Hrozné PMS po porodu

Anonymní
7.5.21 09:51

Hrozné PMS po porodu

Čau holky, jsem 3 a půl měsíce po porodu, od šestinedělí nekojím.. První MS už proběhla a před ní to bylo šílené :zed:.. První jsem netušila co to je, ale teď myslím, že uz vím. Mám hrozné PMS.. Únava, bolest kloubů, podbřišku, nevolnost, nechutenství, úzkost.. Včera jsem dokonce zvracela.. Mám cca. týden do MS takže asi mám jasno :think:… Měl to taky tak někdo? Popřípadě co vám pomohlo? Je to strašné a starat se u toho ještě o mimčo.. No, nedávám to :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.5.21 09:55

Mám bohužel po porodech stejné problémy. Plus ještě ovulační špinění týden. Jediné co mi pomohlo bylo nasazení antikoncepce.

• Citovat
  • Nahlásit
1263
7.5.21 10:26

Tohle se mi děje když mám ovulaci, než jsem otěhotněla vůbec bych na sobě ovulaci nepoznala, po porodu naprosto šílený…bolest podbřišku, návaly horka, bolest v kříži, nevolnost :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3868
7.5.21 11:07
@Oliverka28 píše:
Tohle se mi děje když mám ovulaci, než jsem otěhotněla vůbec bych na sobě ovulaci nepoznala, po porodu naprosto šílený…bolest podbřišku, návaly horka, bolest v kříži, nevolnost :roll:

Asi tak. Po porodu jeste dobry, to jsem citila na minutu presne kdy ten folikul prasknula prisla blazena uleva. Po revizi je to utrpeni. pri MS 2 a 3 den jsemjako bonus jak prutokac

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat