“Hrozný” sex

Anonymní
1.1.20 10:13

“Hrozný” sex

Holky, zdravím :)

Potřebuju se vypsat z “problému”, který mě trápí a věřím, že vy jakožto zkušené ženy v několika oborech a životních situacích.

A teď tedy k věci. Poznala jsem kluka. Je strašně krásný, milý, hodný, pozorný… zkrátka shrnu to, je ze mě úplně paf a skoro všechny kamarádky mi jej “schválily” s tím, že to fakt cítí tak, jak říká.

No a včera (resp. dnes v noci) jsme se spolu poprvé vyspali. Už líbání s ním bylo takové nemastné neslané, přijde mi, že strašně slintá. Co se týče sexu, tak pořád mi něco vykládal a ptal se mě na něco, co ten požitek úplně totálně zazdilo. Taky jeho technika byla tak trošku… ehm… divná.

A já jsem z toho strašně špatná :( Chci s ním být, je to fajn chlap, ale bojím se, že v sexu nám to z mojí stránky úplně klapat nebude. Nechci mu úplně říct, že to bylo hrozné…

Co dělat? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.1.20 10:14

Edit: chybí mi tam dopsané v prvním odstavci, že mi poradíte.

• Citovat
  • Nahlásit
7279
1.1.20 10:16

Na zaklade prvniho styku bych to nehodnotil. Nervozita mohla udelat svoje. Dej tomu prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20781

Zkuste to znova, třeba byl jenom napoprvé nervózní a kazil co mohl :D taky bude fajn si promluvit o tom, co se komu líbí, říct mu ať u toho nemá samé otázky atak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297

Nejmenuje se Tomáš? :D takového jsem taky jednou zažila. No já bych to zkusila ještě jednou, a když by to bylo pořád stejné, šla bych od toho. Záleží na tom, jak moc si sexuálně založená. Někdo se s tím dokáže smířit, já vím, že bych hledala jinde. Ale jestli už líbání, bylo spíše slintání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
1.1.20 10:17

Vem iniciativu do svých rukou a ukaž mu, co a jak se ti to líbí. A uvidíš, jestli se to zlepší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 10:18

Chvíli počkej, třeba se vypracuje, když ho povedeš. Od příště bych nic neskrývala, bude u toho kecat, řeknu nemluv. Ovšem to slintání při líbání se nezmění. Měla jsem taky takového jednoho, ten měl uslintané rty i při běžné puse, natož při líbání. To se přiznám, že jsem nedala. No nejsme spolu. Ale z jednoho sexu nevyvozuj, to se dá natrénovat.

• Citovat
  • Nahlásit
4295
1.1.20 10:19

A co ti u toho vykládal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7366
1.1.20 10:21

Neprehnali jste to s alkoholem? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
1.1.20 10:21

Ještě bych nehazela flintu do žita, někdy to dýl trvá než se spolu dva sehrají. Dej tomu ještě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
1.1.20 10:22
@Mochomurka83 píše:
A co ti u toho vykládal?

To by me taky zajimalo. A co si vylozit, pod slovem „divny“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
1.1.20 10:23
@Premek_Orac píše:
Na zaklade prvniho styku bych to nehodnotil. Nervozita mohla udelat svoje. Dej tomu prostor.

Souhlasím. Ikdyz můžete být oba zkušení tak první sex je plný nervozity. Každý člověk má rád něco jiného a musíte zjistit postupně co toho druhého vzrušuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 10:23

Já opilá nebyla, on už moc taky ne. Pořád mi tam říkal moje jméno a fráze typu: “Musím ti něco říct,” a vždycky to byla kravina. Docela mě “pobavila” i věta: “Chtěl bych být v tobě do konce života.” A můj výraz: 8o. Ale asi máte pravdu, počkám, jaký bude další sex, a kdyžtak to zkusím vzít “do svých rukou” :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 10:27
@Anonymní píše:
Holky, zdravím :)

Potřebuju se vypsat z “problému”, který mě trápí a věřím, že vy jakožto zkušené ženy v několika oborech a životních situacích.

A teď tedy k věci. Poznala jsem kluka. Je strašně krásný, milý, hodný, pozorný… zkrátka shrnu to, je ze mě úplně paf a skoro všechny kamarádky mi jej “schválily” s tím, že to fakt cítí tak, jak říká.

No a včera (resp. dnes v noci) jsme se spolu poprvé vyspali. Už líbání s ním bylo takové nemastné neslané, přijde mi, že strašně slintá. Co se týče sexu, tak pořád mi něco vykládal a ptal se mě na něco, co ten požitek úplně totálně zazdilo. Taky jeho technika byla tak trošku… ehm… divná.

A já jsem z toho strašně špatná :( Chci s ním být, je to fajn chlap, ale bojím se, že v sexu nám to z mojí stránky úplně klapat nebude. Nechci mu úplně říct, že to bylo hrozné…

Co dělat? :(

A to jste se pred tim nelibali? Pro me teda polibek takovy prvni sito… :oops:
Na ostatnim se da zapracovat a sehrat se.

• Citovat
  • Nahlásit
10638
1.1.20 10:29
@Anonymní píše:
Já opilá nebyla, on už moc taky ne. Pořád mi tam říkal moje jméno a fráze typu: “Musím ti něco říct,” a vždycky to byla kravina. Docela mě “pobavila” i věta: “Chtěl bych být v tobě do konce života.” A můj výraz: 8o. Ale asi máte pravdu, počkám, jaký bude další sex, a kdyžtak to zkusím vzít “do svých rukou” :)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Bych mu dala ruku na pusu a rekla nemluv :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat