poradenství… nech si normálně sestavit jídelníček na míru podle rozborů krve atd… sice je to docela drahé ale na druhou stranu dostaneš přesné instrukce co baštit a ta váha jde dolů sama… je hloupé rozbít rodinu pro pár blbých keců… kritiku by měl člověk brát konstruktivně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
17.8.20 22:31
@Misellla píše:
Ahoj rekl mi ze se mu nelibim ze jsem ztloustla jsem po porodu a furt nemohu zhubnout mam od neho odejit? :nevim:

Zkus od nej odbehnout, alespon tak 5 km, pak k nemu zas pribehnout. Zhruba ob den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18418
17.8.20 22:31
@Misellla píše:
Ahoj rekl mi ze se mu nelibim ze jsem ztloustla jsem po porodu a furt nemohu zhubnout mam od neho odejit? :nevim:

A jak dlouho se tím porodem budeš ohánět? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27485
17.8.20 22:36
@Misellla píše:

Dej mu dítě na hlídání a choď cvičit. Nebo aspoň běhat/chodit do parku. Oni ho ty kecy přejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.8.20 22:45

9 mesicu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.8.20 22:46

No to se mu nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27485
17.8.20 22:50
@Misellla píše:
@Russet

Tak holt nežer. Sice budeš zdechlina, ale milostpán bude spokojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7271
17.8.20 23:01

@Misellla Ty máš rok Depo Proveru a máš 9 měsíční dítě? To nám ty počty trochu nesedí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13540
17.8.20 23:03
@Misellla píše:

Když uz chceš trollit tak alespoň dobře, tady ti nesedí data ohledně tvé ochrany a stáří dítěte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1177
17.8.20 23:30

Reknu ti jen jednu jedinou vec. Pokud to resis pouze kvuli nemu, nikdy nezhubnes. Takze jediny co ti zbyva dospet ke stejnemu nazoru sama. Chlapy maji tendenci zensky furt neco vycitat. Ja ztloustla o 24 kilo u obou tehotenstvi a chlap mi furt nenapadne naznacoval ze jako ta postava nenj jaka byla. Ale zhubla jsem az na popud sama sebe. Az kdyz jsem se podivala do zrcadla a rekla si ze je to hnus jak vypadam a sekla se ze to tak dal nechci pak jsem teprva dala zpatky vsechno. Ale ne kvuli nemu ale kvuli sobe pac mi to bylo neprijemny. Nic ti nepomuze pokud to nebude v tve hlave to mi ver. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15808
18.8.20 07:40
@Misellla píše:

Odejdi, ale raději zlehka našlapuj, ať to není moc dusot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama