Hrozně moc bych chtěla //

Anonymní
5.4.16 22:33

Hrozne moc bych chtěla //

Ahoj holky, jsem strasna…takže začnu asi takto : ovulace by mela byt mezi 28. 3 -1-.4…s manželem byl styk 26.3,29.3,31.3 a 1.4… a ja jsem tak šílene nedočkava ze jsem si udělala test dneska a NIC. Potřebuju uklidnit, že to bude ještě Dobrý, že je na testování brzy…asi už si to i vsugerovavam ale občas mě pichne v podbřišku a nemam vůbec chuť k jídlu. Holky snad to vyjde, pac mi z toho začíná asi hrabat :-D :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

levante
5.4.16 22:36

Jeje testuj až tak za čtrnáct dní. Dřív to nemá smysl… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
2882
5.4.16 22:36

No je určitě moc brzo. Zbytečně nešil a nestresuj se :) snad Ti to klapne :) jak dlouho se snažíš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1175
5.4.16 22:37

A jak dlouho se snažíte, že z toho takhle blbneš? Určitě to bude dobrý, ale hlavně by jsi měla být v pohodě a jíst. :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 22:40

Díky :-) No ted mě tady všechny asi odsoudite, ale teprve 3 měsíce :-) ale to mimco bych tak moc chtěla, že se prostě moc pozoruju :-/ no holky snad. Takže počkám 24 dni…:-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.16 22:41

*14…Hází mi to co chce…:-D

• Nahlásit
  • Citovat
6088
5.4.16 22:44

:lol: Já bych chtěla modré z nebe a taky ho nemám.

Bože tyhle diskuze jsou opravdu zbytečné :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
5.4.16 22:45

Testuj za 14 dní od styku (ovulace) dřív je výsledek nejistý. Já tě teda neodsoudí,. Já pakonila už od prvního sexu bez ha. U obou dětí jsem si myslela, že to bude hned a po 2 měsících už jsem hledala na rehabilitaci mojžíšovou, počítala ovulaci a čůrala na každej test co mi přišel pod ruku, jak ovulační tak těhotenský :D nakonec se obě děti ukázali 4. měsíc snažení. tak držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
5.4.16 22:47
@erdora píše: :lol: Já bych chtěla modré z nebe a taky ho nemám.Bože tyhle diskuze jsou opravdu zbytečné :roll: :zed:

tak hlavně že není zbytečný zakládat diskuze místo použití googlu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6088
5.4.16 22:48
@paola white píše:
tak hlavně že není zbytečný zakládat diskuze místo použití googlu :roll:
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.16 22:50

@erdora zbytecne pro vás…tak je nečtěte, nikdo vás k tomu nenutí. Děkuji zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.16 22:52
@Anonymní píše:
Díky :-) No ted mě tady všechny asi odsoudite, ale teprve 3 měsíce :-) ale to mimco bych tak moc chtěla, že se prostě moc pozoruju :-/ no holky snad. Takže počkám 24 dni…:-D

Snažíme se asi tak stejnou dobu a mám pocit, že už z toho začínám magořit. První cyklus jsem to ani nečekala, druhý jsem už občas na to myslela, hlídala ovulaci a doufala, minule jsem na to myslela docela často a teď už z toho začínám taky magořit a přemýšlet, jestli není něco špatně :cert: Já vím, že páry se řeší až po roce snažení, ale to nejde na to nemyslet. Zrovna dneska jsem si říkala, jestli jsem jediná, kdo začíná vyšilovat takhle brzy - po pár měsících, a jsem ráda, že nejsem jediná. :D :mavam:
Anonym 2

• Nahlásit
  • Citovat
afghani
5.4.16 23:18

Držím pěsti!:-)

• Citovat
  • Upravit
2882
5.4.16 23:27
@Anonymní píše:

Já jsem si taky moc přála miminko, ale operovali mi oba vaječníky a gynekoložka mi řekla, že budu mít problém otěhotnět a až to budu mít v plánu ať ji řeknu, že mi „pomůže“. Jednou mi došla HA a nestihla jsem si napsat další tak jsem prostě na chvilku vysadila a přítel souhlasil, že by jsme se mohli pokusit o miminko. Spali jsme spolu pořád a neustále mi sahal na bříško a ptal se jestli tam „někdo“ je. Po čase jsem si udělala test a byl bohužel negativní. Věděla jsem, že má v plánu mě požádat o ruku a po svatbě jsem toužila. Znovu jsem nasadila HA s tím, že ještě není pravý čas na miminko. Hlavně jsem věděla, že nechci svatbu těhotná a na miminko jsem nemyslela. Byla jsem celá natěšená na svatbu a pořád čekala kdy to přijde i když jsem trochu věděla, že to bude na jaře roku 2016. V prosinci jsem znovu vysadila HA s tím, že gynekoložka měla pravdu a hned tak neotěhotním. Poslední pilulku jsem vzala 9. prosince. Neměla jsem na miminko ani pomyšlení a tajně jsem koukala po svatebních šatech a přemýšlela nad výzdobou :lol: bylo přesně 13. ledna a na tabletu jsem si všimla, že se přítel díval na zásnubní prstýnky. Zapomněl zavřít kartu trdlo :lol: no, ale ve stejný den jsem na sobě zpozorovala, že je něco jinak. Šla jsem si koupit test a doma jsem si ho hned udělala. Jenže zase jen jedna čárka. Nic jsem si z toho nedělala. Myslela jsem jen na ten prstýnek a svatbu. Test letěl do koše a šla jsem škrábat brambory. Vytáhla jsem koš a v přeplněném koši nahoře jsem zpozorovala pozitivní test. Nevěřila jsem vlastním očím :-D no jo to bych nebyla já kdybych si přečetla návod a test nevyhazovala pár sekund po zjevení teprve první čárky :lol: z toho plyne, že se na miminko opravdu nesmíš soustředit a přijde to samo když to nejmíň čekáš. Svatba bude muset pochopitelně počkat aspoň než dokojím, ale popravdě už po ní ani tolik neprahnu. Omlouvám se za dlouhý a zmatený příspěvek. Jen jsem tím chtěla říct, že když se na miminko člověk neupíná tak je potom mile překvapen. Je mi jasné, že to neplatí u žen co se snaží opravdu dlouhou dobu a nesnáší větu „nesmíš na to myslet“, ale mě se to opravdu vyplatilo a miminko mě zaskočilo. Držím pěsti všem co se snažíte ať to konečně klapne. Určitě se svých miminek dočkáte. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.16 00:10

Je brzy, ale moc ti přeji ať to vyjde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie