Reklama

Hrozně pláče při odsávání z nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:04
Hrozně pláče při odsávání z nosu

Ahojky, možná se vám bude zdát můj dotaz ujetej :nevim: je mi jasný, že odsávání odsávačkou na vysavač nebude asi přijemný, ale moje malá u toho pláče úplně neskutečně! Zkoušeli jsme si i s manželem taky odsávat a nezdá se nám, že by to bylo vůbec cítit. Jasně, mimi má milinký citlivý nosánek, ale že by u toho musela tolik vyvádět? Tečou jí slzy, křičí…Jakmile je po všem, ztichne! Bolí ní to nebo co to je? Dělají vám to taky? Nechtěla bych jí ublížit, ale ty nudle musí ven!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 22.04.10 11:08

Ahoj, je to normalni, nas maly 2,5 place do ted, je to asi neprijemne pro ty nase prcky. Ale pak kdyz odsavame castej, tak si treba po cca 2dnech zvykne a uz tak nevyvadi. Tva malicka je jeste miminko, tak ma strach bobek :-?

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 22.04.10 11:10

Ahoj…matyášek řve,jen vidí odsavačku…
ono je to nebolí,ale ten pocit že je držíme a „něco s nimi děláme“se jim asi nelíbí…
jako malinkej neplakal,to držel,ale ted se mnou bojuje jako lev

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:11

No, ona právě taky řve už jen když zapnu vysavač a blížim se k ní. Nejhorší pak je, že ji třeba zvedne táta a máma je ta zlá, která jí ubližuje…

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 22.04.10 11:12

ahojky, malá taky dělá cirkus, vůbec to nebolí ani to není nepříjemné, spíš jí vadí ten rachot vysavače a že musí držet.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 22.04.10 11:14

Je to úplně normální - Helenka teprve ve dvou letech pochopila, že jí to pomáhá a začala se odsávat sama… a odsává se sama dodneška, přestože už umí dávno smrkat - když je hodně zahleněná a nejde jí to vysmrknout, přijde s odsávačkou, že chce luxovat.
A Mareček ječí jak hysterka, na celý barák…

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:19

Tak díky, jsem klidná. Ona totiž Karolínka není hysterka, kolikrát se praští, upadne a nic…a u odsávání randál!

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 22.04.10 11:20

tyyy jo..tak nasi maly se to strasne libi :lol: i kdyz zrovna rve..staci vzit odsavacku a smeje se u toho jak slunicko :-)

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 22.04.10 11:21

Možná se jí líbí ten zvuk. Kája má třeba ráda, když jí mixuju jídlo, vysavač když je na zemi a vysává podlahu, fén…ale nesmí se jí člověk přiblížit odsávačkou k nosu!

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 22.04.10 11:23

to je mozny..protoze kdyz vysavam tak na me hledi jak na boha :mrgreen:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 22.04.10 11:24

Spíš jí vadí, jak ji držíš. Madla taky vždycky hysterčila, ale včera jí odsával taťka a domluvili se, že nebude brečet, ale smát se, on se na ni u toho chechtal na celé kolo… a ona taky 8-o Jsou to herečky ty děti.
Jako když už odsávám chvilku déle (asi po pěti sekundách, někdy to hned „nevylítne“, no…), tak už se kroutí a za dalších 5 vteřin by asi začala plakat, ale oproti dřívějšku pohoda. Vysavače se jinak nebojí, ani odsávačky, s tou si ráda hraje=) - bryndá do ní pití a tak :twisted:

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 22.04.10 11:27

Náš malej u toho taky vyvádí jak kdyby ho někdo vraždil a sama ani neodsaju už je větší takže utíká,muž ho musí držet a já odsát.Malej to ale holt musí vydržet nenedělá nic i když u toho má slzy jak hrachy ačervenej je jak rak jak se brání,ale to že vyvádí je fakt normální.Určitě je to ale nebolí.Spíš se bojí zvuku vysavače nebo jim vadí že s něma něco děje.

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 22.04.10 11:37

náš u toho taky řve jak na lesy. vadí mu že se nemůže hýbat. zapnutí vysavače mu nevadí, ani vidět odsávačku, ale jakmile ho chytnu a chci začít odsávat, tak už začne hulákat…

barbaraF
Kecalka 297 příspěvků 22.04.10 11:40

no tak nějak jak se nemůže hybat tak je zle.Kolikrat bych na něj ale potřebovala svěrací kazajku :mrgreen: naštěstí má rýmu raz za čas takže mě to moc netrápí :wink:

céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 22.04.10 12:06

Tak náš Tomášek je asi vyjímka, on se odsavačky na vysavač vůbec nebál :lol: , a to jsme ho dosávali už od malinka, trpí hodně na rýmu. Já jsem si ho položila na postel a odsála, a když už uměl sedět tak posadila na klín. On si tu odsavačku strkal i sám do nosíku. Asi v 15 měsících se naučil smrkat, tak odsavačku použiji jen před spaním aby měl čistý nosík a spalo se mu dobře. :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >