Hrozný trapas při sexu

Anonymní
24.6.21 22:55

Hrozný trapas při sexu

Ahooj tak vás teď nejspíš trochu pobavim. Sex s novym pritelem, asi druhy, takze totalni novota. On to do me busi zezadu, mne ujede hlasitý prd!!! No jezisi!! propadla bych se hanbou… Naneštěstí to okomentoval se slovy „Fuj to je smrad“.. Divím se že mu dokonce ani nezvadl, ale citim se jeste ted totalne trapne kdyz si na to vzpomenu:DD
stalo se vam nekdy neco podobneho? Dik za utechu a jak se s ním mám teď bavit?? Stydím se neskutečně.. Proč to musel komentovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18055
24.6.21 22:56
@Anonymní píše:
Ahooj tak vás teď nejspíš trochu pobavim. Sex s novym pritelem, asi druhy, takze totalni novota. On to do me busi zezadu, mne ujede hlasitý prd!!! No jezisi!! propadla bych se hanbou… Naneštěstí to okomentoval se slovy „Fuj to je smrad“.. Divím se že mu dokonce ani nezvadl, ale citim se jeste ted totalne trapne kdyz si na to vzpomenu:DD
stalo se vam nekdy neco podobneho? Dik za utechu a jak se s ním mám teď bavit?? Stydím se neskutečně.. Proč to musel komentovat?

To ne tohle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
87
24.6.21 22:57

Chápu, že je to pro tebe nepříjemné takhle na začátku vztahu, ale stane se. :) Ber to s humorem a netrap se tím :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9648
24.6.21 22:58

A nebyl to spíš jen vzduch z pochvy? V této pozici je to celkem běžný. Ale tak vzal to s humorem tak to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186

Hele, když už před sebou prdíte, tak už je to vážný :mrgreen:
Kašli na to, jestli je frajer, tak to pochopí, trapas to je, ale už se stalo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390

Poslat do oběhu, gentleman takové věci nekomentuje vůbec, natož takhle :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188

Okomentovat mi partner tenhle trapas slovy fuj to je smrad, tak zdrhám a už mě nikdy neuvidi ani neuslyší :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
24.6.21 23:00
@Kutil Tom píše:
Poslat do oběhu, gentleman takové věci nekomentuje vůbec, natož takhle :cert:

Jo, ten koment je síla, to je pravda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
24.6.21 23:01
@Anonymní píše:

Já bych utekla, to je něco na mě tyto věci a byl z toho prdu fakt smrad? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
24.6.21 23:02
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
24.6.21 23:02
@Klopotkova píše:
Já bych utekla, to je něco na mě tyto věci a byl z toho prdu fakt smrad? :oops:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Frajer zůstal, asi nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 23:03

Můj dneska už manžel spustil při orgasmu při asi taky druhým sexu takovou kanonadu, ze na to do smrti nezapomenu :mrgreen: Bylo to asi nastřádaný a při tom orgasmu to bylo neudržitelný. Od ty doby jsem byla v klidu…když mi nějaký ten prdík ušel, protože tomuhle se to nemohlo nikdy rovnat :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
563
24.6.21 23:04

Tak ještě mohl navrhnout anální sex, :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22840
24.6.21 23:04
@Vanda 2 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Frajer zůstal, asi nebyl.

Utekla bych studem, kdyby se to stalo mně. Frajer řekl - fuj, to je smrad, tak mě zajímá, zda to řekl v legraci nebo smrad fakt byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
24.6.21 23:12

To jako fakt nebo troll? Pokud fakt a takhle to okomentoval :roll: no, nevím, zvláštní chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat