Hrozný sex, co s tím?

Anonymní
8.2.21 11:43

Hrozný sex, co s tím

Ahoj, jdu si pro radu nebo se vypovídat..

Jsme s přítelem 4 roky. Byla jsem jeho první sex. přítelkyně, takže jsem to brala tak, jak to bylo.. Ale teď po těch 4 letech mě sex s ním nebaví a je dost hrozný řekla bych. Je mi to blbý o tom takhle mluvit, ale já se nemám komu svěřit.

Sex máme tak 3× měsíčně, scénář pořád stejný. Ztloustnul a nemá žádnou fyzičku, takže po chvíli odpadne, že ho bolí nohy, kolikrát se ani neudělá, obdařený taky moc není.. No děs a hrůza.

Došla jsem bohužel do stádia, který jsem se zařekla, že se nikdy nestane… Našla jsem si milence.. A s ním je to o něčem jiným.. Velikost tak dvojnásobná, fyzičku má, tlustý není.. A to mi otevřelo oči, že přítel není asi nic moc pro mě.

Ale nastává další problém. Nedokážu se s ním rozejít. Je super, snaží se, je hodný a tak, ale ten sex je prostě bída a utrpení. A já to prostě potřebuju.

Bydlíme spolu, ale děti nemáme, jsme i mladí, ale neumím říct tu větu je konec.

Vím, že jsem sobec a myslím jen na sebe, ale už nevím, co dál.

Děkuji za postřehy a rady. a prosím anonym nebo smazat, nechci aby se vědělo, že mám milence

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
254
8.2.21 11:46

Jsi mladá, přítele zjevně nemiluješ, spíš je ti ho líto a chceš sex, který ti vyhovuje s milencem. Myslím, že je to jasný. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16619
8.2.21 11:47
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu nebo se vypovídat..

Jsme s přítelem 4 roky. Byla jsem jeho první sex. přítelkyně, takže jsem to brala tak, jak to bylo.. Ale teď po těch 4 letech mě sex s ním nebaví a je dost hrozný řekla bych. Je mi to blbý o tom takhle mluvit, ale já se nemám komu svěřit.

Sex máme tak 3× měsíčně, scénář pořád stejný. Ztloustnul a nemá žádnou fyzičku, takže po chvíli odpadne, že ho bolí nohy, kolikrát se ani neudělá, obdařený taky moc není.. No děs a hrůza.

Došla jsem bohužel do stádia, který jsem se zařekla, že se nikdy nestane… Našla jsem si milence.. A s ním je to o něčem jiným.. Velikost tak dvojnásobná, fyzičku má, tlustý není.. A to mi otevřelo oči, že přítel není asi nic moc pro mě.

Ale nastává další problém. Nedokážu se s ním rozejít. Je super, snaží se, je hodný a tak, ale ten sex je prostě bída a utrpení. A já to prostě potřebuju.

Bydlíme spolu, ale děti nemáme, jsme i mladí, ale neumím říct tu větu je konec.

Vím, že jsem sobec a myslím jen na sebe, ale už nevím, co dál.

Děkuji za postřehy a rady. a prosím anonym nebo smazat, nechci aby se vědělo, že mám milence

A mluvila jsi o tom s ním, než jsi se vrhla do náruče milenci? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
8.2.21 11:47

Kdyby hloupost nadnasela, tak jsi novy Hindenburg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 11:49

@unuděná

Ano mluvila. Bylo to prd platné.

• Citovat
  • Nahlásit
15521
8.2.21 11:53

Jen víc takových, jako jsi ty. Díky tobě si i cizí chlap může vrznout, aniž by sliboval vztah, manželství, nebo děti. Za všechny ostatní muže DĚKUJI :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
8.2.21 11:54

Nebuď srab a rozejdi se s ním, udělej mu aspoň jednu laskavost když už ses s ním nemohla rozejít před milencem, tak mu neber čas který může využít úplně jinak.

A to co momentálně děláš je fakt hnus!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
8.2.21 11:54

Po 4 letech by jste si mohli umět normálně promluvit o věcech, které nejsou tak příjemné. Navíc pokud jsi mu ani za 4 roky nebyla schopna ukázat, co se tobě v sexu líbí, tak chyba je na obou stranách. On nemá věšteckou kouli…
Zkus si s ním o tom promluvit, pokud se začne snažit a uvidíš změnu, je to super chlap.
Pokud ho nemiluješ a jsi s ním jen ze zvyku nebo lítosti, že je ti fajn, když se o tebe někdo stará, tak to ukončí. Ušetříš tak trápení vás obou - tobě, že se nebudeš trápit kvůli špatnýmu sexu (promiň, ale jsem názoru, že kde nefunguje sex, tak nefunguje ani vztah) a on si ušetří toho, že přijde na to, že máš milence…

• Citovat
  • Nahlásit
16619
8.2.21 11:55
@Anonymní píše:
@unuděnáAno mluvila. Bylo to prd platné.

Tak co řešíš? :nevim: Jsi s ním jen z lítosti a pohodlnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3349
8.2.21 11:55

S tímhle se nic dělat nedá, jedině by sis musela nechat změnit osobnost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
8.2.21 11:56
@Pavlik Morozov píše:
Kdyby hloupost nadnasela, tak jsi novy Hindenburg.

Nechápu proč, je mladá, chce si užívat, má ráda sex a jeji přítel už teď, předpokládám že v nízkém věku, nedokáže jeji potřeby uspokojit :nevim: takový vztah by stejně nevydržel. A dokážu ji pochopit i já, která by nedokázala zahnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
8.2.21 12:06
@leeniik píše:
Nechápu proč, je mladá, chce si užívat, má ráda sex a jeji přítel už teď, předpokládám že v nízkém věku, nedokáže jeji potřeby uspokojit :nevim: takový vztah by stejně nevydržel. A dokážu ji pochopit i já, která by nedokázala zahnout.

Tak ať to s přítelem ukončí, pak ať si užívá na plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
8.2.21 12:08

Pamatuji si na svoji první přítelkyni (která byla zároveň první, se kterou jsem spal). Byli jsme spolu necelý rok a vždycky jsem si myslel, že náš sex je úžasný. Až s postupem let, když jsem se vyspal s více slečnami, jsem pochopil, že to vlastně stálo za velké prd a že pro tu slečnu to musela být obrovská nuda. :D

A přitom stačilo, aby mi ta první přítelkyně řekla, jak správně na to, co dělat, co nedělat, co se jí líbí a co se jí nelíbí. Ale ona (asi ze soucitu?) mlčela a nic nechtěla měnit. Pakliže tedy tvůj partner tvoje upozornění a prosby ignoruje, ještě dnes ho pusť k vodě. Pokud chlap nemá sebereflexi, těžko se jen tak z ničeho nic změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.2.21 12:11

Jde i o to, že jeho penis nikdy není úplně tvrdý, takže nějak moc experimentovat se nedá. i když se u něj sebevíc snažím, tak nic. ptala jsem se, jestli ho vubec přitahuju, prý jo a i když jsem mu několikrát říkala, jak to má dělat, tak stejně žádná změna..

• Citovat
  • Nahlásit
254
8.2.21 12:12
@Jolka86 píše:
Tak ať to s přítelem ukončí, pak ať si užívá na plno.

S tim samozřejmě naprosto souhlasim, radim, at to ukončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat