Reklama

Hrozně tvrdé nehty na palcích u nohou - čím stříhat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:02
Hrozně tvrdé nehty na palcích u nohou-čím stříhat?

Potřebuju poradit. Sousedka-stará paní, mě poprosila, abych jí sehnala něco, s čím jdou stříhat tvrdé nehty na palcích u nohou. Ještě říkala, že je má jakoby zvrásněné a zhnědlé. Normálníma nůžkama už to prý nejde ostříhat a pilník, co má doma, tak tím to prý také moc nejde. Vůbec netuším, co jí mám koupit, kde se zeptat :think: ráda bych paní pomohla, už moc nemuže na nohy, ven skoro nechodí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4733 příspěvků 28.02.17 11:06

Co ty klesticky na nehty? Rekla bych ze maji vetsi zaber nez normlani nuzky… Jinak pokud ma pani par stovek navic mohla by si domu pozvat pedikerku :nevim:

malytlustyhroch
Kecalka 458 příspěvků 28.02.17 11:07

Babicka pouzivala takove klesticky (s pruzinkou - vypadalo to jako malickate zahradnicke nuzky :mrgreen: ale bylo to urcene na pedikuru), myslim, ze by Ti meli poradit v nejake lekarne nebo drogerii.

Petulda269
Kecalka 189 příspěvků 28.02.17 11:08

Tak lepší by mohly být kleštičky a stříhat po koupeli, kdy jsou ty nehty měkčí.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:09
@Kriss Tina píše:
Co ty klesticky na nehty? Rekla bych ze maji vetsi zaber nez normlani nuzky… Jinak pokud ma pani par stovek navic mohla by si domu pozvat pedikerku :nevim:

O pedikerce jsem jí říkala, ale řekla mi, že je to pro ní moc drahé. Prý už ted sotva vyjde s penězma z důchodu.
Na ty kleštičky se podívám, to by mohlo jít ;)

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 28.02.17 11:09

Měla jsem stejný problém u babičky… když jsem se seznámila s manželem zjistila jsem, že si sám "stříhá " nehty u nohou malejma kleštěma na elektrikářeké drátky… upřímně jdou krásně do ruky velikost jako nůžky na papír…prostě čistě bez trhlin…

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 28.02.17 11:10

Děda používá kleště co má v dílně, kleštičky od Solingena na tom zlikvidoval

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:10
@malytlustyhroch píše:
Babicka pouzivala takove klesticky (s pruzinkou - vypadalo to jako malickate zahradnicke nuzky :mrgreen: ale bylo to urcene na pedikuru), myslim, ze by Ti meli poradit v nejake lekarne nebo drogerii.

Jo, jo, odpoledne zajdu do města a poptám se v lékárně ;) myslim, že nějaké kleštičky by pro ní byly nejjednodušší :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:11
@Petulda269 píše:
Tak lepší by mohly být kleštičky a stříhat po koupeli, kdy jsou ty nehty měkčí.

Ptala jsem se jí, a ona mi řekla, že si to dělá jenom, když je má po koupeli, ale i tak, to prý stříhat nejde.Ty kleštičky jí asi koupím a kdyžtak jí s tím pomůžu. Ještě mě napadlo, jestli třeba neprodávají něco na změkčení nehtů, ale to je asi blbost, že?

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:13
@Blanka S píše:
Měla jsem stejný problém u babičky… když jsem se seznámila s manželem zjistila jsem, že si sám "stříhá " nehty u nohou malejma kleštěma na elektrikářeké drátky… upřímně jdou krásně do ruky velikost jako nůžky na papír…prostě čistě bez trhlin…

Tak to by mě nenapadlo, ale přijít s tím na starou paní, asi by si myslela, že jí tím chci zabít :mrgreen: ne, vážně, o takových kleštích jsem ani neslyšela. ;)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 11:14

Mě spíše napadá, určitě se i nehet mění věkem, ale nemá je nějak nemocné? Nějaká plíseň nebo tak něco, díky čemu je má deformované a tvrdší a proto jí to nejde?

Kriss Tina
Závislačka 4733 příspěvků 28.02.17 11:14

Na zmekceni nehtu se delaj treba ruzne soli, kdyby si udelala teplou vodu s tou soli, par minut si tam namocila nohy tak by to melo jit strihat normalne..

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:14
@Nowuka2 píše:
Děda používá kleště co má v dílně, kleštičky od Solingena na tom zlikvidoval

Fakt jo, no, to teda nevim, jestli klasické kleštičky na nehty z drogerky nebo lékárny jí teda pomužou, když se s tim dá zlikvidovat tohle :think:

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:15
@Saatine píše:
Mě spíše napadá, určitě se i nehet mění věkem, ale nemá je nějak nemocné? Nějaká plíseň nebo tak něco, díky čemu je má deformované a tvrdší a proto jí to nejde?

Nejspíš jo, asi plísen, tohle mívala moje babička taky kdysy dávno, co si ještě pamatuju.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21932 příspěvků 28.02.17 11:15
@Kriss Tina píše:
Na zmekceni nehtu se delaj treba ruzne soli, kdyby si udelala teplou vodu s tou soli, par minut si tam namocila nohy tak by to melo jit strihat normalne..

O. K.já jí to rovnou koupím a snad to pak bude lepší ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama