Hrozný pocit po nevěře. Co s tím?

Anonymní
25.12.19 18:41

Hrozný pocit po nevěře. Co s tím?

Zdravím,
chtěla bych se vás zde na něco zeptat…Vztah s (teď už s ex přítelem) celý půlrok (chodili jsme spolu 4 roky) nebyl takový, jaký by měl nejspíš být. Distancoval se ode mě, shazoval mě, nepodporoval, bavil se víc s jinými ženami, nikam se mnou moc nechtěl chodit, konverzace vázla. Když jsem nás dva chtěla řešit, mávl nad tím rukou. Byla jsem emočně na dně, protože jsem se neustále snažila si toho přítele připoutat víc k sobě zpátky. Ale už jsem to neudržela a svěřila se jednomu mladšímu kolegovi z práce. Viděl na mě, že nevypadám moc dobře a chtěl vědět, co se děje. On mi řekl, že bych se měla se svým přítelem nejlépe rozejít. Začala jsem nad tím uvažovat a když jsem to téma chtěla nadhodit, tak můj přítel o tom nechtěl nic slyšet nebo zkrátka nebyla, dle mého uvážení, správná situace. Pak jsem si ale po dvou týdnech řekla dost a že na konci týdne, kdy se přítel vrátí ze služební cesty, tak se s ním rozejdu. Pět dní před rozchodem jsem se však s tou myšlenkou, že se s mým přítelem rozejdu, už vyspala s tím kolegou, kterému jsem se svěřila. Bylo to zkrátka v tu chvíli tak hezké, když mi někdo po dlouhé době naslouchal a po tom mém vylití srdce zval na kafe a celkově mi věnoval pozornost takovou, kterou jsem již dlouho nezažila (tohle se táhlo dva týdny-přesně ty dva týdny, kdy jsem se snažila o rozchod). Jenže ten muž mě potom odkopl a já zůstala sama. Byla jsem naivní. Ale teď cítím ohromnou vinu za to, co jsem provedla před tím rozchodem. Že jsem vlastně strašná nevěrnice, i přestože se jednalo o jednu noc. Co s tím? A jaký máte na mě názor? Trápím se kvůli tomu, že jsem dle sebe konala jako špatný člověk. Je to hrozný pocit a už se toho nikdy nechci dopustit znovu, protože to člověka jen drtí zevnitř.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
25.12.19 18:45

Jaký mám názor? Žádný, každý někdy šlápne vedle. Pouč se z chyb a neopakuj je. Byla jsi jen hloupoučká a naivní, jak ve vztahu s přítelem, tak s milencem. Vykopni je oba, nauč se vážit si sama sebe a najdi si pořádného partnera. Držím palce. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
25.12.19 18:51

Presne, pouc se z toho. Ber to tak, ze se to stat muselo, abys vedela, co uz nikdy nechces udelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
25.12.19 18:53

Myslím, že máš úplně jiný problém, který potřebuješ řešit… Proč po takové době řešíš nevěru, vždyť už s přítelem nejsi? Tak co se děje? Jsi na vánoce sama a stýská se ti? Nebo v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5856
25.12.19 18:53

Neblbni, žádnou vinu cítit nemusíš. Ale když jsem to tak četl, tak jsem zjistil, že to ci ty máš doma, mám já taky a to v ženské podobě. Už jsem jí i řekl, že když jí všechno vadí, tak ať si najde někoho jiného, tak je teď chvíli klid. Ale nad nevěrou přemýšlím a dost intenzivně. Hehe, je to ve stádiu příprav… :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3816
25.12.19 18:59

Ja jsem nikdy nikoho nepodvedla a mohla jsem mockrát. Nicméně na tvém místě bych zapracovala na svém seběvědomí. Jsi jak loutka a za nitky tahá někdo jiný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21657
25.12.19 18:59
@Ram16G píše:
Neblbni, žádnou vinu cítit nemusíš. Ale když jsem to tak četl, tak jsem zjistil, že to ci ty máš doma, mám já taky a to v ženské podobě. Už jsem jí i řekl, že když jí všechno vadí, tak ať si najde někoho jiného, tak je teď chvíli klid. Ale nad nevěrou přemýšlím a dost intenzivně. Hehe, je to ve stádiu příprav… :mrgreen: :mrgreen:

Ty jsi manželce už tolikrát zahnul…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:01
@BaMaK píše:
Myslím, že máš úplně jiný problém, který potřebuješ řešit… Proč po takové době řešíš nevěru, vždyť už s přítelem nejsi? Tak co se děje? Jsi na vánoce sama a stýská se ti? Nebo v čem je problém?

Jsme od sebe už měsíc a něco. Ale začala jsem se tím trápit z toho důvodu, že mi na Vánoce ex napsal. Zaplavily mě vzpomínky a mě to trochu rozhodilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:09

Vzpomínky na co? Na to, jak tě expřítel deptal? Nebo na to, jak tě kolega využil? Teď nemá žádný smysl se obviňovat, prostě se z toho pouč, zahoď sebelítost, a až ti někdo zase zkříží cestu, zkus ho nejdřív trochu líp poznat, než mu podlehneš.

• Citovat
  • Nahlásit
5856
25.12.19 19:20
@Klopotkova píše:
Ty jsi manželce už tolikrát zahnul…

Jojo, jednou vlevo, potom vpravo.. Ty mě pronásleduješ co? Abych zas na pul roku nezmizel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:37
@Anonymní píše:
Zdravím,
chtěla bych se vás zde na něco zeptat…Vztah s (teď už s ex přítelem) celý půlrok (chodili jsme spolu 4 roky) nebyl takový, jaký by měl nejspíš být. Distancoval se ode mě, shazoval mě, nepodporoval, bavil se víc s jinými ženami, nikam se mnou moc nechtěl chodit, konverzace vázla. Když jsem nás dva chtěla řešit, mávl nad tím rukou. Byla jsem emočně na dně, protože jsem se neustále snažila si toho přítele připoutat víc k sobě zpátky. Ale už jsem to neudržela a svěřila se jednomu mladšímu kolegovi z práce. Viděl na mě, že nevypadám moc dobře a chtěl vědět, co se děje. On mi řekl, že bych se měla se svým přítelem nejlépe rozejít. Začala jsem nad tím uvažovat a když jsem to téma chtěla nadhodit, tak můj přítel o tom nechtěl nic slyšet nebo zkrátka nebyla, dle mého uvážení, správná situace. Pak jsem si ale po dvou týdnech řekla dost a že na konci týdne, kdy se přítel vrátí ze služební cesty, tak se s ním rozejdu. Pět dní před rozchodem jsem se však s tou myšlenkou, že se s mým přítelem rozejdu, už vyspala s tím kolegou, kterému jsem se svěřila. Bylo to zkrátka v tu chvíli tak hezké, když mi někdo po dlouhé době naslouchal a po tom mém vylití srdce zval na kafe a celkově mi věnoval pozornost takovou, kterou jsem již dlouho nezažila (tohle se táhlo dva týdny-přesně ty dva týdny, kdy jsem se snažila o rozchod). Jenže ten muž mě potom odkopl a já zůstala sama. Byla jsem naivní. Ale teď cítím ohromnou vinu za to, co jsem provedla před tím rozchodem. Že jsem vlastně strašná nevěrnice, i přestože se jednalo o jednu noc. Co s tím? A jaký máte na mě názor? Trápím se kvůli tomu, že jsem dle sebe konala jako špatný člověk. Je to hrozný pocit a už se toho nikdy nechci dopustit znovu, protože to člověka jen drtí zevnitř.

Holka…znam ten pocit..neverna jsem nebyla;-)))nebylo s kym…ale ten pocit..kdyz zenska preatava byt vedle partnera zenou je prusvih…nelituj niceho. Zapomen na to…nepriznavej to…zkus na sobe zapracovat. a vypnout si v hlave tu myslenku..ze ta vina je na tobe…Je to jen dusledek..chovani tveho partnera..neustale vykriky do tmy…a nic se nedeje…partner te ignoruje.znam to…drz se a zkus zacit pomalu sama od sebe.

• Citovat
  • Nahlásit
21657
25.12.19 21:12
@Ram16G píše:
Jojo, jednou vlevo, potom vpravo.. Ty mě pronásleduješ co? Abych zas na pul roku nezmizel..

Vždyť jsi to tenkrát psal, že jsi souložil mimo manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat